רכילות+

הורים לשניים: הראל סקעת ועידן רול הביאו לעולם בת

הזמר ובעלו הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם את בתם השנייה, אחות קטנה לארי. השניים המריאו לאוקלהומה באמצע חודש יולי כדי להיות בלידת בתם

איזה אושר! (צילום מסך: אינסטגרם)
איזה אושר!צילום מסך: אינסטגרם

 

הזמר הראל סקעת ובעלו, סגן שר החוץ וחבר הכנסת עידן רול, הביאו לעולם את בתם השנייה, אחות קטנה לארי, שיחגוג בחודש הבא את יום הולדתו השלישי. הבשורה המשמחת מגיעה כמעט שלושה חודשים אחרי שהשניים בישרו - במהלך הופעה של הזמר - כי הם מצפים לבת. "אם כבר אנחנו כאן, בהרכב משפחתי, אולי נספר להם, ארי?", אמר סקעת במהלך ההופעה, ומיד לאחר מכן חשף: "ממש בקרוב תיוולד לנו בת".

 

הבוקר (ה') זה קרה ואחרי חודשים ארוכים של ציפייה והתרגשות, סקעת פרסם פוסט באינסטגרם וחשף כי בתם נולדה. "ברוכה הבאה למשפחה... איסלה סקעת-רול".

 

באמצע חודש יולי, השניים ארזו את עצמם ואת בנם וטסו לטולסה שבאוקלהומה, ארצות הברית, לחכות ללידת בתם. אל השניים הצטרפו גם אמו, אחותו ואחיו של סקעת. בפוסט שהעלה הזמר, הוא כתב: "אני לא באמת יכול לתאר את ההתרגשות... הגיע הרגע ואין מאושרים מאיתנו! אני מודה, זה מסע, ולא תמיד הוא פשוט, אבל אנחנו מנצחים ובדרך להגשים את החלום, בפעם השנייה. עוד 20 שעות נגיע לטולסה וברך השם נפתח את הפרק החדש והמרגש בחיים שלנו".

 

 

בני הזוג מנהלים זוגיות למעלה מעשור והתחתנו בחודש מרץ האחרון בפורום מצומצם. "ממש היום לפני עשר שנים אני ועידן אמרנו לחברים שלנו: 10 ימים ואנחנו זורקים אחד את השני. איזה מזל שלא זרקנו. איזה מזל שנפרדנו רק 5 פעמים ומפרידה לפרידה התאהבנו יותר. שני ילדים מתבגרים, שמשחקים באהבה", כתב הזמר שעות ספורות לאחר שבישרו על החתונה.

 

באוגוסט 2018 סקעת ורול הפתיעו אותנו כשבישרו כי הביאו לעולם בן ראשון בהליך פונדקאות בארה"ב.

 

בדרך לטולסה  (צילום: אינסטגרם )
בדרך לטולסה צילום: אינסטגרם

 

אנחנו נמסים פה. ארי והראל (צילום: אינסטגרם)
אנחנו נמסים פה. ארי והראלצילום: אינסטגרם

לגזור ולשמור! עידן, ארי והראל (צילום: אינסטגרם)
לגזור ולשמור! עידן, ארי והראלצילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018