רכילות+

פנינה רוזנבלום: "חלמתי להיות סבתא, תודה לאלוהים שהגשים לי את החלום הזה"

נתנו לסבתא הטרייה כמה ימים להתאושש מחוויית הלידה של בתה, חן, ואז היינו חייבים להתקשר להגיד מזל טוב. אז איך עברה הלידה, למי התאומים דומים ומתי היא כבר תוכל לחבק אותם? קבלו את כל הפרטים

"חן גיבורה גדולה, מדהימה". פנינה רוזנבלום והבת חן חיים (צילום: עינת גולן)
"חן גיבורה גדולה, מדהימה". פנינה רוזנבלום והבת חן חייםצילום: עינת גולן

 

ביום שישי האחרון, בתה של אשת העסקים פנינה רוזנבלום, חן חיים ובעלה שלומי הביאו לעולם תאומים - בן ובת שהפכו את רוזנבלום לסבתא לראשונה בגיל 67. התאומים הגיחו לעולם בהפתעה, ונולדו בשבוע ה-30 להריון. שעות בודדות אחרי הלידה של בתה, העלתה רוזנבלום תמונה לאינסטגרם, כשהיא ליד מיטת בית החולים וכתבה: "אני הסבתא המאושרת בעולם". נתנו לפנינה כמה ימים להתגבר על ההלם והתקשרנו לאחל מזל טוב.

 

"תשמע הכל בא בהפתעה, בבום כזה. ידענו שהיא תלד באוגוסט, אז יש איזו הכנה כזאת, אתה יודע שזה קורה ומתכונן לשם. זה היה די שוק, תפסתי אותה בחופשה בדרום, בעלה רצה לעשות לה טוב ופתאום ב-10 בלילה הזעיקו אותי שלוקחים אותה באמבולנס לברזילי. אתה יודע איזה התקף לב? המזל הוא שהייתי אמורה לנסוע לוועדת עסקים בדובאי באותו יום ובשעה שתיים בצהריים קיבלתי הערת אזהרה על דובאי. לא רציתי לחזור לבידוד וביטלתי את הנסיעה. בחיי שזה כאילו שאלוהים הנחה אותי, תאר לך שהייתי בדובאי, מה היה קורה? אני לא יודעת איך הייתי מתפקדת בכלל. הקדוש ברוך הוא פשוט אהב אותי".

 

איפה היית כשקיבלת את הטלפון על הלידה?

"עד שיצאתי עם בעלי לארוחת ערב, סוף סוף אחרי הקורונה, פתאום באמצע הלילה החתן שלי שלומי מתקשר ואומר לי 'אנחנו באמבולנס לברזילי'. עזבתי את המסעדה וטסתי לבית החולים ומשם נסענו באמבולנס לתל אביב. ידעתי שאם היא תלד פגים באשקלון יהיה לה קשה לנסוע כל יום עד לשם כדי לראות אותם, היא צריכה להיות קרובה. למחרת היום היא ילדה".

 

אמא וסבתא (צילום: עינת גולן)
אמא וסבתאצילום: עינת גולן

 

ומה שלום חן והתינוקות באמת?

"תודה לאל היא בסדר, היא ילדה בקיסרי, יש כאן צוות מדהים באיכילוב, פגייה מדהימה. הספקתי לראות אותם ולצלם אותם, לחוש אותם, הם מדהימים, זה מאוד מרגש. עכשיו היא יוצאת למלונית, תהיה שם בימים הקרובים ואז תלך הביתה והיא צריכה להגיע לכאן כל יום, עד שהילדים יגדלו ויצאו מכאן בעזרת השם, בריאים ושלמים. חן גיבורה גדולה, מדהימה. ההתנהגות, הבגרות שלה, גידלתי ילדה לתפארת, אין דברים כאלה".

 

הם כבר דומים למישהו?

"לא יודעת, בעיניי הילדה דומה לחן והבן לשלומי אבל אי אפשר לדעת בגיל הזה, אבל ככה מרגיש לי. רק שיהיו בריאים, באמת".

 

את מגיעה כל יום לבקר?

"נו מה? סבתא מגיעה כל יום, ומספרת להם סיפורים. אני כל יום אומרת להם 'סבתא פה, סבתא פה, תתחילו להתרגל'. צריך לדבר אליהם, זה טוב".

 

את נשמעת באמת מאושרת מאוד.

"אני באמת מאושרת, זה אמנם בא במכה אחת, אבל ברוך השם שאנחנו אחרי ושהכל בסדר. תשמע, זה משהו אחר קצת, אני כבר רוצה לראות אותם גדולים יותר שאוכל להחזיק אותם, זה גם יגיע לאט לאט. אלו הרגעים המיוחדים בחיים".

 

חלמת להיות סבתא?

"למען האמת, הייתי בת 37 כשהבאתי את חן, אז אתה יודע, בחיים לא יכולתי לדעת אם אני אהיה סבתא או לא, חלמתי להיות סבתא ותודה לאלוהים שנתן לי להגשים את החלום הזה".

 

רגע אחרי הלידה (צילום: אינסטגרם)
רגע אחרי הלידהצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018