רכילות+

עדי אשכנזי: "מערכת המשפט בישראל מעודדת פושעים וסוטים להמשיך בפגיעה שלהם בנשמות תמימות"

הקומיקאית העלתה באינסטגרם שלה רצף פוסטים של המקרים החמורים מהימים האחרונים, מהפגיעה בילדה בת 4 וחצי ועד ליו"ר זק"א יהודה משי זהב וכתבה: "רוב הגברים שיאיימו ברצח, ירביצו, יחנקו, יבעטו בבטן הריונית - יעוכבו לחקירה וישוחררו עם צו הרחקה (אך ללא השגחה) כדי שיוכלו לחזור לבתיהם, אל ילדיהם, כדי להושיב אותם לראות איך הם רוצחים את אימא"

 

בתמונה, יושב ראש זק"א יהודה משי זהב (צילום: אינסטגרם)
בתמונה, יושב ראש זק"א יהודה משי זהבצילום: אינסטגרם

 

רצף המקרים החמורים של פגיעות מיניות שנחשפו בימים האחרונים, יכולים להוציא כל אדם בר דעת מדעתו, והבוקר (ב'), הייתה זו הקומיקאית עדי אשכנזי שהרגישה שנחצה הגבול והעלתה פוסט אחר פוסט לחשבון האינסטגרם שלה שמונה כ-67 אלף עוקבים. בראשון היא העלתה צילום של כתבה שפורסמה הבוקר ב"ידיעות אחרונות", על זוג הורים לילדה בת 4 וחצי שהותקפה מינית והתוקף שלה זוכה מעבירות אונס והורשע במעשה מגונה בלבד. בפוסט אחר העלתה תמונה של הסטטיסטיקה: "92.4% מתיקי אינוס נסגרים ללא כתב אישום", ובפוסט נוסף העלתה את תמונת יו"ר זק"א, יהודה משי זהב, שתחקיר "הארץ" חשף שלל עדויות קשות נגדו.

 

אשכנזי, שלרוב מעלה לאינסטגרם שלה קטעים מהופעות, או תמונות עם חברות ומתרחקת מתוכן אקטואלי, כתבה על הפוסט הראשון: "מערכת המשפט בישראל מעודדת פושעים וסוטים להמשיך בפגיעה שלהם בנשמות תמימות". על התמונה של משי זהב כתבה: "משטרת ישראל מעודדת פושעים וסוטים להמשיך בפגיעה שלהם בנשמות תמימות", ועל הסטטיסטיקה הכואבת, כתבה: "ורוב המטפלות שחנקו ילדים בבתיהם תמורת 50 ש"ח לשעה יקבלו עבודות שירות. ורוב הגברים שיאיימו ברצח, ירביצו, יחנקו, יבעטו בבטן הריונית - יעוכבו לחקירה וישוחררו עם צו הרחקה (אך ללא השגחה) כדי שיוכלו לחזור לבתיהם, אל ילדיהם, כדי להושיב אותם לראות איך הם רוצחים את אימא. או שהוא יצטרך לחכות איזה שלושה חודשים עד שהיא תוציא בטעות את אפה ממקלט הנשים בזמן שהוא בינתיים חופשי בביתם. ומה? נמשיך לשלם מיסים? כאילו שאנחנו לא יודעים שאלו שקובעים לא מקדמים את הדברים האלו כי הם לא קרובים לליבם. כי הם לא נשים".


לא יכולה לשתוק יותר (צילום: אינסטגרם)
לא יכולה לשתוק יותרצילום: אינסטגרם

בהמשך, העלתה אשכנזי עוד פוסט עם תמונה של ציפי רפאלי שהורשעה בהעלמת מס ונידונה ל-16 חודשים בכלא, מול תמונה של ציפי דוד, מטפלת שתועדה מתעללת בתינוק בן 11 חודשים, וקיבלה רק 12 חודשים בכלא. "הגיוני?", שאלה אשכנזי.


"השופטים התעלמו מעדות בתנו שנאנסה" (צילום: אינסטגרם)
"השופטים התעלמו מעדות בתנו שנאנסה"צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018