ריחו"ל

אשלי ג'אד נפצעה קשה באפריקה

השחקנית ההוליוודית סיפרה על רגעי האימה שחוותה במהלך טיול ביערות קונגו, שם מעדה על עץ וריסקה את רגלה. "הייתי חייבת להחזיק את החלק העליון של השוק המנופץ שלי בזמן שרכבנו על האופנוע קרוב לשש שעות"

רק בריאות. אשלי ג'אד (צילום: Gettyimages)
רק בריאות. אשלי ג'אדצילום: Gettyimages

 

השחקנית אשלי ג'אד ("סיכון כפול", המטרה: הבית הלבן") הובהלה לטיפול נמרץ לאחר שריסקה את רגלה בתאונה מחרידה שאירעה לה בזמן ששהתה ביערות קונגו. בסוף השבוע האחרון השתתפה ג'אד בלייב באינסטגרם יחד עם העיתונאי ניקולס קריסטוף וסיפרה על החוויה הקשה שעברה.

 

ג'אד בת ה-52 סיפרה כי מעדה על עץ שנפל בזמן שיצאה לטיול לילי, מה שהפך מהר מאוד לסיוט בלתי נגמר. "אלו היו 55 שעות מפחידות להפליא. זה התחיל בחמש שעות בהן שכבתי על האדמה ביער, נושכת את המקל שלי ומייללת כמו חיית בר בידיעה מוחלטת שזו רק ההתחלה של מה שצפוי להימשך שעות. נכנסתי להלם מוחלט, אני חושבת על כל מה שעברתי וכל מה שאני יכולה לומר זה שהכאב היה נוראי, השיניים שלי שקשקו, הייתה לי זיעה קרה והרגשתי שאני רוצה להקיא".

 

 

השחקנית סיפרה על הבחור שחילץ אותה על האופנוע שלו ועל שני הבחורים שנשאו אותה, יחפים, במשך שעה וחצי כשהיא שוכבת בערסל. "הייתי חייבת להחזיק פיזית את החלק העליון של השוק המנופץ שלי בזמן שרכבנו על האופנוע קרוב לשש שעות. הרגשתי שאני על קצה היכולת שלי". אשלי חולצה מהיער והועברה לצריף בעיר ג'ולו, שם העבירה את הלילה ולאחר מכן הועברה בטיסה לקינשאסה ושם המתינה שעות ארוכות עד שהוטסה לבית החולים בדרום אפריקה כדי לעבור ניתוח.

 

"אני אלך שוב, כי אני נחושה ומכיוון שאני מאמינה במדע המודרני וגם בניסים. אבל יש לי עוד מסע ארוך לפניי", אמרה ג'אד, ולא שכחה להודות על התמיכה והאהבה הרבה שהיא מקבלת. "אני מודה לכולם על המחשבות והתפילות. תודה".

  

לוחמת! (צילום: Gettyimages)
לוחמת!צילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018