רכילות+

הבחור שאמר לעומר נודלמן "מיציתי": "מצטער על זה עד היום"

הדוגמנית סיפרה לנו איך זרקו אותה בבית הספר, ועכשיו אותו בחור מודה שזו הייתה טעות. "זו הייתה הפרידה הראשונה שלי, לא היה לי מושג מה אומרים", הוא אומר ומבהיר: "רוצה לנצל את הבמה הזאת לבקש סליחה"

  

 

לכבוד ולנטיינ'ס דיי, יום האהבה הלועזי שחל אתמול (א'), עלתה אצלנו באתר כתבה עם הדוגמנים עדן פינס, דניאל ליטמן, ברק שמיר ועומר נודלמן, בה הם סיפרו על פדיחות שהיו להם בדייטים, המחוות הרומנטיות הגדולות שזכו להן ואפילו סיפרו איך זרקו אותם. עומר נודלמן הגדילה לעשות וחשפה בפנינו כי זרקו אותה בבית הספר, כשאותו ילד פשוט אמר לה "מיציתי". כמה פשוט, ככה כואב.

 

מרגע פרסום הכתבה, הרשת געשה בשאלה מיהו אותו חסר מזל שהעיז לזרוק את הדוגמנית היפה, וכעת הוא נחשף. קוראים לו יניב פריטל, בן 24 מקדרון, והיום הוא יודע להגיד כי זו הייתה טעות שהוא מצטער עליה עד היום. "למדנו יחד בתיכון והיא הייתה חברה טובה של אחות של חבר טוב שלי, אז היא הייתה מגיעה הביתה אליה ואני הייתי מגיע אליו", מספר לנו פריטל ומוסיף: "הוא היה אומר לי שהיא מגיעה והייתי בא גם בשביל לראות אותה. התקרבנו והייתי ממש גרוע בלעשות כל צעד אפשרי. נפגשנו ככה כמה פעמים בבית של החבר, עד שבסוף ישבנו אצלו בבית ושאלתי אותה אם היא רוצה שנהיה זוג והיא הסכימה. ככה נהיינו חברים לכמה חודשים".

 

הבחור שזרק את עומר נודלמן. יניב פריטל
הבחור שזרק את עומר נודלמן. יניב פריטל

 

עד פה הכל נשמע אש, אז איך הגענו משם ל"מיציתי"?

"היינו בבית הספר, לקחתי אותה לאיזה פינה וישבנו לדבר. בגדול הייתי ממש נבוך מכל הסיפור, הביך אותי להתנשק איתה בבית הספר, הביך אותי ללכת ולהחזיק ידיים ולה היה את הביטחון שלה, זה לא הפריע לה ולא ידעתי איך למצוא את המילים ואיך להגיד את זה. היא הייתה החברה הראשונה שלי וזו הייתה הפרידה הראשונה שלי, לא היה לי מושג מה אומרים. כשישבנו שם באותו רגע, מה שיצא לי זה 'מיציתי', זה מה שיצא לי מהפה. הצטערתי על זה אחרי זה ואני מצטער על זה עד היום".

 

איך היא הגיבה?

"היא הייתה עצבנית ופגועה, ואני יכול להבין למה. לא דיברנו מאז, אני קצת ניסיתי, שלחתי לה הודעות פה ושם אבל היא אף פעם לא ענתה לי. זה נגמר בצורה קרה וקשה להאשים אותה אחרי ה'מיציתי'".

 

אתה מרגיש פספוס כשאתה רואה לאן היא הגיעה בחיים?

"שמע, אני אשקר אם אגיד שלא. קצת, באיזשהו מקום אני מרגיש פספוס, אבל עבר הרבה זמן מאז, מי יודע אם היינו יחד בכל מקרה. יש לי חברה עכשיו שהיא מדהימה ואני הכי אוהב אותה בעולם. חברים שלי כל הזמן צוחקים עליי שנפרדתי ממנה ככה, יש לי חבר שראה את הכתבה הבוקר ואמר לי 'תשמע אתה כזה סתום, אם הייתה לי מכונת זמן, הייתי חוזר אחורה, נותן לך סטירה ומאפס אותך'".

 

טוב, יש לך משהו להגיד לעומר?

"כן, אני רוצה לנצל את הבמה הזאת לבקש סליחה. עומר, אני מצטער שאמרתי 'מיציתי', הייתי דביל והיום הייתי עושה את זה אחרת. הייתי מוצא את המילים ואת מה שאני מרגיש ואומר את זה ומי יודע, אולי היום היינו ידידים".

 

עומר, יניב מבקש סליחה, את סולחת לו?

"אף פעם לא מאוחר מדי לקבל התנצלות. יניב, אני סולחת".

 

לא התגברה על זה עד היום. עומר נודלמן (צילום: סער נווה)
לא התגברה על זה עד היום. עומר נודלמןצילום: סער נווה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018