פפראצי

אין לה רגע דל: הגר משה מפדלת בין משמרות לאריזות

כוכבת "חתונה ממבט ראשון" נתפסה בעדשת הפפראצי בדיוק כשרכבה על אופניים בדרך לביתה, לאחר שסיימה משמרת בבית החולים בו היא עובדת. ניסינו לברר מה שלום ניר ואיך הזוגיות, אבל להגר היה מסר חשוב יותר להעביר

חוזרת ממשמרת בבית החולים? הגר משה (צילום: אמיר מאירי)
חוזרת ממשמרת בבית החולים? הגר משהצילום: אמיר מאירי

 

יותר ממה שאנחנו אוהבים לצפות בריאליטי אנחנו אוהבים לפגוש את כוכבי הריאליטי, ולכן כשנתקלנו בהגר משה, כוכבת "חתונה ממבט ראשון", היה לנו קשה מאוד להסתיר את השמחה שהציפה אותנו.

 

משה נתפסה בעדשת הפפראצי בסוף השבוע האחרון בזמן שרכבה על אופניים ברחוב יהושע בן נון שבתל אביב. הגר בדיוק סיימה משמרת בבית החולים בו היא עובדת ונתפסה כשהיא בדרכה הביתה, עמוסה בשקיות. ניסינו לגשש מה שלומה, איך ניר מרגיש ומה יש לה לחדש - אבל המסר העיקרי שקיבלנו היה "לכו להתחסן". תכלס, צודקת.


"צלם כאילו אני לא רואה" (צילום: אמיר מאירי)
"צלם כאילו אני לא רואה"צילום: אמיר מאירי

 

ואם כבר בהגר עסקינן, נזכיר כי פחות משנה עברה מאז שהיא נכנסה לחיינו בזכות תוכנית הריאליטי "חתונה ממבט ראשון", בה נישאה לניר פור. אחרי דרך ארוכה ורצופת קשיים השניים הצליחו למצוא את הדרך אחד לליבה של השנייה ומאז מנהלים מערכת יחסים צמודה ואוהבת - ממש כנגד כל הסיכויים.

 

בשבוע שעבר פרסמה משה פוסט חושפני בחשבון האינסטגרם שלה בו שיתפה את עוקביה בהליך הקפאת הביציות שעברה לפני השתתפותה בתוכנית. "אני מקבלת המון שאלות על הקפאת הביציות שעברתי ובקשות להמלצות, והאמת שאני כבר הרבה זמן רוצה לכתוב על זה. אומרים לך באופן מאוד ברור מה להזריק ובאיזה שעה ומתי לחזור לעוד בדיקות דם ולאולטרה סאונד ואת פשוט מבצעת. אין לך שליטה על איך שהגוף שלך יגיב וזה באמת השלב לשחרר ולהאמין בגוף שלך, ברופא שבחרת ובדרך שלך".

 

בפוסט סיפרה משה על הקושי לקבל את ההחלטה להתחיל בהליך, ואמרה: "עשיתי את ההליך הזה לראשונה לפני כמעט ארבע שנים, וברגע שהתעוררתי מההרדמה הבנתי כמה זה היה נכון. לא כי זה מאפשר לי להיות שאננה, ממש לא, אלא כי זה נותן כוח, זה פותח עוד דלת, זה שם את המציאות על השולחן. אז לכל הבנות שמתלבטות, אין לי איזה מסקנה חד משמעית בשבילכן, כל אחת ומה שנכון לה".

יום כיף (צילום: אמיר מאירי)
יום כיףצילום: אמיר מאירי

כמה שקיות, כאילו נפתחו הקניונים (צילום: אמיר מאירי)
כמה שקיות, כאילו נפתחו הקניוניםצילום: אמיר מאירי

וכמובן אחת עם חיוך חשוף (צילום: אמיר מאירי)
וכמובן אחת עם חיוך חשוףצילום: אמיר מאירי

 

צילם וביקש עוד קצת מידע על החיסון: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018