רכילות+

אלה לי: "אני מתאהבת באנשים, סומכת עליהם והם תוקעים לי סכין"

הכוכבת הצעירה מדברת על הכל בשיחה ללא פילטרים: הבטחון העצמי ששאף לאפס, איך "הכוכב הבא" הצילה את חייה והקושי הנפשי כשאת מתפרסמת לפני גיל 18. "יש רגעים שאני שואלת למה עשיתי את זה לעצמי ואני רוצה לחזור להיות לא מוכרת". צפו

 

 

בעוד חצי שנה הזמרת אלה לי תחגוג יום הולדת 18 ותהפוך לחוקית. אבל גם בלי המספר הרשמי, כוכבת הפופ מתנהגת ומתנהלת כאילו מדובר באישה בת 30 שעברה כבר חיים שלמים, ואולי זה בכלל הדור הזה שמרשה לעצמו לדבר על הכל - בלי פילטרים ובלי מגננות. את אלה לי פגשנו על סט צילומי קמפיין לחברת fix, לצילומי קולקציית הקיץ SASS&CLASS, באחד הימים הקרים והגשומים שהיו לנו בחורף הזה, אבל על הסט אין זכר לסופה שמשתוללת בחוץ. אולי כי למרות גילה הצעיר, היא חמה ומחבקת, ומתמסרת בצורה מוחלטת לריאיון.

 

מהרגע הראשון הזמרת מבהירה שהיא רוצה לנהל שיחה אמיתית, בלי שטויות, ולמרות שהסוכנת שומרת עליה בצד, אלה לי לא חושבת פעמיים לפני שהיא מספרת בפתיחות על החיים החדשים שלה. "'הכוכב הבא' הציל לי את החיים. הייתי בתקופה קשה, המצב הנפשי שלי לא היה טוב, אבל התוכנית הרימה אותי למעלה והתאפסתי".

 

מה יכול היה לקרות אם לא היה הכוכב הבא?

"לא בטוח שפיזית הייתי פה".

 

מאיפה האומץ לדבר על זה ככה?

"זה משהו שעברתי עם עצמי וסגרתי אותו. זה פצע סגור ונורא קשה לי לשקר או לדבר סתם. אנחנו מנהלים שיחה, אז ננהל שיחה. אני לא יכולה לזייף".

 

בלי פילטרים על הפה. אלה לי מדגמנת ל-fix (צילום: אלון שפרנסקי )
בלי פילטרים על הפה. אלה לי מדגמנת ל-fixצילום: אלון שפרנסקי

 

נזכיר שאלה לי פרצה לחיינו לפני שנה וחצי בלבד, בתוכנית "הכוכב הבא", כשהגיעה למקום השני אחרי עדן אלנה. מאותו רגע הזמרת הצעירה לא נחה עד שהפכה לכוכבת בפני עצמה, למרות שזו בכלל לא הייתה המטרה שלה. "לא רציתי להיות מפורסמת, רק רציתי לשיר. זה קרה ופשוט זרמתי עם זה. רק עכשיו אני מתחילה להבין לאן הגעתי". אלא שעם התהילה מגיעים גם הצדדים הפחות נעימים של עולם הזוהר, כמו טוקבקים ותגובות נאצה ברשתות החברתיות. אבל בזמן שרוב הסלבס מתרחקים מהן כמו מאש, עבור הזמרת הצעירה מדובר בגילטי פלז'ר: "אני מתה על זה. זה פאן, מזוכיזם טהור", היא מצהירה תוך כדי שחיוך גדול נמרח על פניה היפות. "אני לא אוהבת לקבל רק מחמאות. אנשים יצירתיים בטוקבקים, זה רוע טהור". חלק ניכר מהתגובות שקיבלה לאחרונה, הגיעו אחרי שסיפרה כי היא לא מגבילה את עצמה לגברים או נשים, ומתאהבת בבן אדם.

 

מה קרה באינבוקס שלך?

"מלא בנות התחילו איתי. קיבלתי מלא גם מגברים".

 

אבל לפני שאתם מתיישבים לנסח הודעה שתקסים אותה, כדי שתדעו שהיא בכלל לא מחפשת כרגע זוגיות. "אני מתמודדת עכשיו עם הדבר הכי קשה שאפשר, פרסום בגיל 17 שאני לא מעכלת אותו, אני חושבת שזוגיות תעשה לי רק רע עכשיו. אני צריכה להתעסק בעבודה".

 

אז תעשי לנו סדר בשמועות. יובל שמלא, היה או לא היה?

"לא היה. אנחנו חברים טובים. נדלקתי עליו בנינג'ה, שמתי עוקב והוא החזיר, הגבנו אחד לשנייה וכזה. התחברנו בקטע חברי, שום דבר רומנטי".

 

את כבר יודעת לסנן מי חבר אמיתי ומי לא?

"עדיין לא למדתי את זה כל כך. אני נתקלת באנשים שאני מתאהבת בהם ואני סומכת עליהם והם תוקעים לי סכין. כרגע אני שומרת על החברים שהיו לי מלפניי. אני מפחדת להכניס אנשים חדשים כרגע".

 

ילדה בת 17 שיושבת בבית, רוצה להיות מפורסמת ורואה אותך. את אומרת לה לכי על זה?

"לא, ממש לא. זה אולי נראה זוהר ופאן, אבל יש לי ימים שאני אומרת שאולי לא אקום. יש רגעים שאני שואלת למה עשיתי את זה לעצמי ואני רוצה לחזור להיות לא מוכרת. שלא תבין לא נכון, יש רגעים מהממים ואני אומרת תודה על הכל. אני עושה את מה שאני אוהבת, ויש לי פרנסה, אבל יחד עם זה יש דברים פחות טובים ולא כולם יכולים להתמודד עם זה. פיזית וגם נפשית. תחשוב שכולם יודעים מה את עושה, אין פרטיות". 

 

"זוגיות תעשה לי רע עכשיו, אני צריכה להתרכז בעבודה". אלה לי על סט הצילומים של fix (צילום: אלון שפרנסקי )
"זוגיות תעשה לי רע עכשיו, אני צריכה להתרכז בעבודה". אלה לי על סט הצילומים של fixצילום: אלון שפרנסקי

"אני נתקלת באנשים שאני מתאהבת בהם ואני סומכת עליהם והם תוקעים לי סכין". אלה לי פותחת את הלב (צילום: אלון שפרנסקי )
"אני נתקלת באנשים שאני מתאהבת בהם ואני סומכת עליהם והם תוקעים לי סכין". אלה לי פותחת את הלבצילום: אלון שפרנסקי

כאן כדי להישאר. אלה לי בצילומי fix (צילום: אלון שפרנסקי )
כאן כדי להישאר. אלה לי בצילומי fixצילום: אלון שפרנסקי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018