רכילות+

פתחו יומנים: יעל אלקנה מתחתנת

השחקנית שכבשה אותנו (ואת גורי אלפי) על המסך, יוצאת מהשוק באופן רשמי ותעמוד מתחת לחופה עם בחיר ליבה בקרוב מאוד. אז מתי, איפה ואיך הם בכלל הכירו? קבלו את כל הפרטים

 

יאללה חתונה. יעל אלקנה והארוס תומר מכלוף  (צילום מסך: אינסטגרם)
יאללה חתונה. יעל אלקנה והארוס תומר מכלוף צילום מסך: אינסטגרם

 

אחרי למעלה מחמש שנות זוגיות, מתוכן שנה וחצי בססטוס "מאורסים", בעוד שלושה חודשים נוכל להגיד באופן רשמי מזל טוב לצמד השחקנים יעל אלקנה (28) ובעלה לעתיד תומר מכלוף, שיעמדו מתחת לחופה. אלקנה שפרצה השנה בענק כשכיכבה בדרמה המדוברת "הטבח" וקטפה קמפיין אופנה נחשק לצדם של צחי הלוי ומיכל אנסקי, הכירה את בעלה לעתיד במקום בו הכל התחיל - הסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין אי שם בשנת 2015. "בסוף שנה א' עשינו את טרויה, היינו זוג על הבמה, הלנה ומנלאוס, ומשם הכל היסטוריה", סיפרה בריאיון ל"ידיעות אחרונות".

 

הצעת הנישואים התרחשה אמנם כבר ב-2019, כשמכלוף שלף טבעת יהלום במהלך חופשה רומנטית, אבל אז הגיעה הקורונה. "היינו אמורים להתחתן ביוני 2020, כבר סגרנו תאריך, מקום וקייטרינג, אבל בגלל הקורונה דחינו את החתונה לספטבמר, וכיוון שהקורונה לא מתחשבת בנו החלטנו לחכות עד שתלך", סיפרה באותו ריאיון.

 

אז לשמחתנו הקורונה כבר מאחורינו (טפו, חמסה) וכעת אפשר לפתוח שוב יומנים ולסמן את ה-4 באוגוסט 2021, כיום החתונה של בני הזוג, שיינשאו במתחם האירועים ג'ונה שבנתניה באירוע בניצוחו של המפיק איתי משה. אנחנו כבר מתחילים לחפש אאוטפיט מושלם לחגיגה. 

 

הקיץ הזה תלבשי לבן. יעל אלקנה (צילום: בן דיאמנט )
הקיץ הזה תלבשי לבן. יעל אלקנהצילום: בן דיאמנט

 

אם צריכים עזרה בטעימות אנחנו לגמרי כאן בשבילכם. אלקנה ומכלוף (צילום מסך: אינסטגרם)
אם צריכים עזרה בטעימות אנחנו לגמרי כאן בשבילכם. אלקנה ומכלוףצילום מסך: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018