רכילות+

זהבה בן: "אהבת הקהל הייתה חסרה לי הרבה שנים"

אחרי שיצאה מבית "האח הגדול" כמנצחת הגדולה של העונה, פגשנו את הזמרת על סט הצילומים לקמפיין שקטפה ושמענו ממנה על הדרך שעברה, הגעגועים לבנה, רגעי המשבר ועל הזכייה הגדולה מבחינתה. ספויילר: לא מדובר בצ'ק של המיליון. צפו

  

 

בשבוע שעבר זהבה בן יצאה מבית "האח הגדול" אחרי 108 ימים, כמנצחת הגדולה של העונה עם פרס של מיליון שקלים. אבל אם תשאלו אותה, הפרס האמיתי מבחינתה היה הזנקת הקריירה שלה מחדש, שינוי הסטיגמות שרדפו אותה במשך השנים ואהבת הקהל שקיבלה.

 

במהלך העונה בן כבשה את ליבם של הצופים והדיירים, תחנות הרדיו השמיעו בלי סוף את הסינגל החדש שלה "אולי בעולם אחר", ואפשר לומר שזהבה חזרה להיות אחת הזמרות המדוברות ביותר בישראל.

 

עוד בזמן שהייתה בבית "האח הגדול" ולא היה לה מושג מה קורה בחוץ, נסגרו לבן שתי הופעות בקיסריה שהפכו ל"סולד אאוט" תוך שעות ספורות, במקביל נבחרה לשיר בטקס הענקת פרסי ישראל בחודש הבא ואיך לא - גם הספיקה לקטוף קמפיין לתאגיד הקוסמטיקה של חוה זינגבוים לסרום Anti-Pollution. פגשנו את הזמרת על סט הצילומים, כשהיא מלווה בבנה, בן רוזן, ממנו היא מתקשה להיפרד, וניצלנו את המאורע כדי לשאול לשלומה ולשמוע על הדרך שעברה. צפו!

 

להתאהב בה מחדש. זהבה בן (צילום: אלעד מדמוני)
להתאהב בה מחדש. זהבה בןצילום: אלעד מדמוני

רואים את השינוי? זהבה בן וחוה זינגבוים (צילום: אלעד מדמוני)
רואים את השינוי? זהבה בן וחוה זינגבויםצילום: אלעד מדמוני

 

התגעגעה. עם הבן, בן רוזן (צילום: יח"צ)
התגעגעה. עם הבן, בן רוזןצילום: יח"צ

  

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018