אורי גלר בפנייה ישירה לנסיך הארי: "תצלצל לסבתא שלך"

אחרי שטען כי הצליח לשחרר את הספינה שנתקעה בתעלת סואץ בעזרת כוח המחשבה, אמן החושים הישראלי החליט לתקן את הקרע שנוצר בין הנסיך הארי למלכה אליזבת. "תרים את הטלפון ותצלצל לסבתא שלך ואז תעלה על מטוס לאנגליה ותנשק אותה", אמר גלר, וביקש מהציבור לעזור

 

 

אחרי שטען כי הוא זה שהצליח לשחרר את הספינה "אבר גיבן" שנתקעה בתעלת סואץ בעזרת כוח המחשבה, אמן החושים אורי גלר (74) החליט לנצל את כוחותיו פעם נוספת ומתיימר לתקן את "השבר" שנוצר במשפחת המלוכה. לטענתו של גלר, גל מחשבות חיוביות יצליח לרפא גם את הקרע שנוצר בין הנסיך הארי ומייגן מרקל למלכה אליזבת.

 

"היי הארי, כאן אורי גלר. אני מדבר אליך מהמוזיאון שלי ביפו העתיקה", פנה אמן החושים לנסיך, תוך כדי שהוא מציג בפניו מכונית קאדילק מכוסה בכפיות שהוא כופף. "אתה בטח צפית בי בטלוויזיה, דרך אגב - כופפתי כפית עבור סבא שלך, הנסיך פיליפ, וביקשתי ממנו לשמור אותה מכיוון שהיה בה את כל החיוביות, כוח והאנרגיות שלי - תקרא לזה איך שאתה רוצה, ואני חושב שהוא שמר אותה".

 

אחרי ההסבר הקצר, הגיע גלר לשלב התכלס: "הווידאו הזה שאני מצלם לך באופן אישי זו בקשה, אני מבקש ממך לגרום לקרע הזה להיעלם. אני מציע לך, אני מבקש, תרים את הטלפון ותצלצל לסבתא שלך ואז תעלה על מטוס ותגיע לאנגליה, תתאחד איתה ותנשק אותה. יש רק סבתא אחת בכל העולם שרוצה שזה ייעלם. אתה מרפא, אתה יכול לעשות את זה ורק אתה יכול לעשות את זה. אז בבקשה, תסתכל לי בעיניים, תרגיש את הכוח שלי. זו האנרגיה החיובית שלי ואני חושב שאתה מבין אותי. תמסור את אהבתי לכל המשפחה שלך, במיוחד למייגן", סיים גלר, ולא שכח לשלוח נשיקה באוויר.

 

יצליח לאחות את הקרע? אורי גלר, הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
יצליח לאחות את הקרע? אורי גלר, הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

וכל הטוב הזה ממשיך: "הוכחנו באמצעות הזזת הספינה התקועה בתעלת סואץ כי מוחנו חזק. אני מאוכזב מאוד מהקרע שנוצר במשפחת המלוכה ומאמין כי כל האנושות קשורה רגשית ורוחנית באמצעות חוט בלתי נראה. באמצעות הדרך הזו אנו יכולים להגיע לבני המשפחה ולשכנע אותם להתאחד שוב", אמר היום (א') בריאיון ל-daily star.

 

"אני חבר של הרויאלס למעלה מ-50 שנה ואני באמת מאמין שאפשר לשלוח אנרגיה חיובית כל כך חזקה עד שהיא תצליח לפתור את המחלוקת", אמר גלר - ולא שכח לספק הסבר: "כל שעליכם לעשות זה לדמיין במוחכם תמונה של בני המלוכה, בתדירות הכי גבוהה שתוכלו במהלך הימים הקרובים". אותנו שכנעת אורי, אנחנו בהחלט ננסה.

 

הנה שער שהיינו רוצים למסגר (צילום מסך)
הנה שער שהיינו רוצים למסגרצילום מסך

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018