ריחו"ל

הפתעה: אמבר הרד הביאה לעולם בת בעזרת פונדקאית

השחקנית וגרושתו של ג'וני דפ חשפה כי הביאה לעולם בת בעזרת אם פונדקאית. "בתי נולדה ב-8 באפריל 2021, שמה אונה פייג' הרד והיא ההתחלה של שארית חיי"

אמא טרייה. אמבר הרד (צילום: אינסטגרם)
אמא טרייה. אמבר הרדצילום: אינסטגרם

 

אמבר הרד (35), האקסית של ג'וני דפ, בישרה אמש (ה') כי הביאה לעולם בת בעזרת פונדקאית. ג'וני, אנחנו מופתעים בדיוק כמוך.

 

"אני כל כך נרגשת לשתף אתכם בחדשות האלה. לפני ארבע שנים החלטתי שאני רוצה להביא לעולם ילד. רציתי לעשות את זה בתנאים שלי. אני מבינה כעת כמה זה מהפכני עבורנו הנשים לחשוב בצורה כזו על אחד החלקים החשובים ביעדינו. אני מקווה שנגיע למצב שבו יהיה נורמלי לא לרצות טבעת כדי שתהיה לנו עריסת תינוק. חלק ממני רוצה לומר שחיי הפרטיים אינם עניינם של איש אבל אני מקבלת את העובדה שאופי הקריירה שלי מחייב אותי להשתלט על כך. בתי נולדה ב-8 באפריל 2021, שמה אונה פייג' הרד והיא ההתחלה של שארית חיי", כתבה השחקנית באינסטגרם, לצד תמונה שלה ושל בתה.  

 

"הדבר החשוב ביותר עבור אמבר זה להיות פתוחה בכל הנוגע ללידתה של אונה. יש כל כך הרבה נשים שמרגישות שהן לא יכולות לדבר על הפוריות שלהן, הן דואגות ונבוכות ואמבר רוצה שהן יקבלו תמיכה ויבינו שיש הרבה דרכים להביא ילד לעולם - גם אם יש לך בעיות בפוריות", סיפר מקורב לשחקנית ל-Page Six, והוסיף כי היא אסירת תודה לאישה ששימשה עבורה כפונדקאית.

 

פייר, לא ראינו את זה בא (צילום: Gettyimages)
פייר, לא ראינו את זה באצילום: Gettyimages

 

כמובן שאי אפשר שלא להזכיר את נישואיה לדפ, הגירושים והמאבק המשפטי שעדיין נמשך. במאי 2016 הרד הגישה תלונה נגד דפ בטענה כי הוא התעלל בה ואף גרם לה לחשוש לחייה. שלושה חודשים לאחר תלונתה של השחקנית פורסם סרטון וידאו שלא השאיר מקום לספק בו נראים השניים כשהם עומדים במטבח ודפ בועט בדלתות, מקלל, מנפץ בקבוק יין ותוקף את הרד.

 

במרץ 2019 דפ החליט להשיב מלחמה לגרושתו ותבע את הרד על סכום של 50 מיליון דולר, בטענה כי "האשמותיה הן תרמית מתוכננת וכל מה שהיא רוצה זה לקדם את הקריירה שלה על חשבונו". נראה שהסיפור עדיין רחוק מלהסתיים.

 

בימים יפים יותר. ג'וני דפ ואמבר הרד (צילום: Gettyimages)
בימים יפים יותר. ג'וני דפ ואמבר הרדצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018