בלי חולצה

בגיל 69: רידג' פורסטר מ"היפים והאמיצים" בלי חולצה

אמנם הוא עזב את אופרת הסבון "היפים והאמיצים" כבר לפני כמעט עשור, אבל עם כל הכבוד לדמויות המתחלפות - רידג' פורסטר יש רק אחד וקוראים לו רון מוס

 

 

השנה הייתה 1987, אז שודר הפרק הראשון של אופרת הסבון הארוכה בתבל "היפים והאמיצים". לישראל זה הגיע באיחור של כמה שנים והפרק הראשון שודר אצלנו ב-1994 אבל מאותו רגע חלקנו פיתחו קראש לא סביר לרון מוס (69), שגילם את דמותו של הכוכב הראשי - רידג' פורסטר.

 

אז נכון, מוס לא חלק מהקאסט כבר משנת 2012, ובכל זאת - כשהשחקן פרסם בסוף השבוע האחרון סרטון נטול חולצה לא יכולנו להתעלם. וכמו שציינו בהתחלה - רידג' פורסטר יש רק אחד ולא משנה איזה חתיך תורן יביאו במקומו.

 

ייתכן וצרחנו קצת. רון מוס (צילום: אינסטגרם)
ייתכן וצרחנו קצת. רון מוסצילום: אינסטגרם

 

הצעירים שבינינו כנראה לא יתרגשו מהתמונות של הכוכב הוותיק אבל אנחנו יודעים שבאותן השנים העולם התחלק לשניים: אלה שלא פספסו פרק של "צעירים חסרי מנוח" ואלה שניסו לעקוב אחר חיי האהבה של רידג' פורסטר ב"היפים והאמיצים". אנחנו אגב, למקרה שזה לא היה ברור, נמנים עם TEAM פורסטר ונשקר לכם אם נגיד שעזיבתו של מוס את הסדרה לא הייתה הסיבה לזה שהפסקנו לצפות.

 

לעניינינו: מאז כוכב אופרת הסבון מנסה להמציא את עצמו בכל פעם מחדש ומתחזק עמוד אינסטגרם פעיל - לעיתים פעיל מדי. מוס מציף את הרשתות החברתיות בסרטונים, תמונות ואין סוף שיתופים של עמודי המעריצים של "היפים והאמיצים". להגיד לכם שזה לא פתטי? זה כן. להגיד שאנחנו לא מתמוגגים? זה יהיה שקר. ד"ש לברוק!

 

אם כבר אז כבר (צילום: אינסטגרם)
אם כבר אז כברצילום: אינסטגרם

חושב על ברוק או טיילור? (צילום: אינסטגרם)
חושב על ברוק או טיילור?צילום: אינסטגרם

 

אוי, הלב שלנו! מוס בימי הזוהר (צילום: Gettyimage)
אוי, הלב שלנו! מוס בימי הזוהרצילום: Gettyimage

אנחנו לא רגועים. כוכבי "היפים והאמיצים" (צילום: Gettyimage)
אנחנו לא רגועים. כוכבי "היפים והאמיצים"צילום: Gettyimage

 

אחרונה ודי! (צילום: Gettyimage)
אחרונה ודי!צילום: Gettyimage

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018