ריחו"ל

ולדימיר פוטין נבחר לגבר הסקסי ביותר ברוסיה

סקר חדש קבע כי למעלה מ-2,000 רוסים חושבים כי נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, הוא הגבר הסקסי ביותר במדינה. ומה עלה בגורלם של שאר האזרחים שלא בחרו בפוטין? ובכן, נגלה בהמשך

הגבר הכי סקסי ברוסיה. ולדימיר פוטין (צילום: Ap)
הגבר הכי סקסי ברוסיה. ולדימיר פוטיןצילום: Ap

 

אחרי שהנסיך וויליאם הוכתר ל"גבר הקירח הסקסי בעולם", הגיע תורו של נשיא רוסיה ולדימיר פוטין - שזכה בתואר הנחשק "הגבר הכי סקסי ברוסיה". דיווחים מעבר לים חשפו כי למעלה מ-2,000 רוסים הצביעו ובחרו בפוטין בן ה-68 כגבר הכי סקסי במדינה.

 

מגזין "מוסקבה טיימס" פרסם את תוצאות הסקר וקבע כי רוב של 18% מהגברים ו-17% מהנשים ברוסיה בחרו בפוטין בתור הגבר הכי סקסי. כמו כן, מהיכרותנו הקצרה עם פוטין אנחנו נוטים להאמין כי הסקר היה חשאי, בכל זאת - לא היינו רוצים להיות בין אותם המצביעים שחלילה לא בחרו בנשיא. עוד פרסם המגזין כי 19% מהגברים הנוספים שהצביעו בחרו בעצמם בתואר ו-18% מהנשים הנוספות טענו כי אין גברים סקסיים ברוסיה.

 

"הרוסים עדיין מאמינים שוולדימיר פוטין הוא הגבר האטרקטיבי ביותר מבין הגברים המפורסמים במדינה. אין שחקנים, ספורטאים או פוליטיקאים אחרים שיכולים להתחרות בו", כך נכתב באתר מקומי. כמובן שבכל האתרים מעבר לים בחרו לפרסם תמונות של הנשיא משנת 2017, כשיצא לדוג ללא חולצה ב-Tuva Republic. בתגובה לאותן תמונות פפראצי ללא חולצה אמר הנשיא כי הוא ממש לא נבוך ו"אינו מרגיש צורך להסתתר מאחורי השיחים בזמן שהוא בחופשה". במקרה הזה הצדק לגמרי איתך, פוטין.

 

להעביר לך את השמן גזר? (צילום: Mega)
להעביר לך את השמן גזר?צילום: Mega

ליבנו עם הדג (צילום: Gettyimages)
ליבנו עם הדגצילום: Gettyimages

  ברכות על הטייטל הנחשק! (צילום: AP)
ברכות על הטייטל הנחשק!צילום: AP

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018