רכילות+
אינסטגרם

והרי התחזית: דנית גרינברג התארסה לבן זוגה

כוכבת הרשת קיבלה הצעת נישואים מבן זוגה בחודשים האחרונים ברק חקמט, שכרע על ברך אחת במסיבת יום ההולדת שלה. צפו בהצעה המרגשת שלו - ובתגובה הנרגשת שלה

לאחר מערכת היחסים המתוקשרת של דנית גרינברג ואליאב אוזן, היום (ו') במהלך מסיבת ההפתעה שארגן לה בן זוגה ברק חקמט, זה כרע ברך והציע לה נישואים אחרי זוגיות של חצי שנה. גרינברג, שציינה בתחילת השבוע את יום הולדת ה-29, חגגה היום במסיבת הפתעה פרטית בהרצליה שארגן לה חקמט יחד עם כל החברים שלה. גרינברג הופתעה מהמסיבה אבל ההפתעה הגדולה יותר הגיעה בהמשך כשבן הזוג בחצי השנה האחרונה שלף טבעת ושאל "התינשאי לי מאמי?", גרינברג המופתעת שאלה בהתרגשות "באמת?" והשיבה בחיוב כשזה שם לה את הטבעת על האצבע בנוכחות הקרובים שלהם. צפו בהצעה המרגשת:

 

כזכור, באוגוסט 2015 גרינברג התארסה לאליאב אוזן, אותו הכירה בבית "האח הגדול" ועשרה חודשים לאחר מכן, ביוני 2016, הם נישאו בחתונה מפוארת שכללה מעל 1,000 מוזמנים. מערכת היחסים של השניים ידעה עליות ומורדות כשבסופה, ריב מתוקשר והליך גירושים. שנה לאחר שזו התגרשה, הכירה את חקמט דרך חברתה דנה זרמון, וכעת אחרי חצי שנה של מערכת יחסים הם מאורסים.

מחכים להזמנה. דנית גרינברג וברק חקמט (אינסטגרם)
מחכים להזמנה. דנית גרינברג וברק חקמטאינסטגרם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018