ריחו"ל

"השופט מסרב לאפשר לאנג'לינה ג'ולי לקבל משפט הוגן"

השחקנית הגישה ערעור לבית המשפט המחוזי בקליפורניה ומתחה ביקורת קשה על השופט שלטענתה מנע ממנה משפט הוגן, כשסירב לאפשר לילדיה הקטינים לעלות על דוכן העדים

הקרב שלא נגמר. אנג'לינה ג'ולי (קרדיט- GettyImages)
הקרב שלא נגמר. אנג'לינה ג'וליקרדיט- GettyImages

 

רק הבוקר עדכנו על הליך הגירושים של קים קרדשיאן וקניה ווסט, שבניגוד למצופה מתנהל בצורה רגועה וחברית, אבל כל טיפת אופטימיות נמוגה מאיתנו כששמענו את העדכונים החדשים מהאקסים בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, שלמרות שעברו חמש שנים מאז שהודיעו שהם מתגרשים - עדיין לא הצליחו להגיע להסכם, ונראה שזה גם לא יקרה בקרוב.

 

סוכנות AP דיווחה הבוקר (ד'), כי ג'ולי מאוד לא מרוצה מהשופט שמנהל את תיק המשמורת על ילדיהם המשותפים ואף מתחה עליו ביקורת חריפה וביקשה לפסול אותו מהתיק. על פי הדיווחים, השופט סירב לאפשר לילדיה הקטינים להעיד במשפט ובכך סירב, לטענתה, לשמוע ראיות רלוונטיות לגבי שלומם ורווחתם של הילדים.

 

"כבוד השופט ג'ון אודרקירק מסרב לאפשר לגברת ג'ולי משפט הוגן מכיוון שהוא אינו כולל עדויות הרלוונטיות לבריאות, בטיחות ורווחת הילדים, ראיות קריטיות מאוד", כך נכתב בערעור שהגישה ג'ולי לבית המשפט המחוזי בקליפורניה. בנוסף הוסיפה השחקנית ואמרה כי "השופט לא הצליח לשקול את המצב כראוי", ובכתב הערעור ציינה שהחוק בקליפורניה מאפשר לילדים בני 14 ומעלה להעיד במידה והם רוצים בכך.


"מי היה מאמין שנגיע למצב הזה". ג'ולי ובראד פיט (קרדיט- GettyImages)
"מי היה מאמין שנגיע למצב הזה". ג'ולי ובראד פיטקרדיט- GettyImages

 

נזכיר שג'ולי ביקשה להתגרש מפיט בשנת 2016, ימים ספורים לאחר שהתרחשה דרמה במהלך טיסה פרטית של בני הזוג וילדיהם מצרפת ללוס אנג'לס. פיט הואשם שהתעלל בבנה הבכור מדוקס, שהיה אז בן 15. ממחלקת ה-FBI וגורמים לרווחת הילדים החליטו לבטל את האישומים נגד פיט, ואילו עורכי דין של ג'ולי טענו כי היא רוצה להתגרש לטובת "בריאות המשפחה".

הרכב משפחתי מלא (קרדיט- GettyImages)
הרכב משפחתי מלאקרדיט- GettyImages

 

"אורקירק ניהל הליך מקיף, יסודי והוגן במהלך החצי שנה האחרונה והגיעו להחלטה לאחר ששמעו מומחים ועדים", כך מסרו עורכי הדין של פיט בתגובה, והוסיפו כי השופט מצא כי עדותה של ג'ולי "חסרת אמינות בתחומים חשובים ורבים ויש לשנות את צו המשמורת הקיים כעת לפי בקשתו של פיט ולטובת הילדים". עוד נכתב כי התנגדותה של ג'ולי והעיכובים הנוספים עשויים "לגרום נזק חמור לילדים, שיימנע מהם קביעות ויציבות".

 

יש לציין כי בשלב זה לא ידוע מה בדיוק הסדר המשמורת הנוכחי. כשרק החל ההליך פיט ביקש משמורת משותפת ואילו ג'ולי בקשה משמורת בלעדית - זאת אומרת שכל הילדים יהיו איתה רוב הזמן. במהלך השנה האחרונה נעשו שינויים רבים שלא פורסמו. פיטר הארווי, אחד מעורכי הדין של ג'ולי שאינו מעורב בתיק הנוכחי, טען כי השחקנית תומכת במשמורת משותפת אך הסביר כי המצב מסובך. הארווי הוסיף ואמר כי "במשך ארבע שנים וחצי אנג'לינה עובדת ועושה הכל כדי לרפא את משפחתה ולהיאבק על שיפורים במערכת כדי להבטיח שמשפחות אחרות לא יחוו את הסבל שהיא עברה".

 

עורכי הדין של פיט וג'ולי סירבו להגיב על הגשת הערעור.

ביי מאמי, נתראה באייטם הבא (Gettyimages)
ביי מאמי, נתראה באייטם הבאGettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018