רכילות+

קורין גדעון מציגה את התלתלים והמשקפיים בגאווה

מנחת הטלוויזיה הגיעה להשקה של הלבשה תחתונה בלוק שלא משתמע לשתי פנים והבהירה בדיוק מה היא חושבת על סערת רותם סלע. וגם - מי עוד הגיעה וחשוב מכך, מי הבריזה ברגע האחרון, ולמה?

 

האישה והתלתלים. קורין גדעון (צילום: שוקה כהן)
האישה והתלתלים. קורין גדעוןצילום: שוקה כהן

 

השבוע, הרשת סערה במיוחד אחרי שבתוכנית "הכוכב הבא" ניסו (והצליחו) למתוח מתמודד בעזרת המנחה רותם סלע, שהתחפשה למעסה בשם רלי, וכחלק מהמתיחה, עטתה על עצמה פאה מתולתלת, הרכיבה משקפיים והיו שקראו לדמותה החדשה "מכוערת".

 

אתמול (ג'), מותג ההלבשה התחתונה הבינלאומי טריומף, השיק לראשונה סניף בישראל והסלבס שלנו הגיעו להתרשם מהחזיות והתחתונים שעשו עלייה. הפרזנטורית קורין גדעון שיודעת איך מחוללים סערה או שתיים ברשתות, העלתה תמונה לאינסטגרם מהאירוע וכתבה "תלתלים ומשקפיים זה שילוב מנצח". קסניה טרנטול שמתחתנת בשבוע הבא עם בן זוגה, איש העסקים כרמי עמר, הגיעה גם היא להתחדש בהלבשה תחתונה לליל הכלולות, לצד דנית גרינברג שהתארסה לאחרונה לבן זוגה ברק חקמט ובקרוב נראה גם אותה תחת החופה.

 

עוד הגיעו לבחור סטים תואמים בקניון עזריאלי בגבעתיים: בל אגם, אנג'ל ברנס, שרונה מרלין, הגר משה ורבות נוספות. מי שהבריזה ברגע האחרון היא הדר ברייר, שהייתה אמורה להגיע ולדבר על הפרידה מבן הזוג ל"חתונה ממבט ראשון", דניס רוסקוב, אבל קיבלה רגליים קרות ברגע האחרון. ככה יפה?

אין כמו מצלמה בפנים שלך כשאת בוחרת חזייה (צילום: שוקה כהן)
אין כמו מצלמה בפנים שלך כשאת בוחרת חזייהצילום: שוקה כהן

בנות רק רוצות ליהנות. דנית גרינברג, קסניה טרנטול, קארין עליה ואנג'ל ברנס (צילום: שוקה כהן)
בנות רק רוצות ליהנות. דנית גרינברג, קסניה טרנטול, קארין עליה ואנג'ל ברנסצילום: שוקה כהן

תייגו חברה שהתארסה, חברה שמתחתנת בשבוע הבא וחברה שנשואה פלוס ילדה ואל תגלו להן מי זו מי. קסניה, קורין ודנית (צילום: שוקה כהן)
תייגו חברה שהתארסה, חברה שמתחתנת בשבוע הבא וחברה שנשואה פלוס ילדה ואל תגלו להן מי זו מי. קסניה, קורין ודניתצילום: שוקה כהן

בואי כלה. בל אגם (צילום: שוקה כהן)
בואי כלה. בל אגםצילום: שוקה כהן

בואו להשיק חנות חדשה (צילום: שוקה כהן)
בואו להשיק חנות חדשהצילום: שוקה כהן

חזייה ממבט ראשון. שרונה מרלין והגר משה (צילום: שוקה כהן)
חזייה ממבט ראשון. שרונה מרלין והגר משהצילום: שוקה כהן

 

צילום: שוקה כהן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018