ריחו"ל

משנה סטטוס: קרלי קלוס אמא

דוגמנית העל ובעלה, איש העסקים ג'ושוע קושנר, הביאו לעולם בייבי ראשון יחד. השניים טרם חשפו את השם או את מין היילוד, אבל תמונה ראשונה כבר יש

הורים טריים! קרלי קלוס וג'ושוע קושנר (צילום: splashnews)
הורים טריים! קרלי קלוס וג'ושוע קושנרצילום: splashnews

 

בייבי בום הוליוודי: דוגמנית העל קרלי קלוס (28) ובעלה, איש העסקים ג'ושוע קושנר (35), הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם בייבי ראשון. השניים עוד לא חשפו את המין או את השם, אבל תמונה ראשונה כבר יש. "ברוך הבא לעולם", כתב קושנר ופרסם תמונה של הרך הנולד.

 

בחודש נובמבר האחרון ואחרי כמה שבועות של שמועות, קלוס אישרה סוף סוף כי היא בהיריון ראשון ופרסמה סרטון ברשתות החברתיות, בו הייתה לבושה בהלבשה תחתונה בלבד וחשפה בייבי באמפ. כדי שלא ישאר מקום לספק, קלוס דיברה לבטן ואמרה "שלום תינוק, בוקר טוב". "קרלי מאושרת מאוד", סיפר מקורב לזוג למגזין "פיפל" לאחר פרסום ההיריון, והוסיף: "היא תהיה האמא הכי מדהימה".


מזל טוב! (צילום: אינסטגרם)
מזל טוב!צילום: אינסטגרם

 

קלוס וקושנר החלו לצאת יחד ב-2012 והתחתנו 6 שנים לאחר מכן, באוקטובר 2018, בטקס יהודי ומצומצם בו נכחו 80 אורחים בלבד. קלוס התגיירה עבור קושנר חודשים ספורים לפני החתונה, והשמועות סיפרו כי הוריו סירבו לפגוש אותה עד שתעשה זאת. קלוס מצידה טענה שעשתה זאת בשם האהבה. "לא היה מספיק רק לאהוב את ג'וש ולהחליט את ההחלטה הזו למענו. אלו הם חיי, ואני אישה חזקה ועצמאית. רק אחרי שנים של חיבוטי נפש, בהם למדתי ושוחחתי עם משפחתי וחבריי, החלטתי לקבל את היהדות בחיי ולתכנן עתיד עם הגבר שאיתו בחרתי להתחתן".

הריונית לוהטת (צילום: אינסטגרם)
הריונית לוהטתצילום: אינסטגרם

מאושרים ביום חתונתם!  (צילום: אינסטגרם)
מאושרים ביום חתונתם! צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018