רכילות+

אדל בספלוב: "חשבו שמאץ' לא אוהב אותי וניסו להחליט בשבילי מה טוב לי"

בני הזוג מככבים בקליפ של החבר הטוב בן זיני ולא מצטערים לרגע שחשפו את הזוגיות שלהם בפריים טיים. אז למה הם מושכים אש, האם נשים עדיין מתחילות עם מאץ' ומה הוא התחנן שלא נכניס לווידיאו (וכמובן לא קיבל)? צפו

 

 

אדל בספלוב ובעלה מאץ' עבד ידועים כזוג שלא עושה חשבון לאף אחד, אבל כשהחבר הטוב בן זיני מבקש מהם להתייצב - הם מגיעים מיד. השלושה הפכו לחברים טובים בריאליטי "זוג מנצח VIP", ואפילו הנוכחות החסרה של הצלע הרביעית, האקסית טיילור מלכוב, לא עולה בשיחה יותר מדי. בני הזוג השתתפו לאחרונה בצילומי הקליפ לשיר החדש "קשת בענן" של זיני, שהוציא דואט חדש עם הזמר דודי בוזגלו לרגל יום הולדתו ה-25, וכמו בכל פעם שהם נמצאים על המסך - הם גנבו את ההצגה.

 

בן, קליפ קודם עם גל גברעם, עכשיו אדל ומאץ', מה קורה עם כוכבי הריאליטי?

"קודם כול זה עושה את העבודה, אני מביא אנשים רלוונטיים ועכשוויים שזה גם משרת את האינטרסים שלי בתור היוצר ובתכלס, גם ספציפית מאץ' ואדל התאימו לתפקיד הזה כמו כפפה".

 

אדל בספלוב ומאץ' עבד בקליפ של בן זיני (צילום: ירון ברנר)
אדל בספלוב ומאץ' עבד בקליפ של בן זיניצילום: ירון ברנר

 

הרעיון המקורי של הקליפ היה להפוך את אדל ומאץ' לאדם וחווה המודרניים, אך הקונספט השתנה - ומסתבר שזה דווקא בא לטובת בספלוב, שלא ממש זכרה את הסיפור התנ"כי. "איזה תפוח?", שאלה כוכבת הריאליטי על הסיפור מבראשית והוסיפה: "שלגייה אוכלת את התפוח". אלא שאחרי הבהרות קלות, נזכרה אדל בסיפור והצילומים המשיכו כסדרם - לרווחתו של מאץ' המובך.

 

תגידו, למה אתם מושכים אש?

"לא יודע, יש לי פרצוף כזה שמושך אש? לפני התוכנית היו מתחילות איתי ים, אחרי התוכנית כלום. נשים מפחדות מאדל, היא מפחידה".

 

הנושא של נשים אחרות לא סתם עולה בשיחה, בפרקים האחרונים של "זוג מנצח VIP", חשפו השניים במבחן פוליגרף כי בשנתיים הראשונות לזוגיות שלהם עבד לא היה נאמן לבספלוב. "דאגו נורא להיכנס לנישואים שלי ולהחליט בשבילי מה טוב לי ומה לא טוב לי", אומרת בספלוב בלי להתבלבל. אז מה היא רוצה להגיד לכל מי שנדחף לה לנישואים, על מה עוד הם מתווכחים ולמה בן זיני בעצם "חסך" עליהם? צפו בווידיאו הקורע בראש הכתבה.


נשים מפחדות ממנה. בספלוב ועבד (צילום: ירון ברנר)
נשים מפחדות ממנה. בספלוב ועבדצילום: ירון ברנר

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018