רכילות+

ניסה לוותר על הבידוד: עומר אדם נחת בישראל ויעבור בדיקה במלון

הזמר נחת בנתב"ג, הציג תעודת מחלים שאינה מוכרת בארץ והזמין לעצמו בדיקה סרולוגית בתקווה להימנע משהות במלונית. בסופו של דבר נסע למלון, שם יעבור בדיקה

(צילום: סתיו יוגב)

 

הזמר עומר אדם נחת היום (ו') בנתב"ג עם מטוסו הפרטי - יומיים לפני שמתאפשרת הכניסה לכל אזרחי ישראל ללא ועדת חריגים.

 

עם נחיתתו בארץ, הזמר, שחלה והחלים לפני מספר חודשים מקורונה, נדרש להיכנס למלונית הבידוד - והציג תעודת מחלים מחו"ל שאינה מוכרת בארץ. בישראל, נזכיר, ניתן להימנע מבידוד אם מחזיקים תעודת מתחסן או מחלים שהופקה בבית חולים מוכר בארץ. אנשי האכיפה בנתב"ג דרשו ממנו להיכנס למלון מטרופוליטן בתל אביב, שהוסב למלונית בידוד, והתעקשו שהגעתו לשם תלווה בניידת משטרה. בניגוד למה שרוב האזרחים יכולים להרשות לעצמם, אדם החליט להזמין על חשבונו מעבדה ניידת לחניון המלון, יעבור בדיקה סרולוגית שתצביע אם הוא עדיין בעל נוגדנים לקורונה וימתין לתוצאות.

עומר אדם בנתב"ג (צילום: סתיו יוגב)
עומר אדם בנתב"גצילום: סתיו יוגב
 

אדם התכוון לעכב את יציאתו מנתב"ג ולהזמין את הבדיקה לשדה כדי להימנע משהות במלונית בשבת, אך בנתב"ג סירבו באופן חד משמעי והסבירו כי אף אחד לא יכול לערוך בדיקה שכזו בשדה. בסופו של דבר הוסכם כי יגיע למלון ושם יעבור בדיקה.

 

בזמן שרוב עם ישראל בילה את תקופת הקורונה תחת סגרים והגבלות נוקשות, הזמר החליט לקחת את משפחתו ולטוס הרחק מכאן. זה התחיל בשיא הקיץ לפני כשנה, עם טיסה לקפריסין באמצע חודש יולי, שם הוא אף ניצל את הזמן כדי לערוך פגישות עסקיות. חודש לאחר מכן נודע כי אדם ואחיו נדבקו בנגיף הקורונה, ובילו יחד בחוף פרטי עד להחלמתם.

 

עם החתימה על הסכם השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות בחודש ספטמבר, אדם המריא לדובאי לחופשה ארוכה שהחלה בסוכות, בחודש אוקטובר, ושהה שם כשלושה חודשים. בחודש ינואר המריא למיאמי, ובילה שם מספר שבועות. את דרכו חזרה לארץ עשה דרך איחוד האמירויות, דובאי ועומאן - ומשם הגיע במטוסו הפרטי לישראל.

 

השתתף בהכנת הכתבה: בר זגה

 

עומר אדם בנתב"ג (צילום: סתיו יוגב)
עומר אדם בנתב"גצילום: סתיו יוגב

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018