רכילות+

אייל גולן על מות אביו: "כואב לי שאבא לא נתן לי את הכלים הנכונים"

שבוע לאחר שאביו הלך לעולמו, הזמר מתבטא לראשונה בנושא: "כואב לי מאוד, תחושת הפספוס וההחמצה שורפת לי בנשמה"

נפרד מאבא. אייל גולן (צילום: ענת מוסברג)
נפרד מאבא. אייל גולןצילום: ענת מוסברג

בשבוע שעבר הלך לעולמו דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן, ובמהלך השבוע האחרון גולן נעלם מהראדר התקשורתי כשישב שבעה על אביו. היום (א'), בתום שבעת ימי האבל, העלה גולן פוסט וכתב: "קהל יקר שלי, לא הייתי פה שבוע שלם כדי לתקשר ולשתף אתכם. עברתי שבוע מטלטל, מורכב מאוד מבחינה רגשית. זה תפס אותי לא מוכן, לא דמיינתי את הרגע הזה מגיע וכשזה קרה - זה הציף בי הכל, לטוב ולרע". גולן הוסיף: "הבנתי שאסכים להתאבל רק אם זה יגיע לי באמת מבפנים, לא כי אני חייב ולא כי זו מסורת, כי אני מרגיש שאני רוצה. שאלתי את עצמי הרבה שאלות השבוע, השיחות העמוקות לאורך השבעה הציפו בי קשת שלמה של רגשות ופתחו הרבה פצעים ששמתי עליהם פלסטר והדחקתי לאורך השנים. בכנות, כואב לי מאוד, תחושת הפספוס וההחמצה שורפת לי בנשמה... עבורו יותר מאשר עבורי".

כזכור, ביטון ז"ל נחשף בפרשת "משחקי חברה" וקיבל מאסר לשנתיים בגין שורה של עבירות מין שביצע, פרשה בה היה מעורב גם גולן עצמו, מה שגרם לריחוק בין השניים. "כואב לי שיש לו שושלת כזאת מדהימה של ילדים ונכדים שהתאחדו השבוע הזה והוא לא נהנה מהם בעודו בחיים, כואב לי שהוא לא התפקח בשום שלב, שנעשו טעויות קשות שכבן לא הצלחתי לסלוח עליהן, כואב לי שכאבא הוא לא נתן לי את הכלים הנכונים, לא האיר לי את הדרך איך להתמודד עם המכשולים שהחיים הציבו בפניי".

"היו גם דברים טובים". דני ביטון (צילום: שאול גולן)
"היו גם דברים טובים". דני ביטוןצילום: שאול גולן
 

גולן המשיך וכתב: "לצד כל זה היו גם דברים טובים. הוא היה איש מאוד מצחיק שאנשים מאוד נהנו בחברתו, כחבר הוא תמיד נרתם לעזרה לכל מי שרק הצטרך - זה הכאיב לי יותר כי לא זכיתי לזה ממנו והותיר בי הרבה סימני שאלה שכנראה כבר לא יהיו לי תשובות עליהם. חודשיים לפני שאני חוגג יום הולדת 50 זה זרק אותי אחורה לילדות, לתמימות הזאת שהיתה בי. בחרתי להסתכל על הסיטואציה בעיניים של ילד ממש כמו בתמונה - שרואה את אבא שלו פשוט כאבא לא משנה מי הוא ומה הוא. בחרתי לתת לו את הכבוד האחרון הזה, גם אם מאוחר מדי. היה חשוב לי לחלוק איתכם את כל זה בכזו פתיחות כי מבחינתי כל אחד צריך לדעת להעריך את הקן המשפחתי שלו, לשמור על האחדות, לעבוד בלתקן טעויות, להתבגר בזמן ולהבין מה חשוב באמת בחיים, אף פעם לא מאוחר. החיים קצרים".

"בחרתי להסתכל על הסיטואציה בעיניים של ילד" (צילום: אמיר מאירי)
"בחרתי להסתכל על הסיטואציה בעיניים של ילד"צילום: אמיר מאירי

הזמר סיים את הפוסט וכתב: "תודה לכם על החיבוקים החמים והמילים המחזקות, זה לא מובן מאליו עבורי. לטעות זו חולשה אנושית ולמחול מעלה אלוהית, נוח על משכבך בשלום".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018