רכילות+

איציק זוהר: "לאורה הכי ישראלית שיש, היא שכונת התקווה"

איציק זוהר ולאורה לנטינו הם הזוג הכי מפתיע בעונה הנוכחית של "זוג מנצח VIP" - לא רק שהם חזקים במשימות, הם גם מתבלים את הנוכחות שלהם על המסך בהרבה הומור ורגש. פגשנו אותם לשיחה על התדמית החדשה והרכה שלו (הקרדיט שייך כולו ללנטינו לדבריו), על הנישואים שבאופק (שיגיעו אחרי שלאורה תתגייר) וגם על הילדים המתוכננים (וכן, זוהר בהחלט מתכנן לקום באמצע הלילה להחליף להם חיתול). צפו

 

כשאיציק זוהר (50) ולאורה לנטינו (24) הפכו לזוג, רבים לא צפו להם עתיד ארוך ומזהיר. בכל זאת, לא רק הפרש גילים גדול יש ביניהם – של שניים וחצי עשורים, אלא שגם הפריד ביניהם מרחק גיאוגרפי משמעותי: הוא ישראלי, היא התגוררה אז בבודפשט. נריץ את הסיפור ארבע שנים קדימה: השניים עדיין ביחד ויותר מכך – הם מאורסים ועומדים להקים בית בישראל.

 

מתי היום הגדול?

לאורה: "החתונה תתקיים מתי שאיציק ולאורה יחליטו שהם מוכנים. עדיין יש קורונה, חצי מהמשפחה שלי בהונגריה והחצי האחר באיטליה אז אי אפשר להתחתן ככה. מתי שהכל יגמר, לכל דבר יש את הזמן שלו. אני מתכננת להתחתן פעם אחת (היא אומרת ומחווה בצחוק אל איציק), אז אני רוצה לעשות את זה כמו שצריך. משהו גדול. ואני גם צריכה להיות קודם כל יהודייה".

 

איציק: "היא צריכה לעבור תהליך גיור".

 

זה בתכנון?

לאורה: "כן, אני רוצה, ממש. יהיה לי לכבוד, אני אוהבת את הדת, וזה חשוב לנו גם בגלל הילדים".

 

החתונה תהיה דתית?

איציק: "כן. אחרת אני אקבל מכות מאחותי, היא חרדית".

 

הייתה לה בעיה עם הקשר שלכם בהתחלה?

איציק: "אפשר להגיד שכן, היא לא אמרה את זה במפורש, אבל אני לא צריך תרגום כדי להבין את אחותי. היא חרדית חרדית, עם כיסוי ראש, אז אנחנו מכבדים אותה מאוד ואת האמונה שלה ואת הדרך שלה, ובעזרת השם היא תעזור ללאורה להפוך ליהודייה כשרה".

 

זוג מנצח על המסך ומחוצה לו: איציק זוהר ולאורה לנטינו (צילום: זהר שטרית)
זוג מנצח על המסך ומחוצה לו: איציק זוהר ולאורה לנטינוצילום: זהר שטרית
 

 

איך שאר בני המשפחות מקבלות את הקשר? בכל זאת הילדים של איציק לא רחוקים מהגיל של לאורה.

איציק: "המשפחה שלי משוגעת על לאורה, הילדים, ההורים שלי, האחים שלי. אני יכול להבין אותם, כן? נורא קל לאהוב אותה. עם המשפחה שלה אני פחות בקשר, אבל בעזרת השם תיגמר הקורונה, הם יבואו לפה ונעשה להם אירוח כמו שצריך".

 

איך הקשר התחיל?

איציק: "חבר שלי נשוי לדודה של לאורה, אחות של אמא שלה. הגעתי לבקר אותו בבודפשט ודודה שלה התקשרה להזמין אותה לאכול איתנו. וזהו, היא הגיעה כמו אמבולנס".

 

לאורה: "הגעתי, ראיתי אותו, אמרתי 'מה? אוקיי, שלום, ברוך הבא לבודפשט! אתה לא הולך מפה בחיים'. הוא חשב שהוא מגיע לשם להשתולל וחזר עם בת זוג".

 

בימים אלו כל המדינה מקבלת הצצה לחיי הזוגיות שלהם, בזכות תוכנית הריאליטי "זוג מנצח VIP" (רשת 13) בה הם מככבים. מלבד הסיכויים הלא רעים שלהם בכלל לנצח את העונה, לא נגזים אם גם נכתיר אותם בתור אלו שגונבים פעם אחר פעם את ההצגה. זוהר כבר יודע את העבודה, מי שהיה בעברו כדורגלן צמרת המציא את עצמו מחדש בתור כוכב ריאליטי, ולאורך השנים השתתף בסדרות כמו "רוקדים עם כוכבים", "האח הגדול VIP" ו"גולסטאר": "אני לא עושה את זה כדי להתפרסם, אלא חד משמעית עבור הכסף", הוא מודה. עבור לאורה לעומת זאת, הצילומים היו התנסות חדשה לגמרי.

