צועדים לפיוס? הנסיכים וויליאם והארי התאחדו בתום הלוויה

בתום טקס הלוויה של הנסיך פיליפ התאחדו האחים וויליאם והארי ויצאו יחד מהכנסייה. "הלוויות הן זמן טוב לפיוס - ובואו נהיה כנים, זה מה שרבים רצו", אמר טום ברדבי, עיתונאי וחבר קרוב של הארי

 

 

 

הנסיך הארי ואחיו הגדול, הנסיך וויליאם, שוחחו בתום הלוויה המלכותית של סבם, הנסיך פיליפ, שהתקיימה היום (שבת). השניים תועדו במצלמות כשהם יוצאים מהכנסייה בקפלת סנט ג'ורג', שם נערכה הלוויה, כשוויליאם ואשתו, הדוכסית קייט מידלטון, צעדו מעט מלפנים ואילו הנסיך הארי הדביק את הקצב והשלושה המשיכו יחדיו.

 

יש לציין כי בתהלוכה המלכותית שהתקיימה בתחילת הטקס, בן דודם של האחים וויליאם והארי, פיטר פיליפס, צעד ביניהם וכך למעשה שימש כחוצץ אנושי בין שני האחים שמככבים לאחרונה בכותרות בשל קרע במערכת היחסים שהחל אי שם בשנת 2018 והחמיר משמעותית לאחר שידור הריאיון הסנסציוני שהעניקו הארי ואשתו, מייגן מרקל, לאופרה ווינפרי. ההחלטה להפריד בין האחים בעזרת בן דודם התקבלה במטרה למנוע את התמקדותה של התקשורת באינטרקציה שתהיה ביניהם, ואילו גורמים יודע דבר מהארמון אמרו כי "אין בכוונתם להיגרר לדרמה".

 

האיחוד. וויליאם, הארי וקייט מידלטון (צילום: BBC)
האיחוד. וויליאם, הארי וקייט מידלטוןצילום: BBC

 

"הלוויות הן זמן טוב לפיוס - ובואו נהיה כנים, זה מה שרבים רצו", אמר העיתונאי טום ברדבי, שהוא במקרה גם חבר טוב של הארי. על פי הדיווחים, האחים לא נפגשו לפני תחילת התהלוכה המלכותית, ומקורות יודעי דבר מהארמון סיפרו כי "העוזרים המלכותיים הולכים על ביצים בזמן שהם מנסים לנווט ביניהם".

 

"הקשר בין הארי לוויליאם נוצר ממש בסוף הטקס, כשהם יצאו מהכנסייה", אמרה ג'ודי ג'יימס, מומחית לשפת גוף, ל-MailOnline, והמשיכה לתת את הפרשנות שלה: "ברגע שנראה מתואם היטב אך טבעי, הארי ניגש לוויליאם וקייט והצטרף אליהם. השלושה צעדו יחד ופטפטו. כמה שניות לאחר מכן ניתן לראות כי מידלטון האטה את קצב ההליכה שלה והשאירה את שני האחים לבד. זה נראה כמו רגע אמיתי של איחוד ולא משהו שנועד עבור המצלמות".

 

פגישה ראשונה מאז הריאיון אצל ווינפרי (צילום: BBC)
פגישה ראשונה מאז הריאיון אצל ווינפריצילום: BBC

ביציאה מהכנסייה (צילום: הנסיך וויליאם, הנסיך הארי, קייט מידלטון)
ביציאה מהכנסייהצילום: הנסיך וויליאם, הנסיך הארי, קייט מידלטון

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018