רכילות+

לוסי אהריש וצחי הלוי חגגו ברית לבנם הבכור

השחקן ומגישת הטלוויזיה חגגו ברית לבנם באירוע מצומצם ומרגש. ומה השם שהם בחרו לתת לו?

ברוך הבא! מתוך טקס הברית לבנם של לוסי אהריש וצחי הלוי (.)
ברוך הבא! מתוך טקס הברית לבנם של לוסי אהריש וצחי הלוי.

בשבוע שעבר הביאו לעולם מגישת הטלוויזיה לוסי אהריש והשחקן צחי הלוי בן משותף, והערב (ד') ערכו לו ברית מילה בבית החולים איכילוב, בקרב בני המשפחה וגם הכריזו על שם לרך הנולד.

בפוסט שהעלתה הערב אהריש כתבה: "ויקרא שמו בישראל ובעולם: אדם אהריש הלוי. סבא אמנון, סבא מערוף, אבא צחי, והאחיך הגדול דין, הגברים המדהימים האלה כאן ביחד איתך לעשות לך את קבלת הפנים הכי מבורכת שיש. ברוך הבא לעולם ילד. הבאת איתך הרבה אור, אושר ואהבה עצומה. ואתה אהוב שלי תודה על היצירה הכי מושלמת שעשיתי בחיי".

הכירו את אדם. מתוך טקס הברית לבנם של לוסי אהריש וצחי הלוי (.)
הכירו את אדם. מתוך טקס הברית לבנם של לוסי אהריש וצחי הלוי.

אתמול (ג'), לרגל יום האישה הבינלאומי, שיתפה את עוקביה בחווית הלידה וכתבה בפוסט בחשבון האינסטגרם: "יום אישה שמח לכולן. רק שהשנה, היום הזה קיבל משמעות קצת יותר עמוקה אצלי. ביום הזה אני מחזיקה ילד בפעם הראשונה בחיי. ילד שלי שאני עדיין מעכלת שהוא שלי".

אהריש המשיכה והסבירה לעוקביה מדוע לא הספיקה לחזור לכל ההודעות והברכות שקיבלה מאז שילדה: "לא חזרתי לאף אחד לצערי, כי עברתי סיבוך קטן אחרי הניתוח הקיסרי. סיבוך שנבע מניתוח קודם שהיה לי בעבר הרחוק. אני נשבעת לכם שברגע מסוים רציתי שמישהו ירדים אותי ויעיר אותי כשהכול נגמר. לתוך כל זה נוסף העניין שלא יכולתי להיות אמא לבן שלי כמו שרציתי וחשבתי, בטח בהתחלה. מישהו אמר מצפון הורי ולא קיבל...".

שיהיה במזל. מתוך טקס הברית לבנם של לוסי אהריש וצחי הלוי (.)
שיהיה במזל. מתוך טקס הברית לבנם של לוסי אהריש וצחי הלוי.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018