רכילות+

אפרת גוש חושפת: "בשלוש השנים האחרונות אני מתמודדת עם התמכרות לאלכוהול"

הזמרת שהייתה אחת המצליחות בשנות האלפיים, חושפת כי לקחה הפסקה "כדי לטפל בעצמי, למעני ולמען משפחתי". עוד הבהירה גוש כי: "אני כותבת את הדברים הללו גם עבור מי מביניכם שסובל לא רק מהמחלה, אלא גם מהסטיגמות שמלוות אותה"

"בשלוש השנים האחרונות אני מתמודדת עם התמכרות לאלכוהול". אפרת גוש (צילום: ענת מוסברג)
"בשלוש השנים האחרונות אני מתמודדת עם התמכרות לאלכוהול". אפרת גושצילום: ענת מוסברג
 

 

הזמרת אפרת גוש חושפת היום (ג'), בחשבון האינסטגרם שלה התמודדות עם התמכרות לאלכוהול. "רבים שואלים אותי לאן 'נעלמתי', התשובה הפשוטה היא שנאלצתי לקחת הפסקה מהעשייה הבימתית, ולטפל בעצמי, למעני ולמען משפחתי", כתבה גוש בפוסט אישי במיוחד. "בשלוש השנים האחרונות אני מתמודדת עם התמכרות לאלכוהול, ועושה כל מה שרק אפשר על מנת להחלים ולהבריא", הוסיפה הזמרת והבהירה: "התמכרות לאלכוהול היא מחלה כרונית, ככל מחלה כרונית אחרת, וההתמודדות איתה תלווה אותי תמיד".

 

גוש הייתה מהזמרות הישראליות המצליחות של שנות ה-2000 והייתה דמות מוכרת בתעשיית הבידור ולא פחות במדורי הרכילות עד שהכירה את יובל סיגלר, ממנו גם נולד בנה ג'וליאן ג'אגר סיגלר (6). 

  

גוש גם הסבירה את הסיבה לפירסום הפוסט החושפני: "אני כותבת את הדברים הללו גם עבור מי מביניכם שסובל לא רק מהמחלה, אלא גם מהסטיגמות שמלוות אותה. עכשיו כשאני מרגישה יותר חזקה - אני מוכנה גם להשתחרר מההסתרה והבושה". את הפוסט היא חתמה בכך שעכשיו היא מרגישה מוכנה להופיע ותחזור בקרוב לבמות.

 

"מוכנה להשתחרר מההסתרה והבושה". הפוסט של גוש (מתוך עמוד האינסטגרם)
"מוכנה להשתחרר מההסתרה והבושה". הפוסט של גושמתוך עמוד האינסטגרם

  

התזמון אולי לא מקרי - השבוע שיתפה מיה דגן את "חדשות 12" כי גם היא נפלה לטיפה המרה. "היה שלב שזה השתלט לי לגמרי על החיים. אף אחד לא ממש ידע. אבל התמודדתי עם התמכרות", סיפרה השחקנית, והוסיפה: "אתה שותה בשביל התחושה הזאת של השקט בראש. אתה נמצא במין בועה משלך ואתה לא רואה את הסביבה. אתה קהה מחושים, קהה מרגשות". דגן גם הגיבה לפוסט של גוש וכתבה לה: "גאה בך אהובה שלי".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018