 

איציק: "היא רצתה לעשות טלוויזיה ולחוות ריאליטי. היא ראתה את זה דרכי ושמעה ממני כמה זה כיף ופחות כיף, ובתוכנית הזו היא הביאה את האותנטיות הנפוליטנית שלה, את האיטלקית שלה, את היכולת שלה להראות באמת עד כמה היא מקסימה, ואני כל כך שמח שזה יוצא כמו שזה יוצא, אני ראיתי את זה לפני כולם".

 

לאורה: "היה לי מזל, עשיתי ריאליטי ראשון איתו. אני לא חושבת שהייתי יוצאת ככה אם הוא לא היה לידי. אני מרגישה יותר בנוח, עם ביטחון עצמי, שיש לי כל הזמן מישהו מאחורי. כיף לי".

אני מרגישה יותר בנוח, עם ביטחון עצמי, שיש לי כל הזמן מישהו מאחורי. כיף לי" (צילום: זהר שטרית)
אני מרגישה יותר בנוח, עם ביטחון עצמי, שיש לי כל הזמן מישהו מאחורי. כיף לי"צילום: זהר שטרית

 

איך מגיב הקהל?

לאורה: "אני כל הזמן מקבלת באינסטגרם הודעות יפות, וברחוב חיבוקים ואהבה. ברוך השם, יותר טוב מזה לא יכול להיות".

 

איציק, אתה מרגיש לפעמים שהיא גונבת לך קצת פוקוס?

איציק: "היא גנבה את כל הפוקוס, לא רק לי. אבל אני כל כך שמח לתת לה אותו, שזה יאיר עליה. זה פשוט קסם לראות את הדברים האלה באים לידי ביטוי בכל כך הרבה עוצמות. ביום יום אין לנו משימות שבהן אנחנו צריכים להוכיח כמה אנחנו אוהבים, או כאלו שמאתגרות את הזוגיות. בתוכנית עצמה קיבלנו את האתגרים האלו בצורה בלתי רגילה ומצאתי בה צדדים שלא הכרתי".

 

מה למשל?

איציק: "עוצמות נשיות, מלחמה האינסופית על הזוגיות, עליי. ראיתי את ההקרבה, הנתינה, דברים מדהימים ומרגשים בעיניי, וכשאתה רואה איך כל זה נאסף לחבילה אחת, זה מרגש, זה יפה".

 

לאורה, מה איתך? גילית על איציק דברים חדשים?

לאורה: "אני לא גיליתי כלום, כבר ידעתי עליו את כל הדברים האלה. המשימה שלי הייתה שכולם יראו את זה גם. אנחנו יודעים מה אנשים חושבים על איציק, אנשים חושבים שאין לו צד חמוד ויפה ומתוק, ויש לו. ובתוכנית הזו כולם רואים כמה הוא מושלם".

 

ואכן, נראה שלאורה מצליחה להוציא מזוהר צדדים אחרים, שלא לומר שונים לחלוטין, מאלו שראינו בו בתוכניות הריאליטי הקודמות בהן כיכב. קחו לדוגמה את עונת "האח הגדול VIP" בה השתתף ב-2015, שם פיתח רומן קצר וכושל עם נטלי עטייה שלא הוציא אותו באור חיובי מדי (מה שלא מנע ממנו להגיע למקום הרביעי). נראה שאיציק של עכשיו שונה לחלוטין מאותו איציק שבילה אז בווילה.

 

התדמית שלך באמת השתנתה קצת.

איציק: "כן, ריכך אותה לגמרי. אבל אני זה אני, אני לא משתנה. זה שעכשיו רואים אותי אחרת זה בגלל לאורה, בגלל שזו פעם ראשונה שאני עושה תוכנית בזוגיות".


"הסיבה שבגללה רואים אותי עכשיו אחרת היא לאורה" (צילום: זהר שטרית)
"הסיבה שבגללה רואים אותי עכשיו אחרת היא לאורה"צילום: זהר שטרית

 

איך הסתדרתם עם שאר הזוגות בתוכנית?

איציק: "בגדול, הסתדרנו עם כולם. אני באתי מתוך היכרות עם תוכניות ריאליטי ומשחקי טלוויזיה. ללאורה זה היה חדש וכל חברות אצלה הפכה לחברות נפש וכל ריב היה ריב עולם, היא לקחה הכל לקיצון. צריך לדעת שזה משחק. אין חברויות אמת שנרקמות. מצד שני, במהלך הדרך אתה מגלה צדדים מאוד יפים על זוגות אחרים".

