ריחו"ל

הכוכב ההוליוודי שאשתו סגרה לו חוב של 10 מיליון דולר

כוכב "יומני הערפד" חשף בפוסט אינסטגרם שלפני כמה שנים היה קורבן להונאה עסקית, בעקבותיה נכנס לחוב של שמונה ספרות. אשתו, השחקנית ניקי ריד, הייתה זו שהתגייסה לעזרתו והוציאה אותו מהתסבוכת. "אני חייב לה את בריאותי, את חיי ואת שפיותי", כתב

הוציאה אותו מהצרות. איאן סומרהלדר וניקי ריד (צילום: GettyImages)
הוציאה אותו מהצרות. איאן סומרהלדר וניקי רידצילום: GettyImages

 

איאן סומרהלדר מכיר תודה לאשתו, השחקנית ניקי ריד – ולא פלא, היא חילצה אותו מחובות של מעל לעשרה מיליון דולר. כוכב "יומני הערפד" ניצל את יום הולדתה ה-33 של ריד שנערך בסוף השבוע כדי לספר לעוקביו על הבעיות הכלכליות החמורות אליהן נקלע לפני כמה שנים, לאחר השקעה עסקית גדולה שהסתבכה, ועל הדרך שבה ריד נחלצה לעזרתו.

 

"האמא הזו, האישה הזו. אני אסיר תודה לך על הכל", כתב סומרהלדר. "מעולם לא חשפתי זאת בפומבי, אבל האישה הזו עבדה ללא אנוכיות במשך שנתיים כדי לחלץ אותי ממצב עסקי נוראי שהכנסתי את עצמי אליו".

 

סומרהלדר מספר בפוסט על חברה שהקים עוד לפני שהכיר את ריד, בה השקיע הון כספי גדול במיוחד אשר כלל גם כמה מנכסיו האישיים. לרוע המזל – החברה התרסקה והותירה אותו שבור ומרושש: "חמדנות ורמאות בתוך החברה ומצד הלקוח הגדול ביותר שלנו, יחד עם קריסת תעשיית הנפט והגז – הותירו אותי עם חוב של שמונה ספרות. זה היה נוראי, סיוט בימים ובלילות. נאלצתי להסתובב ברחבי העולם כדי להחזיר מדי חודש סכומים בשווי שש ספרות, והגעתי למצב שבו אושפזתי בבתי חולים ארבע פעמים במשך שנתיים".

 

 

הכוכב מספר שהייתה זו אשתו, איתה התחתן ב-2015, שהתגייסה על מנת לחלץ אותו מהצרות: "האישה הזו כאן החליטה שהיא לא רוצה לראות את בעלה הורס את גופו/דעתו/רוחו, שינסה מותניים והקימה צוות שהחל במשא ומתן על מנת למצוא פתרון. היא הקדישה את חייה על מנת לחלץ אותי מהתסבוכת הזו, וזה כמעט הרג אותה. אני נמצא במקום בו אני היום בזכותה, הצלחתי להתחיל מחדש את חיי בזכותה. אין צורך להגיד שזו הייתה חוויה פוקחת עיניים ומכאיבה, אבל היא חילצה אותנו ממנה כמשפחה. אני חייב לה את בריאותי, את חיי ואת שפיותי".

 

סומרהלדר סיפר גם שבעזרתה של אשתו, התאפשר לו לקום על הרגליים גם מבחינה עסקית, ולאחר שהתאושש, הקים יחד עם פול ווסלי, שמככב לצידו ב"יומני הערפד", את מותג משקה הבורבון המצליח שלהם, Brother's Bond Bourbon. את הפוסט הוא חתם במילים: "יום הולדת 33 שמח, מלאך מדהים שכמוך, את סופרוומן. הפכת את חיי לאפשריים, בנית את חלומותיי ועזרת לי להתחיל מחדש את חיי. העולם צריך אנשים כמוך".

 

סומרהולדר התפרסם כשכיכב בעונה הראשונה של הסדרה "אבודים", ולאחר מכן עבר ל"יומני הערפד" בה כיכב במשך שמונה עונות, עד שירדה מהאוויר ב-2017. ריד התפרסמה בזכות השתתפותה בסדרת סרטי "דמדומים". השניים נצפו יחד לראשונה ביולי 2014, ולא התמהמהו – הם התארסו בינואר שנת 2015 ונישאו כשלושה חודשים לאחר מכן. ב-2017 נולדה בתם, בודי סולייל.

"אני חייב לה את בריאותי, את חיי ואת שפיותי" (צילום: GettyImages)
"אני חייב לה את בריאותי, את חיי ואת שפיותי"צילום: GettyImages

איאן סומרהלדר (צילום: GettyImages)
איאן סומרהלדרצילום: GettyImages

ניקי ריד (צילום: GettyImages)
ניקי רידצילום: GettyImages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018