ריחו"ל

כמו בתולה: בתה של מדונה חושפת ישבן

לורדס ליאון, בתה של המלכה האם מדונה, קטפה קמפיין חדש ופרסמה סשן תמונות פתייניות בחשבון האינסטגרם שלה, בהן היא לובשת חוטיני קטן שלא משאיר הרבה מקום לדמיון - אם בכלל

היי ישבן. לורדס ליאון (צילום: אינסטגרם)
היי ישבן. לורדס ליאוןצילום: אינסטגרם

 

התפוח לא נופל רחוק מהעץ - ולורדס ליאון היא ההוכחה החיה לכך. בתה של מדונה פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה סשן תמונות חושפניות מתוך קמפיין אופנה חדש, בהן היא לובשת שמלה (אם אפשר לקרוא לזה ככה) סגולה וחשוב מכל חוטיני קטן במיוחד. "אתם רואים את הלבוש biitvch", כתבה לורדס לצד התמונות, שצברו עד כל למעלה מ-12 אלף לייקים. את התגובות, אגב, לורדס חסמה, ונשקר אם נאמר שאנחנו לא מבינים למה.

 

הקמפיין צולם עבור office magazine ומה שנחמד יותר זו העובדה כי צלמת ישראלית בשם מעיין טולדנו הייתה זו שאחראית על התמונות הנהדרות שיצאו. "תמונות חדשות עבור office magazine, אבל אני לא יכולה לחכות כדי להראות לכם עוד. צילמתי את לולה שלי עבור BARRAGÁN עם כל מי שאני אוהבת", כתבה הצלמת לצד תמונה של לורדס.

 

פתיינית (צילום: אינסטגרם)
פתייניתצילום: אינסטגרם

 

התמונות החדשות של לורדס מגיעות לאחר שבחודש פברואר האחרון נבחרה בתה של מלכת הפופ להיות הפנים החדשות של מעצב האופנה האמריקני מארק ג'ייקובס. גם בקמפיין הנ"ל לורדס בחרה להמשיך את דרכה של אמה והצטלמה כשהיא משוויצה בגאווה בשיער בית השחי שהיא מטפחת מאז שנת 2017.

 

הבת כמו האם. מדונה ולורדס (צילום: אינסטגרם)
הבת כמו האם. מדונה ולורדסצילום: אינסטגרם

 

בקמפיין למארק ג'ייקובס (צילום: Brianna Capozzi/Marc Jacobs/MEGA)
בקמפיין למארק ג'ייקובסצילום: Brianna Capozzi/Marc Jacobs/MEGA

 

וכמה מילים על הצלמת הישראלית, בכל זאת - אתם יודעים שאין דבר שיותר משמח אותנו מישראלים שמצליחים מעבר לים. עד כה טולדנו מחזיקה בהישגים מרשימים ובתיק עבודות מוצלח הכולל צילומי קמפיין ל"קונברס" בכיכובה של לורדס, תמונות של פריס הילטון בביתה לטובת W Magazine וצילומי הלבשה תחתונה של דוגמנית הפלאס סייז פלומה אלססר.

 

כוכבת עולה. מעיין טולדנו (צילום: אינסטגרם)
כוכבת עולה. מעיין טולדנוצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018