ריחו"ל

מזל טוב: אמילי רטאייקאוסקי הפכה לאימא

הדוגמנית ובעלה, המפיק סבסטיאן ביר-מק'קלארד, הביאו לעולם ילד ראשון יחד. רטאייקאוסקי פרסמה תמונה של הרך הנולד אך לא חשפה את המין. "אנחנו לא נדע את המין עד שהילד שלנו יגיע לגיל 18", אמרה בריאיון למגזין "ווג" כשבישרה על ההיריון

בשעה טובה. אמילי רטאייקאוסקי (צילום מסך)
בשעה טובה. אמילי רטאייקאוסקיצילום מסך

חדשות נהדרות לסופ"ש: אמילי רטאייקאוסקי ובעלה המפיק סבסטיאן ביר-מק'קלארד הרחיבו את התא המשפחתי והביאו בייבי ראשון יחד. "סילבסטר אפולו בר הצטרף אלינו לצד הזה של היקום. סליי נולד ב-8 במרץ בבוקר הכי סוריאליסטי, יפהפה ומלא אהבה בחיי", כתבה הדוגמנית וצירפה תמונה שלה מניקה את הרך הנולד.

 

מהשם שהעניקו השניים לרך הנולד ניתן לשער כי מדובר בבן, אך נזכיר כי כשרטאייקאוסקי בישרה לעולם כולו על ההיריון בחודש אוקטובר, אז הצטלמה לשער הדיגיטלי של המגזין הנחשק "ווג" (בעירום מלא, כמובן), הודיעה כי היא אינה מתכוונת לחשוף את המין של הילד עד שיגדל. "כשבעלי ואני מספרים לחברים שלנו שאני בהיריון השאלה הראשונה שהם שואלים אותנו, אחרי שהם אומרים 'מזל טוב', היא 'האם אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים'. אנחנו אוהבים לענות על כך שלא נדע את המין עד שהילד שלנו יגיע לגיל 18 - ונעדכן אותם. והם כולם צוחקים מזה", אמרה רטאייקאוסקי. היא הסבירה: "בסופו של דבר אין לנו מושג לא מי ולא מה גדל לי בתוך הבטן. מי יהיה האדם הזה, איזה סוג של הורים נהיה ואיך התינוק הזה ישנה את חיינו. זה נפלא ומפחיד ולמעשה אנחנו שנינו חסרי אונים".

והנה הבטן. רטאייקאוסקי (צילום: אינסטגרם)
והנה הבטן. רטאייקאוסקיצילום: אינסטגרם
למרות שהדוגמנית מנסה לשדר נונשלנטיות מוחלטת בכל הנוגע למין הילוד, היא מודה: "אני מבינה את הרצון לדעת את מין העובר, זה מרגיש כמו הזדמנות ראשונה להציץ ולקבל מושג קלוש לגבי מי הוא יכול להיות".

 

לטובת מי שלא עוקב אחרי הדוגמנית הלוהטת, נזכיר כי בפברואר 2018 ואחרי פחות מחודש של זוגיות, רטאייקאוסקי נישאה לבחיר ליבה, סבסטיאן ביר-מק'קלארד. השניים נצפו יחד לראשונה שבועיים לפני החתונה בוולנטיינ'ס דיי.


לא גילתה את מין העובר. על שער "ווג" (צילום: אינסטגרם)
לא גילתה את מין העובר. על שער "ווג"צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018