רכילות+

משי קלינשטיין על האיחוד הבימתי של הוריה: "לא ראיתי את זה קורה"

אחרי שכבשה את במות התיאטרון ואת מסך הטלוויזיה, משי קלינשטיין מסמנת וי על פסגת קריירה נוספת - קמפיין בכיכובה. פגשנו אותה בסט הצילומים לשיחה על ההורים המפורסמים, האחות המוכשרת ("היא תנצח את כולנו בסוף") ומה הסיכוי שנראה אותה בהוליווד. צפו

 

 

אחרי שהטביעה את חותמה על בימות התיאטרון ועל מסך הטלוויזיה, משי קלינשטיין (29) מסמנת עוד וי בקריירה ומככבת בקמפיין הראשון שלה, עבור מותג הביוטי "דרמלוג'יקה". כנראה שאין מתאים יותר ממנה לתפקיד, בהתחשב בכך שהיא מעידה על עצמה כמכורה לכל הקשור בטיפוח: "יש מצב שהפכתי את זה לעוד יותר מוגזם מאמא שלי, שדרגתי את האובססיה. אני אוהבת להתעסק עם זה".

 

ואם כבר באמא של קלינשטיין עסקינן, לכוכבת הצעירה יש סיבה כפולה להתרגש, לא רק מהמעמד אלא גם הודות לעובדה שיום הצילום מתרחש באותו השבוע בו הוריה, רמי קלינשטיין וריטה, מתאחדים לראשונה מזה 20 שנה על הבמות בסיבוב הופעות משותף (הופעתם הראשונה התרחשה אמש, יום חמישי). "זה רק אומר לך שהעולם עגול והכל יכול להיות", היא מספרת לנו על הסט. "חד משמעית לא ראיתי את זה קורה".

  

ביוטיפול. משי קלינשטיין (צילום: ירון ברנר)
ביוטיפול. משי קלינשטייןצילום: ירון ברנר

קלינשטיין, שגדלה לתוך המשפחה המיוחסת, הלכה כאמור בעקבות ההורים וכך גם אחותה נועם קלינשטיין (20), שמפתחת גם היא קריירה בתחום המוסיקה: "נועם הולכת לנצח את כולנו בסוף. נועם זה הדבר. עוד לא ראיתם כלום, אני חותמת עליה", היא מכריזה בפנינו. "אני כל הזמן מבקשת עצות מההורים. נועם פחות, יש לה את עמוד השדרה שלה", היא מסבירה. "אני מאוד קשובה לאבא ואמא. מאוד חשוב לי מה שהם חושבים, כי אני ילדה בכורה".

 

קלינשטיין, שבשנתיים האחרונות נמצאת בזוגיות עם הצלם מתן מוצפי, העבירה את השנה האחרונה בהרבה חוסר וודאות, כמו רוב אמני ישראל. כעת כשעולם הבידור חזר לנשום, היא שוב בפול טיים ג'וב: "מאפס למאה, זו הזיה. כולם יגידו לך שזה חלק מהמקצוע, אבל ככה זה באמת הרגיש הפעם. עכשיו אני קמה בארבע בבוקר, חוזרת הביתה לקחת משהו, הולכת להצגה, חוזרת ב-11 בלילה וחוזר חלילה". ומה לגבי הוליווד ומטרות בקריירה? צפו בווידאו שבראש הכתבה.


תזמיני אותנו למסיבת מסכות (צילום: ירון ברנר)
תזמיני אותנו למסיבת מסכותצילום: ירון ברנר

"כל הזמן מבקשת עצות מההורים" (צילום: ירון ברנר)
"כל הזמן מבקשת עצות מההורים"צילום: ירון ברנר

"זה שההורים שלי חזרו להופיע יחד, רק אומר שהעולם עגול והכל יכול להיות" (צילום: ירון ברנר)
"זה שההורים שלי חזרו להופיע יחד, רק אומר שהעולם עגול והכל יכול להיות"צילום: ירון ברנר

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018