רכילות+

ליהיא גרינר: "אני לא רוצה להיות טראשית יותר"

רגע אחרי הניתוחים למתיחת בטן והרמת החזה, כוכבת הריאליטי מדברת ללא מעצורים על השיפצור הפלסטי ("שום דבר לא רוטט"), התגובה של בעלה ("הוא מאוד נהנה") והזעם על התשלום שקיבלה מהפקת "גולסטאר" ("כל הזמן דופקים אותי, זה קל לדפוק אותי"). צפו!

 

 

"הייתי לגמרי הולכת להישרדות שוב, אבל הפעם הייתי עושה את זה עם ביקיני", אומרת לנו ליהיא גרינר בצילומי השער שלה ל-Pplus, כחודש אחרי שעברה ניתוח למתיחת בטן והרמת חזה. "מאמי מייק אובר", כפי שהיא קוראת לו, ובלי להתבלבל מוסיפה: "אני מרגישה נהדר!". לגרינר גם אין בעיה לפרט כל רגע בתהליך: "עברתי מתיחת בטן, הסרת פאוץ' והרמת חזה ללא שתלים ואני יכולה להגיד לכם שהניתוח הקיסרי שלי היה הרבה יותר קשה, זה פינאטס".

 

כן, ליהיא גרינר מודל 2021 לא השתנתה הרבה מכוכבת הריאליטי בה התאהבנו לפני עשור – הכל על השולחן, הכל פתוח ושום נושא הוא לא טאבו. את הניתוח היא עצמה חשפה בסטוריז שלה באינסטגרם, כשהראתה את ה"פאוץ'" לפני, ואז את הפופיק החדש - אחרי. "זה כל הזמן היה במחשבה שלי ואמרתי לעצמי שברגע שאני אסיים עם הלידות אני הולכת על זה וזהו, סגרנו את הבאסטה".

 

ליהיא גרינר האחת והיחידה (צילום: דניאל קמינסקי)
ליהיא גרינר האחת והיחידהצילום: דניאל קמינסקי

 

את מרגישה יותר סקסית עכשיו?

"תקשיב, אני באמת כל הזמן עפתי על עצמי, יש לי ביטחון עצמי ממש גבוה. ברור שכל הזמן הציק לי העור העודף שלא יכולתי לחזק ולהוריד. עכשיו אני פשוט מרגישה משוחררת, ירד לי כל השפכטל שסתם ישב שם".

 

יוסי אוהב את מה שיצא?

"יוסי עף באוויר. הוא מאוד נהנה. הוא גם אהב את זה לפני, אבל הוא רואה שאני שמחה, והוא רואה שהכול מדהים ושום דבר לא רוטט. יש לו אישה חדשה. הוא נהנה מזה".

 

זה היה יותר בשבילו או בשבילך?

"שנינו נהנים מזה אבל הניתוח הזה היה לגמרי בשבילי. אך ורק בשבילי. לחלוטין".

 

לא רוצה להיות טראשית יותר. גרינר (צילום: דניאל קמינסקי)
לא רוצה להיות טראשית יותר. גרינרצילום: דניאל קמינסקי

 

מה את מרגישה כשאת רואה אימהות אחרות שאולי קצת מזניחות את עצמן?

"אני מרגישה רע, אבל אתה לא יודע מה הן עוברות, כמה קשה להן, אם יש או אין להן עזרה. בוא נגיד שאם לא הייתה לי עזרה, הייתי גמורה. כל היום בפיג'מה, גולגול בראש, בלי מסקרה. כלום. כאילו, אנשים שמזניחים הם לא הכי מאושרים, ככה אני רואה את זה".

 

כאמור, גרינר מדברת ללא מעצורים, אבל זה מה שהפך אותה לכוכבת ריאליטי מהטובות שידעה ישראל. היא פרצה לחיינו בשנת 2010, כשהשתתפה ב"האח הגדול" וזכתה במקום השני. שנה אחרי היא השתתפה בתוכנית האינטרנטית "ליהי באקסטרים", אחריה ב"ליהיא תעשי לי ילד", "מה שקורה באילת vip" ו-"הישרדות VIP", שם הכירה את הבסטי החדשה, נעמה קסרי, עימה שיתפה פעולה בתוכנית "ליהיא ונעמה - מטראש לקלאס", שירדה מהאוויר אחרי 9 פרקים. לאחרונה לוהקה גרינר גם לעונת הנשים החדשה של "גולסטאר" – שכבר צולמה ותעלה לשידור בהמשך השנה. ההשתתפות של גרינר בדוקו ריאליטי של הוט לא עברה בשקט, כשגילתה כי הסכום אותו הייתה אמורה לקבל, 100 אלף שקלים, נמוך מזה שקיבלו שאר הכוכבות. גרינר ביטלה את ההשתתפותה ברגע האחרון והדרמה הייתה בשיאה.

