ריחו"ל

השחקנית גבריאל יוניון חושפת מחשבות אובדניות

כוכבת "מעודדות צמודות" ו"בחורים רעים 2" סיפרה לגווינת' פאלטרו שהתמודדה עם סימפטומים קשים של כניסה מוקדמת לגיל המעבר, ביניהם אובדן זיכרון, עלייה במשקל ומחשבות אובדניות. "הייתי בטיפול כל חיי, לכן ידעתי להגיד לעצמי שזו לא אני שמדברת עכשיו", סיפרה

גבריאל יוניון (צילום: gettyimages)
גבריאל יוניוןצילום: gettyimages

 

השחקנית גבריאל יוניון (48) התמודדה בחודשים האחרונים עם מחשבות אובדניות, כך סיפרה בסוף השבוע לשחקנית גווינת' פאלטרו, במהלך ועידה וירטואלית בנושא בריאות שערכה פאלטרו במסגרת אתר הלייפסטייל שלה Goop.

 

יוניון, שכיכבה לאורך השנים בסרטים מצליחים רבים כמו: "יש לה את זה", "10 דברים שאני שונאת אצלך", "מעודדות צמודות", "בחורים רעים 2" ו"טיול בנות", ייחסה את המחשבות האלו לאחד האתגרים הגדולים איתם נאלצה להתמודד בשנים האחרונות - כניסתה המוקדמת לתקופת גיל המעבר. יוניון סיפרה שהתסמינים, הכוללים בין היתר שיבושים הורמונליים, החלו עוד כשהייתה בשנות ה-30 לחייה, אך בחודשים האחרונים החמירו והגיעו לשיאם: "הרגשתי כאילו אני מאבדת את דעתי. הייתי בטוחה שיש לי אובדן זיכרון מוקדם, אלצהיימר. עליתי 10 ק"ג בלילה אחד מנוזלים שהצטברו בגופי, דלקות, דברים מוזרים. לא הצלחתי לחשוב. כשהייתי צריכה לדבר לפני קהל, הייתי כל כך לחוצה כי פחדתי – 'האם אזכור את המילים?'".

 

התקופה הלא פשוטה הגיעה לשיאה כאשר החלה לחשוב באופן לא רצוני על התאבדות: "היו לי יותר רגעי דיכאון, אבל אף פעם לא לתקופות ממושכות. אולי למשך שבועיים". היא פירטה: "בדצמבר נפלתי למשהו כל כך קודר, שהפחיד אותי. היה לי ויכוח מטופש עם בעלי ובמקום לפתור את הבעיה כמו בדרך כלל, קול קטן בתוכי אמר לי: 'הוא לעולם לא יבין את זה אלא אם תמותי'. בגלל שהייתי בטיפול כל חיי, ידעתי להגיד לעצמי: 'לא, אני לא יודעת מי מדברת עכשיו, זו לא אני'".

"היו לי יותר רגעי דיכאון" (צילום: gettyimages)
"היו לי יותר רגעי דיכאון"צילום: gettyimages

 

יוניון סיפרה שלא השאירה את עצמה לבד במערכה ושיתפה את בני ביתה במה שעבר עליה. בנוסף, היא הצליחה להתגבר על המחשבות הקשות בעזרת הטיפול, אליו כאמור היא נוהגת ללכת: "להפריד בין הסימפטומים ובין מי שאת באמת... להגיד שמדובר באתגר, אין לי מילים, או שאיבדתי אותן, כדי לתאר איך היו החודשים האחרונים. הצלחתי לעבור את זה על ידי כך שדיברתי על כך עם המטפל שלי, והבנתי איך לסדר את ההורמונים".

 

במהלך השיחה עם פאלטרו, יוניון גם התייחסה למקרה האונס שעברה בצעירותה ועליו סיפרה בעבר: "היו לי כל כך הרבה רגעים קשים בחיי הבוגרים. הראשון שבהם היה בגיל 19, כשנאנסתי במקום העבודה שלי תחת איומי אקדח. אחר כך הייתה הרגשה שכל כמה שנים הגיע משבר גדול אחר בחיי, כזה שהפיל אותך על התחת וחשבת לעצמך 'אין סיכוי שאצליח להתקדם מכאן. אף פעם לא אתאושש, לעולם לא אחזור להיות כמו שהייתי". יוניון סיפרה שחלק מהדברים האלו כללו גירושים, בעיות במערכות יחסים וכישלונות בקריירה.

 

יחד עם זאת, הכוכבת סיפרה שכל אחד מהמקרים האלו עזר לה להפוך לחזקה יותר: "את חווה מקרי מוות קטנים. את צריכה להתאבל על האדם שהיית לפני כן. היו מקרים בהם חשתי שעליי להיוולד מחדש דרך ההצלחות, מכיוון שגם זה מגיע עם המכשולים משלו".  


"חשתי שעליי להיוולד מחדש דרך ההצלחות" (צילום: gettyimages)
"חשתי שעליי להיוולד מחדש דרך ההצלחות"צילום: gettyimages

"אין לי מילים כדי לתאר איך היו החודשים האחרונים" (צילום: gettyimages)
"אין לי מילים כדי לתאר איך היו החודשים האחרונים"צילום: gettyimages

גבריאל יוניון (צילום: gettyimages)
גבריאל יוניוןצילום: gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018