הנסיך הארי: "הטיפול הנפשי שעברתי פוצץ לי את הבועה"

הנסיך הארי התארח בפודקאסט של השחקן דקס שפרד וסיפר על תחילת הקשר עם מייגן מרקל, על הצורך להסתתר, הרצון לעזוב את המלוכה כבר בצעירותו ועל הטיפול הנפשי שמייגן הכריחה אותו לעבור. "הוצאתי את הראש שלי שהיה טמון עמוק בחול, ניערתי אותו היטב ואמרתי לעצמי שיש לי את האפשרות לשנות"

יש לנו חולשה אליך. הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
יש לנו חולשה אליך. הנסיך האריצילום: Gettyimages

 

אחרי שקט יחסי בגזרת הדוכסים מסאסקס, הנסיך הארי חזר לככב בכותרות והפעם בזכות ריאיון אצל השחקן דקס שפרד, בעלה של השחקנית קריסטן בל, לטובת הפודקאסט Armchair Expert. במהלך הריאיון חשף הנסיך פרטים שמעולם לא שמענו או ידענו מתחילת הקשר עם מייגן מרקל, סיפר על הטיפול הנפשי שעבר ועזר לו לשקם את בריאות הנפש וכמובן הזכיר, שוב, שרצה לעזוב את המלוכה כבר לפני שנים.

 

"בפעם הראשונה שמייגן ואני קבענו שהיא תגיע להתארח אצלי נפגשנו בסופרמרקט בלונדון והעמדנו פנים שאנחנו לא מכירים אחד את השנייה. החלפנו אסמסים, כל אחד ממעבר אחר. היו שם מלא אנשים שהסתכלו עליי, הביטו בי במבט מוזר וכמובן גם הגיעו כדי לומר שלום".

 

הארי הוסיף וסיפר כי ניסה להיות בלתי מזוהה וכי חבש כובע והקפיד להסתכל על הרצפה כדי להימנע מלהחליף מבטים עם האנשים שהיו במקום. "זה מדהים כמה מסטיקים אתה רואה פתאום, זה בלגן אחד גדול". שפרד שאל את הארי איך זה מרגיש להיות חלק מאותה קבוצה זעירה מאוד של בני מלוכה, שנצפית באופן קבוע על ידי מיליונים, והתשובה של הארי הייתה די ברורה: "זה שילוב בין הסרט 'המופע של טרומן' לשיר Living in a Zoo. הייתי בתחילת שנות ה-20 לחיי וחשבתי לעצמי שאני לא רוצה את התפקיד הזה, אני לא רוצה להיות כאן ואני לא רוצה לעשות את זה".

 

אין תמונות מהסופר?  (צילום: Gettyimages)
אין תמונות מהסופר? צילום: Gettyimages

 

הארי הזכיר גם את אימו המנוחה, הנסיכה דיאנה, ואת מותה הטרגי. "תראה מה זה עשה לאמא שלי. שאלתי את עצמי איך אוכל להתמקם בחיי ולהקים משפחה כשאני יודע שזה יקרה שוב?".

 

חשש שההיסטוריה תחזור על עצמה. עם אימו ואחיו (צילום: אינסטגרם )
חשש שההיסטוריה תחזור על עצמה. עם אימו ואחיוצילום: אינסטגרם

 

לסיום, הארי הוסיף וסיפר כי אשתו הייתה זו שהכריחה אותו לקבל טיפול נפשי, וסיפר שזה היה הרגע ששינה את הכל. "ברגע שהתחלתי את הטיפול, הבועה התנפצה. הוצאתי את הראש שלי שהיה טמון עמוק בחול, ניערתי אותו היטב ואמרתי לעצמי שיש לי את האפשרות לשנות. אמרתי לעצמי שאני צריך להפסיק להתלונן ולחשוב על זה שאני רוצה משהו שונה - ופשוט לעשות משהו שונה. שאלתי את עצמי איך אגרום לאמא שלי להיות גאה בי ולהתחיל להשתמש בפלטפורמה הזו כדי באמת להוביל לשינוי".

 

נזכיר כי מוקדם יותר החודש הנסיך הארי הופיע על במה אחת יחד עם בן אפלק, ג'ניפר לופז, סלינה גומז ומפורסמים נוספים, במופע צדקה לטובת קידום חלוקת חיסונים שוויונית ברחבי העולם, וכבר אז הראה לכולנו עד כמה הוא נחוש לשינוי. "כשאחד סובל - כולנו סובלים. עלינו לגלות אמפתיה וחמלה כלפי אלה שאנחנו מכירים וכלפי אלה שלא. עלינו לוודא שאיש לא יישאר מאחור".

 

פועל למען השינוי. הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
פועל למען השינוי. הנסיך האריצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018