רכילות+

בניגוד להנחיות? מסיבת הוולנטיינ'ס של אייל גולן ודניאל גרינברג

בני הזוג חגגו את יום האהבה עם שלל חברים מפורסמים במסיבה מפוארת שהתקיימה בביתם. מליאם הפקות נמסר: "אייל גולן פועל עפ"י ההנחיות וכל מי שהיה בבית חוסן פעמיים או חלה בעבר בקורונה"

 

 

אמש (א') ציינו ברחבי העולם את ולנטיינ'ס דיי, אך בשונה משנים קודמות, במתכונת קצת אחרת - בכל זאת, העולם עדיין שרוי בעיצומה של מגיפה ואנחנו בישראל רק סיימנו את הסגר השלישי ועוד לא באמת התאוששנו. המסעדות, הברים ובתי הקפה עדיין סגורים, עולם התרבות מת ואין שום אפשרות לבילוי אמיתי של פעם. אבל לא עבור כולם. 

 

הזמר אייל גולן ואשתו דניאל גרינברג חגגו גם הם את יום האהבה - בהתחלה בפרטיות, כשהם חולקים צמיד יהלומים שכתוב עליו 12/2, התאריך בו הכירו. בהמשך, לא הצליחו להתאפק עם חגיגות יום האהבה, והזמינו את החברים אל ביתם ברחובות למסיבת ולנטיינ'ס חגיגית. הזמר משה פרץ היה על עמדת הדיג'יי בזמן שאשתו ירדן בילתה עם הבנות. גם הזמר ליאור נרקיס הגיע עם אשתו ספיר, חיים רביבו ואשתו שגית ועוד כמה זוגות נוספים של חברים שהגיעו לבלות את הערב.

 

הבית קושט היטב בבלוני הליום בצורת לב, נרות לאווירה רומנטית ושולחן עמוס באוכל וכל טוב, ואת כל זה הם חלקו עם העוקבים ברשתות החברתיות שלהם, שבהתחלה שמחו בשמחתם, ואז התחילו להעיר כי החגיגות המוגזמות קצת צורמות בעיניים אחרי הסגר השלישי. 

 

מליאם הפקות נמסר: "אייל גולן פעל ופועל בדיוק על פי ההנחיות כל מי שהיה בבית גולן חוסן פעמיים או שחלה בעבר בקורונה".

 

חג אהבה שמח! אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)
חג אהבה שמח! אייל גולן ודניאל גרינברגצילום: אינסטגרם

יש לציין שרק אתמול שרי הבריאות והתרבות סיכמו שהחל מהשבוע הבא ייפתח עולם התרבות, בהתאם לאישור התו הירוק - לבעלי תעודת מחלים או תעודת מחוסן. שלושת הזמרים שחגגו אמש, משה פרץ, ליאור נרקיס ואייל גולן יחזרו בקרוב להופיע על הבמות כחלק מהמאמצים הרבים שנעשו בעניין זה, אבל ההנחיות והדוגמה לקהל כבר לא ממש מעניינים אותם וזו כמובן לא הפעם הראשונה שהם מפרים את ההנחיות.

 

במהלך השנה האחרונה הזמרים נתפסו פעם אחר פעם כשהם לא עומדים בכללים שנקבעו. ביום העצמאות חגגו גולן ואשתו יחד עם אנה זק ורועי סנדלר וזכו לביקורות אחרי שהאינסטגרם הוצף בתמונות. גולן גם נתפס בעדשת מצלמת הפפראצי כשהוא מבלה עם אשתו ומשפחת רביבו בחוף הים באוקטובר האחרון, למרות מגבלות המרחק מהבית. גם סרטון של הזמר ליאור נרקיס הופץ בחודש ספטמבר האחרון ובו הוא מופיע בחתונה מול מאות אנשים.

 


עם כל החברים. משה פרץ וליאור נרקיס (צילום: אינסטגרם)
עם כל החברים. משה פרץ וליאור נרקיסצילום: אינסטגרם

תרימו לחיי האהבה (צילום: אינסטגרם)
תרימו לחיי האהבהצילום: אינסטגרם

אהבה צריך לחגוג בכל יום מחדש (צילום: אינסטגרם)
אהבה צריך לחגוג בכל יום מחדשצילום: אינסטגרם

ורק בריאות לכולם (צילום: אינסטגרם)
ורק בריאות לכולםצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018