 

היו זוגות שהתחברתם איתם?

איציק: "מאוד אהבנו את מני ופרלה".

לאורה: "בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה, מני זה פרלה בתוך בחורה ולהפך. הם וואו".

 

איציק: "עם כולם אנחנו בקשר. היא יותר בטלפון עם הנשים, מקשקשת. לא לקחנו חברים לחיים, אבל עם כל אחד מהזוגות שנפגוש באקראי, נתחבק ונתנשק. בתוך המשחק אתה חושב שזו המציאות ואתה נשאב למאבקים. כשאתה רואה את זה במרחק של שנה אחרי, אתה מבין שזה... בוא, תרגיע טיפה. זה היה נחמד לאותה תקופה. נשמח לצאת לבלות ולשתות עם כל אחד מהזוגות".

 

איך היו הצילומים עצמם, המשימות? החוויה?

איציק: "המשימות לקחו את כולם לאקסטרים, בקטע הפיזי וגם המנטלי. אם אתה לא מחובר לבת הזוג, הפיזיות לא תבוא לידי ביטוי. ובהמשך יש משימות מדהימות שלאורה עושה בצורה מדהימה. האתגר של הזוגיות הוא להשתמש בחיבור שבינינו דווקא במקום הכי מלחיץ ולוחץ".

 

לאורה: "אי אפשר לנצח לבד. זה זוג מנצח. 50%-50%".

 

הרגשתם שאתם באמת זוג מנצח? גם במציאות?

לאורה: "כן, אני חושבת ומרגישה שאנחנו ככה גם בחיי היומיום. כמו שאתה רואה, אם לא חזקים, אי אפשר להיות ארבע שנים עם איציק זוהר. אתה יכול להתמודד עם זה כל יום? לא חושבת. בלי עין הרע".

"אם לא חזקים, אי אפשר להיות ארבע שנים עם איציק זוהר. אתה יכול להתמודד עם זה כל יום?" (צילום: זהר שטרית)
"אם לא חזקים, אי אפשר להיות ארבע שנים עם איציק זוהר. אתה יכול להתמודד עם זה כל יום?"צילום: זהר שטרית

 

כפי שאפשר להבין, כמו בתוכנית, גם במהלך הריאיון שניהם מזגזגים בין הצהרות אהבה משתפכות לעקיצות הדדיות: "רוצה להמשיך לחפור?" איציק שואל אותה אחרי שהיא עונה תשובה ארוכה במיוחד, ורגע אחרי מתגאה בה: "מה אתה אומר על העברית שלה? בלי אולפן, בלי כלום היא למדה". כשלאורה לא מבינה את אחת השאלות, היא מבקשת הסבר מאיציק והוא משיב: "אני על תקן המתורגמן כאן בעיקרון". היא בתגובה נוזפת בו לאחר שהוא לא זוכר איך לתרגם לה את אחת המילים איתן התקשתה: "אה, העיקר 'תשאלי אותי ואני אגיד לך'", היא עוקצת. "ברח לי, מה אני אעשה", הוא מתגונן בחיוך.

 

לאורה, גם בתוכנית וגם פה איציק מסתלבט עלייך. זה מצחיק אותך? מעצבן? או שאת כבר רגילה?

לאורה: "כן, כבר התרגלתי. ואם אנשים בבית רואים את זה וזה מצחיק אותם, אין לי בעיה עם זה. לצחוק זה הדבר הכי יפה בחיים ואם אני הסיבה שמישהו צוחק, אז בסדר, תגיד ותעשה מה שאתה רוצה".

 

הרבה מאוד אנשים הופתעו לגלות כמה את חכמה ובוגרת. הרגשת את זה?

לאורה: "הרגשתי את זה, זה היה הדבר הראשון שאמרו על הזוגיות הזו. לפני זה כולם חשבו 'איך הם ביחד, היא בת 20 ומשהו, הוא בן 50, על מה הם מדברים?'. עכשיו אפשר לראות, אני בת 24 אבל בראש שלי ובאופי שלי זה לא ככה. הוא בן 24 ואני בת 50 בסוף היום".

"לצחוק זה הדבר הכי יפה בחיים ואם אני הסיבה שמישהו צוחק, אז בסדר, תגיד ותעשה מה שאתה רוצה" (צילום: זהר שטרית)
"לצחוק זה הדבר הכי יפה בחיים ואם אני הסיבה שמישהו צוחק, אז בסדר, תגיד ותעשה מה שאתה רוצה"צילום: זהר שטרית

 

לאורה, את מרגישה קצת ישראלית?

איציק: "מה זה ישראלית, שכונת התקווה. היא הארד קור, המנטליות הנפוליטנית מאוד דומה למנטליות הישראלית. זהה כמעט לחלוטין. היה לה קל להישאב לתוך זה. היא אוהבת את ישראל כמו שהיא אוהבת את איטליה".

