רכילות+

הסכסוך נמשך: ליאל אלי ומעיין אדם מתעלמות זו מזו

כוכבת הרשת ומגישת הטלוויזיה היו בסטיז עד הטיול לדובאי שטרף את הקלפים. מאז עברו כמה חודשים, אבל אם חשבתם שהשתיים השלימו או לפחות אומרות "שלום" זו לזו באירועים, אתם לא מבינים את עומק הקרע

 

הריב המתוקשר בין אשת התקשורת מעיין אדם וכוכבת הרשת והמשפיענית ליאל אלי, התחיל לפני חודשיים וחצי בנסיעה לדובאי אליה הגיעו כחברות טובות. לאחר חילופי דברים בין השתיים, הן החליטו לנתק את הקשר לחלוטין, ולמרות הזמן שעבר מאז, נדמה שאין סיכוי לאחות את הקרע ביניהן.

 

ביום שבת האחרון, הגיעו השתיים - כל אחת מלווה בחברים שלה - ליום ההולדת עמוס הסלבס של איש יחסי הציבור זאביק דרור. בתוך מאות המפורסמים שהצטופפו בחוות רונית, עוד אפשר לצאת מנקודת הנחה שהשתיים לא נתקלו זו בזו, אבל אמש (ב') המצב היה קצת שונה.

 

שומרות מרחק. מעיין אדם וליאל אלי (צילום: אינסטגרם)
שומרות מרחק. מעיין אדם וליאל אליצילום: אינסטגרם

 

השתיים הגיעו לאירוע אינטימי שנערך לנבחרת הפרזנטורים החדשה של BUYME במסעדה יוקרתית בתל אביב, ואף ישבו זו מול זו בשולחן שכלל שמות כמו איתי לוי, אילנית לוי, חברתן והמשותפת מאיה ורטהיימר ואחרים. אלא שאם מישהו חשב שהסיטואציה תגרום לשתיים להחליף "שלום", הוא כנראה לא מבין עד כמה מדובר ב"ברוגז ברוגז לעולם". בסטוריז ובתיוגים שהעלתה ליאל, לא מצאנו זכר למעיין, ואילו מגישת הטלוויזיה דווקא העלתה סטורי עם תמונה קבוצתית, אבל בסרטון בו עברה מפרזנטור אחד לשני, ניתן לראות בבירור את אלי פוסעת צעד אחד אחורה כדי שהמצלמה תפסח עליה. אנחנו רק נזכיר שיום כיפור אוטוטו מגיע וזה אחלה זמן להתפייס.

 

מתחת לפני השטח, אבל גם הכי מעל (צילום: אינסטגרם)
מתחת לפני השטח, אבל גם הכי מעלצילום: אינסטגרם

 

ליאל אלי Vs מעיין אדם (צילום: אינסטגרם)
ליאל אלי Vs מעיין אדםצילום: אינסטגרם
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018