 

יודעת לעשות ריאליטי טוב ורוצה להיות מתוגמלת בהתאם (צילום: דניאל קמינסקי)
יודעת לעשות ריאליטי טוב ורוצה להיות מתוגמלת בהתאםצילום: דניאל קמינסקי

למה בסרטים מקבלים יותר כסף ככל שהזמן עובר? (צילום: דניאל קמינסקי)
למה בסרטים מקבלים יותר כסף ככל שהזמן עובר?צילום: דניאל קמינסקי

 

מאה אלף שקלים זה לא מספיק? יש אנשים שלא מגיעים לסכום כזה בשנה שלמה.

"זה מלא! אבל אני כוכבת ריאליטי, אני יודעת איך לעשות ריאליטי, ואני חושבת שכמה שיותר עובדים בזה – צריכים לקבל יותר. אתה יודע, שחקנים בסרטים, ככל שהם עובדים יותר, הם מקבלים שכר יותר גבוה ומכבדים אותם יותר. פה זה שונה. אחרי שאני שמעתי מה כולן מקבלות ואני יודעת שאני אעשה עבודה פי כמה יותר טובה, והן מקבלות פי שתיים או שלוש ממני? זה הוריד. הרגשתי כזאת קטנה, התביישתי והייתי מושפלת. כאילו, אני אהיה בתוכנית, אני אעשה את כל הדרמות והבלגן, אני מכניסה אנרגיות לאנשים אחרים ויודעת להוציא מהם דברים, ומישהי שבקושי מדברת תקבל פי שתיים או שלוש ממני?".

 

בשלב הזה גרינר כבר ממש כועסת, והאמת, אחרי שנים של תיוג כפליטת ריאליטי, אי אפשר להאשים אותה. "אומרים 'אה, היא הייתה בריאליטי'", היא רושפת, "נשמה, זה מה שיש – ריאליטי. כל הזמרים הכי גדולים והשחקניות הכי גדולות איפה רואים אותם עכשיו? בריאליטי. כאילו, בוא, זהבה בן ב"האח הגדול". זה כמו ריטה שתיכנס עכשיו ל'האח הגדול'. ומשלמים להם הון".

 

"אנשים שמזניחים הם לא הכי מאושרים, ככה אני רואה את זה" (צילום: דניאל קמינסקי)
"אנשים שמזניחים הם לא הכי מאושרים, ככה אני רואה את זה"צילום: דניאל קמינסקי
 

 

זה לא הגיוני בעינייך?

"אני צריכה לקבל יותר מזהבה בן! זהבה לא תשתף כמוני, זהבה לא תעשה דרמות כמוני, זה שונה. אני שחקנית ריאליטי והיא זמרת. סבבה, אני מבינה שזהבה תקבל חצי מיליון ואני פחות כי זה השם שלי, אבל אחרי ששמעתי מה כולן מקבלות ואני יודעת שאני אעשה עבודה פי כמה יותר טובה, זה פשוט, איפה הכבוד? אני פה עשר שנים!".

 

כזכור, הדיווחים היו שהזמרת תגרוף חצי מיליון שקלים על השתתפותה ב"האח הגדול" וגרינר מדגישה שמראש היא ביקשה יותר כסף, אך גרמו לה להבין כי בגלל הקורונה, הסכומים יהיו צנועים יותר הפעם. כשגילתה שכוכבות אחרות ב"גולסטאר" משתכרות כפול ממנה, זה פשוט פרץ ממנה. "זה באמת דפק לי את האגו, ששיחק פה מאוד חזק, והחלטתי שאני מעדיפה להיות בבית, כי ידעתי שלא אוכל לתת להם את כל הטוב שבי. ידעתי שאם אני לא אבטל את ההשתתפות שלי, אני אגיע לשם ואהיה ממורמרת וייצא ממני רק גועל".

 

בסוף הגעת ליומיים וקיבלת 50 אלף. את עדיין מרגישה שדפקו אותך?

"כל הזמן דופקים אותי, זה קל לדפוק אותי".

 

הריאיון המלא עם ליהיא גרינר - בראש הכתבה.

 

ה"מאמי מייקאובר" הוכיח את עצמו (צילום: דניאל קמינסקי)
ה"מאמי מייקאובר" הוכיח את עצמוצילום: דניאל קמינסקי

 

מודה שהאגו שיחק תפקיד. ליהיא גרינר (צילום: דניאל קמינסקי)
מודה שהאגו שיחק תפקיד. ליהיא גרינרצילום: דניאל קמינסקי

הניתוח היה רק בשבילה! (צילום: דניאל קמינסקי)
הניתוח היה רק בשבילה!צילום: דניאל קמינסקי

 

ייצוג ליהיא גרינר: סוכנות LIVE

יח"צ: נטע הר-לב

צילום: דניאל קמינסקי

איפור, שיער, סטיילינג: גילי אלגבי במוצרי סופר פארם

הפקה: ערן רחמני

ע. סטיילינג: שני דונטיץ

 

ביגוד:

שמלה זברה ושמלה שחורה - Asia

בגד ים וז’קט - H&M

לוק כחול - אוסף פרטי

חלוק ורוד - mishimino

תכשיטים - שגית רביבו

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018