ריחו"ל

"דה נירו נאלץ לקחת כל פרויקט שמגיע כדי לממן את הרגלי השופינג של אשתו"

הכוכב מאשים את אשתו לשעבר שבמהלך נישואיהם בזבזה את רוב הונו והשאירה את חשבון הבנק שלו דליל במיוחד. "הוא בן 77 ולמרות שהוא אוהב את התחום, מתי זה ייפסק?", טענה עורכת דינו. מנגד, האקסית טוענת שיש לו הון בשווי 500 מיליון דולר ושגם הוא פזרן

נגמר רע. גרייס הייטאוור ורוברט דה נירו (צילום: Gettyimages)
נגמר רע. גרייס הייטאוור ורוברט דה נירוצילום: Gettyimages

 

כספו של רוברט דה נירו (77), אחד משחקני הקולנוע המפורסמים והמצליחים בעולם, הולך ואוזל – ולטענתו, האשמה בכך היא גרושתו, גרייס הייטאוור, שמבזבזת את הונו.

 

בני הזוג נמצאים במאבק גירושים מלוכלך מאז נפרדו בסוף שנת 2018. לאחרונה פסק בית המשפט כי על דה נירו לשלם להייטאוור מיליון דולר מדי שנה, זאת בנוסף לחלוקת הרווחים שיקבלו ממכירת ביתם המשותף, אשר שוויו עומד על 20 מיליון דולר. לפי פסק הדין, לאחר שמכירת הבית תתבצע, הכוכב יאלץ לקנות לגרושתו בית חדש בשווי של 6 מיליון דולר. השניים עדיין נמצאים בדיונים משפטיים לגבי הוצאותיה הכספיות של הייטאוור במהלך נישואיהם - השחקן טוען שהכל הגיע מכספו וכי היא רוששה אותו כמעט לחלוטין.

 

עורכת דינו, קרוליין קראוס, הוסיפה כי הייטאוור ביזבזה כמעט את כל כספו, הודות לאורח החיים הפזרני והראוותני שלה. לפי קראוס, הייטאוור נהגה לבזבז בממוצע 375 אלף דולר מדי חודש, והגדילה את הוצאותיה בשנות נישואיהם האחרונות, כשרכשה יהלום בשווי 1.2 מיליון דולר, תכשיטים נוספים בשווי 700 אלף דולר ובגדי מותגים של מעצבי על כמו דולצ'ה וגבאנה ומנולו בלאניק בשווי של 1.2 מיליון דולר. "דה נירו הבהיר לה שהוצאותיה מוגזמות, ושהוא אוסר עליה לבזבז סכומים כאלה", אמרה קראוס.

מי בזבז יותר? (צילום: Gettyimages)
מי בזבז יותר?צילום: Gettyimages

 

עוד סיפרה קראוס בבית המשפט שעל מנת לעמוד בהוצאותיה הכספיות של גרושתו, דה נירו נאלץ לעבוד ללא הפסקה, ולקחת כל תפקיד אפשרי, גם כאלו שהוא אינו מעוניין לעשות: "הוא בן 77 ולמרות שהוא אוהב את התחום שבו הוא עוסק, אסור לאלץ אותו לעבוד בקצב קדחתני כפי שהוא חייב לעשות כרגע", אמרה עורכת הדין והוסיפה: "מתי זה ייפסק? מתי יתאפשר לו לא לקחת כל פרויקט שמציעים לו, או לא לעבוד שישה ימים בשבוע, 12 שעות מדי יום, רק על מנת לעמוד בקצב שבו גברת הייטאוור משתוקקת לדגמים של סטלה מקרטני?". בנוסף ציינה קראוס שהקורונה פגעה גם בו, וכי מאז שהתפרצה המחלה שהשביתה את העולם, הוא כמעט ולא עבד.

 

עורך דינה של הייטאוור מיהר לציין שאין צורך לרחם על הכוכב, מכיוון שהונו עומד על 500 מיליון דולר וכי רק לאחרונה קיבל פיצויים של עשרות מיליוני דולרים מהממשלה עקב הקורונה. זאת בנוסף ל-5 מיליון דולר שהרוויח עבור הסרט "האירי" (2019) בו כיכב.

 

בנוסף נטען שדה נירו בעצמו מבזבז לא מעט כסף: "כשמר דה נירו נוסע לבראנץ' בקונטיקט בסוף השבוע, הוא שוכר מסוק וטס לשם. כשהוא טס לפגוש חבר בפלורידה, הוא עושה זאת במטוס פרטי. לטוס במחלקה ראשונה בסכום של 1,500 דולר לא טוב עבורו, הוא מוציא 50 אלף דולר על מטוס פרטי לסוף שבוע". לפי גרושתו דה נירו ביזבז 600 אלף דולר על שתי חופשות ב-2019 והוציא מיליון דולר נוספים שנתן לילדיו הבוגרים ב-2019 וב-2020.

 

על כך השיבה קראוס כי המשכורות הגבוהות שדה נירו קיבל על סרטיו האחרונים מגיעים עם מחיר: על שני סרטיו האחרונים הוא עתיד לשלם מס בשווי 18.25 מיליון דולר.

נשמח לקבל נעלי מנולו בלאניק. רק אומרים (צילום: Gettyimages)
נשמח לקבל נעלי מנולו בלאניק. רק אומריםצילום: Gettyimages

 

השופט האחראי על התיק, מת'יו קופר, לא התרגש מהטיעונים של השניים ואמר: "גובה ההוצאות האלו אינו שגרתי ובלתי נתפש עבור רוב העולם. האם לא הייתה זו גברת הייטאוור שאמרה לי שהיא זקוקה לסכום כסף גדול במיוחד עבור נופש בבהאמה – 350 אלף דולר לשבוע? האנשים האלה מבזבזים המון כסף. זה תמיד היה הסגנון שלהם. השאלה היא כמה כסף הם מרוויחים?". הוא הוסיף: "לא משנה מה, הם עדיין ייצאו מהסיפור הזה עשירים יותר מרוב תושבי כדור הארץ, זה בטוח".

 

כאמור, בני הזוג נפרדו ב-2018, לאחר 21 שנות נישואים שהיו רצופות מהמורות. הם נישאו ב-1997, נפרדו ב-1999 אך חזרו להיות יחד זמן קצר לאחר מכן וחידשו את נדריהם ב-2004. יש להם שני ילדים משותפים, אליוט (23) והלן (9), שהגיעה לעולם בעזרת אם פונדקאית. בנוסף יש לדה נירו ארבעה ילדים נוספים מנישואיו הראשונים.


הון שמגיע ל-500 מיליון דולר. דה נירו (צילום: Gettyimages)
הון שמגיע ל-500 מיליון דולר. דה נירוצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018