ריחו"ל

לא כזה קשוח: טראוויס ברקר נתן לבתו לאפר אותו

טראוויס ברקר, מתופף להקת בלינק 182 ובן זוגה החדש של קורטני קרדשיאן, ידוע בגופו המכוסה כולו בקעקועים. השבוע הוא הפקיד את פניו בידיה של בתו הביוטרית, שניסתה לכסות את הקעקועים שלו עם מוצרי האיפור החדשים שלה. אז מה יותר אמיץ – לקעקע את עצמך, או לתת לבתך המתבגרת לאפר אותך?

זמן איכות של אב ובתו. טראוויס ברקר (צילום: אינסטגרם)
זמן איכות של אב ובתו. טראוויס ברקרצילום: אינסטגרם

 

מי הוא אבא מסור? למשל, אחד שמפקיד את פניו המקועקעות בידיה של בתו המאפרת. זה מה שעשה אמש (ג') טראוויס ברקר (45), מתופף להקת בלינק 182 ובן זוגה החדש של קורטני קרדשיאן, הידוע בגופו עתיר הקעקועים, שניים מהם נמצאים כאמור גם על פניו. הקעקועים הרבים של ברקר אולי מקנים לו תדמית קשוחה, אבל המוזיקאי הוא כנראה לא אחד שיכול לעמוד בפני בקשותיו של בתו – גם אם הן כוללות סשן איפור משעשע.

 

בתו של ברקר, אלבמה בת ה-15, היא חובבת איפור גדולה והחליטה לנצל את אביה למטרת ניסוי ביוטי, במסגרתו כיסתה את קעקועי הפנים שלו עם כלי האיפור שלה. "היום ננסה לכסות את הקעקועים שלו, ולפני כן אני צריכה להבין מה הגוון שמתאים לו", אמרה אלבמה בתחילת הסרטון. לאחר שהוציאה את הכלים המתאימים, פנתה לטפל בקעקוע המילה Blessed ("מבורך") שעל לחיו הימנית של ברקר.

 

אלבמה ניסתה מספר גוונים על פניו של אביה עד שמצאה את המתאים לו ביותר, וניצלה את זמן האיכות עבור שיחה קצרה, במהלכה התעניינה לגבי קעקועיו: "מה היה הראשון שלך?" היא שאלה, ונענתה שמדובר בקעקוע שעשה ברגל. "ומה החביב עליך?", המשיכה, על כך ברקר ענה: "כנראה זה שכרגע כיסית", בהתייחסו למילה Blessed.

 

 

 

אלבמה המשיכה לקעקוע השני על פניו של אביה, בצורת עוגן, וגרמה לו להרים גבה כשאמרה שמדובר בקעקוע בצורת handkerchief (ממחטה) במקום anchor chief. "אני כל כך מצטערת" אמרה אלבמה והמשיכה לכנות את הקעקוע במילה הלא נכונה תוך כדי שהיא מצחקקת ללא שליטה. בסופו של דבר, הניסוי הוכתר כהצלחה - אלבמה הצליחה להגיד את המילה כמו שצריך ולקעקועים לא נשאר זכר – לפחות עד שברקר שטף את פניו.

 

אגב, המוזיקאי לקח את אהבתו לקעקועים כמה שלבים קדימה, ונוהג לעיתים – שימו לב – לקעקע את עצמו. רק לפני מספר ימים העלה סרטון בו הוא נראה מקעקע את המילים You’re So Cool (אתה כל כך מגניב) על ירכו. 

 

 


אלבמה ברקר (צילום: אינסטגרם)
אלבמה ברקרצילום: אינסטגרם

עתיר קעקועים (צילום: אינסטגרם)
עתיר קעקועיםצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018