ריחו"ל

בתו של קובי בראיינט מגשימה חלום ומתחילה לדגמן

נטליה, בתו הבכורה של כוכב הכדורסל המנוח, עושה את צעדיה הראשונים בעולם הדוגמנות. אמה ונסה שיתפה תמונות שלה וכתבה: "אביך היה מתגאה בך"

ונסה ונטליה בראיינט (צילום: אינסטגרם)
ונסה ונטליה בראיינטצילום: אינסטגרם

 

יותר משנה חלפה מאז ששחקן הכדורסל קובי בראיינט ובתו ג'יאנה בת ה-13 נהרגו בהתרסקות מסוק, והותירו אחריהם משפחה המומה וכואבת. אבל החיים ממשיכים, ובני המשפחה האבלים לא נתנו לטרגדיה לעצור אותם מלהגשים את רצונותיהם.

 

אמש (שבת), ונסה בראיינט, אשתו של הכוכב המנוח, פרסמה באינסטגרם תמונות דוגמנות של בתה נטליה וסיפרה בגאווה: "התינוקת שלי (מאופרת). אביך היה כל כך מתגאה בכך שאת הולכת אחרי חלומך להיות דוגמנית, עכשיו כשאת בת 18. את יפה מבפנים ומבחוץ. יפה עם איפור וגם בלעדיו. אנחנו אוהבים אותך".

 

נטליה שיתפה בסטורי שלה את הפוסט של אמה וכתבה לה: "אני אוהבת אותך", על כך השיבה ונסה בסטורי משלה, בו כתבה: "חסר לך שלא. ירשת את הפנים שלי עם השפתיים של אביך". ולא, אנחנו ממש לא מזילים דמעה, רק חתכנו בצל בדיוק.

"את יפה מבפנים ומבחוץ, עם איפור ובלעדיו" (צילום: אינסטגרם)
"את יפה מבפנים ומבחוץ, עם איפור ובלעדיו"צילום: אינסטגרם

 

נטליה החלה את צעדיה הראשונים בקריירת הדוגמנות שלה ממש לאחרונה, כשחתמה עם סוכנות IMG היוקרתית. היא סיפרה אז: "יש בי אהבה לתעשייה ורציתי להיות דוגמנית מאז שאני זוכרת את עצמי. יש לי עוד הרבה ללמוד, אבל אני חושבת שזו הזדמנות טובה עבורי לעשות זאת ולהביע את עצמי באופן יצירתי".

 

ונסה מצידה, נבחרה לאחרונה לככב על שער הגיליון המיוחד של מגזין People שהוקדש לנשים שמשנות את העולם. בריאיון שנתנה לעיתון היא הפליגה בשבחים על בתה הבכורה: "היא יד ימיני", סיפרה. "בנוסף לאבל איתו הייתה צריכה להתמודד, היא השלימה את שנתה האחרונה בתיכון, נרשמה לקולג'ים, טיפלה באחיותיה וחתמה על חוזה דוגמנות. היא אחות בכורה נפלאה ובת נהדרת".


"אחות בכורה נפלאה ובת נהדרת" (צילום: אינסטגרם)
"אחות בכורה נפלאה ובת נהדרת"צילום: אינסטגרם

 

עוד סיפרה בראיינט על ההתמודדות שלה עם האסון ועם השנה הקשה שעברה מאז: "אני לא יכולה להגיד שאני חזקה בכל יום. אני לא יכולה להגיד שאין ימים שבהם אני מרגישה שלא אוכל לשרוד לבא שאחריהם. הכאב בלתי ניתן לתיאור, אבל חייבים לקום ולדחוף קדימה. להישאר במיטה ולבכות לא ישנה את העובדה שהמשפחה שלי כבר לא תהיה יותר כמו שהייתה. אבל אם אקום מהמיטה ואדחוף את עצמי קדימה, זה ישפר את היום שלי ואת של בנותיי. ולכן, זה מה שאני עושה".

 

היא המשיכה והסבירה: "קובי וג'יג'י מדרבנים אותי להמשיך. הם נותנים לי השראה לנסות חזק יותר ולהיות טובה יותר עם כל יום שחולף. אהבתם היא ללא תנאים והם נותנים לי השראה בכל כך הרבה דרכים שונות".


ונסה בראיינט על שער מגזין People (צילום מסך)
ונסה בראיינט על שער מגזין Peopleצילום מסך

ונסה בראיינט והבנות (צילום: אינסטגרם)
ונסה בראיינט והבנותצילום: אינסטגרם

קובי בראיינט עם אשתו ונסה ובנותיהם (צילום: אינסטגרם)
קובי בראיינט עם אשתו ונסה ובנותיהםצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018