רכילות+

בעקבות הסערה: ליהיא גרינר סגרה את האינסטגרם

כוכבת הריאליטי עמדה באמצע סערה תקשורתית לאחר שהתבטאה בפוגעניות כלפי החרדים בעקבות אסון מירון ואז התנצלה. גרינר השביתה את האינסטגרם שלה שבימים כתיקונם משמש כמקור הכנסה עיקרי

 

 

ליהיא גרינר לוקחת פסק זמן מהרשתות החברתיות ומשביתה את חשבון האינסטגרם שלה: כוכבת הריאליטי משלמת את המחיר על הסרטון מסוף השבוע בו הביעה את דעתה על האסון בהר המירון בו נספו 45 אנשים. "לא חייב ככה כמו סרדינים כולם, תראו מה עשיתם. כל הגברים החרדים האלו, מה זה? לא ראיתי חיות כאלה. רצחתם אנשים", אמרה גרינר בסרטון שכבר נמחק מהחשבון שלה.

 

בעקבות הסערה הציבורית שהסרטון עורר, גרינר מחקה את הסטורי והעלתה אחד חדש בו ניסתה לכפר על הדברים שאמרה והתנצלה בבכי. "לא לכלכתי על אף אחד, אתם עומדים על זה שאמרתי שזה כמו חיות, אמרתי את זה על הכמות של האנשים, על העומס, זה מה שעלה לי לראש, זה לא שהם ספציפית חיות", ניסתה כוכבת הריאליטי להסביר. אלא שהסרטון עלה לה ביוקר ואלפי אנשים הסירו ממנה עוקב.

 

 

 

ביממה האחרונה גרינר זוכה אמנם ללא מעט חיזוקים בעקבות סרטון ההתנצלות, אך בכל זאת החליטה הבוקר (ב'), לקחת פסק זמן מהרשתות החברתיות והשביתה את חשבון האינסטגרם הפופלארי שלה שמתקרב ל-200 אלף עוקבים. יש לציין כי מדובר במקור ההכנסה הראשי של גרינר ולהחלטה יש שיקולים כלכלים גורפים.

 

את תגובתה של גרינר לא ניתן היה להשיג.

 

לוקחת פסק זמן מהרשתות. ליהיא גרינר משביתה את חשבון האינסטגרם
לוקחת פסק זמן מהרשתות. ליהיא גרינר משביתה את חשבון האינסטגרם

 

מורידה פרופיל. ליהיא גרינר סוגרת את האינסטגרם (צילום: סאן פרג' )
מורידה פרופיל. ליהיא גרינר סוגרת את האינסטגרםצילום: סאן פרג'

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018