 

לאורה: "אין מדינה שאני אוהבת יותר מאשר ישראל. רק דברים טובים קרו לי פה ואני לא הולכת מפה בחיים. אין יותר טוב מישראל. אני מתגעגעת לאיטליה אבל שם ב-10 שנים לא קרו לי דברים כמו שקרו לי פה, אז למה לעזוב?"

 

העברית שלך באמת מדהימה, השאלה מה איציק יודע באיטלקית.

לאורה: "איציק יודע הכל באיטלקית. הוא לא מדבר כמו שאני מדברת עברית, אבל אם אני מדברת איתו לאט הוא מבין הכל. נכון בייבי? הוא כל הזמן רואה סרטים באיטלקית, ואני רואה שעם כל יום שעובר הוא יותר ויותר טוב".

"אם אני מדברת איתו לאט, הוא מבין הכל" (צילום: זהר שטרית)
"אם אני מדברת איתו לאט, הוא מבין הכל"צילום: זהר שטרית

 

כשהשניים סוף סוף יתחתנו, לאורה תהפוך לאמם החורגת של שלושת ילדיו של זוהר, שניים מנישואיו הקודמים ואחת נוספת מזוגיות שהייתה לו לאחר הגירושים. ומה עם ילדים משלהם? זה בהחלט בתכנון. "אם הייתי רואה שהוא לא אבא טוב, לא הייתי איתו. למה להיות עם מישהו 4 שנים אם הוא לא אבא טוב?", אומרת לאורה אבל מבהירה: "הוא אבא מושלם. הילדים הגדולים שלו מסתכלים עליו כמו על חבר, קודם כל חבר. הם יודעים שברגעים החשובים הוא אבא, אבל הם מדברים איתו, הוא יודע הכל עליהם והם יוצאים ביחד כמו חברים. לי לא היה את זה, לא הרגשתי שאני יכולה לדבר עם ההורים כמו עם חברים, זה דבר מושלם ולא קל להגיע אליו עם הילדים שלך".

 

איציק, בגיל 50 אתה מוכן לעוד תינוקות בבית?

איציק: "אני יותר ממוכן ויותר מאשמח. אני תמיד אומר לה, כמו השלושה שיש לי, שיהיו בריאים, עוד 10 אני רוצה. אין לי בעיה לחתל, לקום בלילה, רק שיהיו בריאים".

 

יש תחושה שמאז שאתה ולאורה ביחד, משהו התאזן בך, נרגע.

איציק: "קודם כל כן, מתישהו אתה פוגש את המכסה שלך, לא יעזור, ואני חושב שהנוכחות שלה לידי מצליחה למתן אותי. אני מתייעץ איתה לגבי כל דבר, לוקח את העצות שלה ומחשיב אותן מאוד. היא טלפון ראשון לפני פגישה וראשון אחרי פגישה. התחושות והאינטואיציות שלה חזקות וכל כך נכונות כלפיי ועבורי, שזה מבחינתי דבר טבעי וממתן.

 

"אגב, היא לא אומרת לי רק דברים שאני רוצה לשמוע, אלא צריך לשמוע. בעבר לא הייתי מוכן לקבל את זה, הייתי חושב שמישהו שלא חושב כמוני לא מבין, והיום זה ההפך. היא מאזנת אותי, יש איזו זרימה כיפית ומשחררת. אני מודה על כך, זכיתי".

"היא מאזנת אותי, יש איזו זרימה כיפית ומשחררת" (צילום: זהר שטרית)
"היא מאזנת אותי, יש איזו זרימה כיפית ומשחררת"צילום: זהר שטרית

 

קרדיטים איציק זוהר ולאורה לנטינו:

 

צילום: זהר שטרית

סטיילינג: פיני זומר

איפור: מתן סבג

שיער: איתן יהושוע

הפקה: ערן רחמני

 

לבוש:

 

לוק 1 (לבן)

איציק - מכנסיים: אופנת PG, חולצה: H&M

לאורה - חולצה: H&M, מכנסיים: דורין פרנקפורט

 

לוק 2

איציק - חולצה: זארה, מכנסיים: אופנת PG

לאורה - בגד גוף שרוול ארוך + ג'ינס: מנגו

 

לוק 3

איציק - חליפה: אופנת PJ, חולצה: זארה

לאורה - חולצה+ מכנסיים: דורין פרנקפורט, נעליים: אלדו

 

לוק 4

איציק - חולצה: זארה, מכנסיים: אופנת PG

לאורה - חולצת גולף שרוול קצר: ASIA, מכנסיים: דורין פרנקפורט, נעליים: אלדו

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018