רכילות+

קורין גדעון בהלבשה תחתונה: "עפה על הגוף שלי"

שלושה חודשים אחרי שילדה את בתה הבכורה אלונה, מגישת הטלוויזיה מדגמנת למותג הלבשה תחתונה לראשונה, ומבהירה: "היה לי חשוב להיראות טוב, אבל זה לא העסיק אותי. הרגע הבאתי חיים לעולם והדבר האחרון שאני אתעסק בו זה כמה אני רזה". צפו

 

 

רק שלושה חודשים עברו מאז שמגישת הטלוויזיה קורין גדעון ובעלה, חילי סורוצקין, הביאו לעולם את בתם הבכורה, אלונה, והשבוע, דיגמנה גדעון לראשונה בחייה, הלבשה תחתונה למותג טריומף. "הדבר האחרון שהייתי לחוצה ממנו זה כמה ארד במשקל או איך אהיה רזה", היא אומרת חד משמעית. "אני פה לייצג אישה שהיא קודם כל אחרי לידה, לא דוגמנית הלבשה תחתונה".

 

ובכל זאת, להצטלם להלבשה תחתונה שלושה חודשים אחרי לידה זה אומץ מטורף.

"טוב, אומץ לא חסר לי", היא אומרת וצוחקת בקול. "דווקא אחרי הלידה אני הרבה יותר עפה על הגוף שלי ושלמה עם עצמי ממש, לא יודעת איך זה קרה".

 

3 חודשים אחרי לידה. קורין גדעון (צילום: שי ארבל כהן)
3 חודשים אחרי לידה. קורין גדעוןצילום: שי ארבל כהן

הלידה המתוקשרת קיבלה הד תקשורתי נוסף, כשגדעון העלתה פוסט על בית החולים איכילוב בו ילדה, וכתבה: "לאף תינוק בן יומו ולאף יולדת לא מגיע לשהות בחדר חנוק. עצוב מאוד שככה הדברים מתנהלים. 12 שעות אחרי לידה ועדיין לא נשמתי אוויר צח על אף שהובטח לי לעבור חדר מהבוקר ועל אף כל תחנוני ואני עוד 'קורין גדעון'. עלק". כשאנחנו מגיעים לראיין אותה, הדבר הראשון ששמים לב אליו בבית של הוריה בו מתקיימים הצילומים, הוא החלונות בכל מקום. גדעון צוחקת, כמי שנמצאת כבר שנים בתעשייה, היא יודעת שתכף תגיע העקיצה. "כאילו לא היה קורונה, לא היו בחירות, כולם עצרו והתרכזו בזה, אה? בסדר, אני לא מוטרדת מזה, זה חלק מהעבודה שלנו והכל טוב, אני אחרי ושמחה וטוב לי".

 

זה נכתב בלהט הרגע?

"מה זה בלהט הרגע, אין יותר להט הרגע מלהיות דקה אחרי לידה! כל מי שעברה את זה יודעת וכל מי שליווה אישה שיולדת יודע, זה המון מתח ודאגה והורמונים ועייפות וסערת רגשות מטורפת. אנחנו בני אדם, לפעמים זה משתלט עלינו ולפעמים העצבים משתלטים. אז זה יצא, התנצלתי והמשכתי הלאה".

 

עוד בריאיון: על בתה התינוקת אלונה, איך חילי כאבא ואיך בכל זאת "חזרה לגזרה" אחרי הלידה. צפו בווידאו בראש הכתבה.


חייבים חלון (צילום: שי ארבל כהן)
חייבים חלוןצילום: שי ארבל כהן

לוהטת! (צילום: שי ארבל כהן)
לוהטת!צילום: שי ארבל כהן

 

במרכז העניינים (צילום: שי ארבל כהן)
במרכז הענייניםצילום: שי ארבל כהן

 

צילום: שי ארבל כהן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018