בלי חולצה

מנענעת ישבן: ליזו חוגגת בביקיני קטנטן

הזמרת ליזו בילתה עם חברים על יאכטה מפוארת, לבושה בביקיני דקיק שלא השאיר יותר מדי מקום לדמיון - בדיוק כמו שהיא אוהבת. בעוד שצלמי הפפראצי תיעדו את החגיגה מרחוק, הכוכבת פינקה את עוקביה בתמונות קרובות יותר ובסרטון שלא יישכח במהרה. צפו

לא מצטנעת. ליזו (צילום: Backgrid)
לא מצטנעת. ליזוצילום: Backgrid

 

הזמרת ליזו (33) ידועה בתור אחת שלא מהססת לחשוף את גופה בציבור, וגם כחובבת ביקיני נלהבת שכנראה לא מחזיקה ברשותה בגדי ים שלמים. הוכחה נוספת לכך קיבלנו אתמול (ב') כשהכוכבת העלתה תיעוד מחגיגות יום העצמאות בהן בילתה בימים האחרונים, שכללו שיט על יאכטה והרבה מוזיקה, ריקודים ובגדים מינימליים, שתועדו על ידי צלמי הפפראצי שנשארו על החוף.

 

הזמרת התהדרה בביקיני ירוק וחסכוני מאוד בבד שחשף כמעט את כל גופה, וניצלה את ההזדמנות על מנת לעשות סשן תמונות שפרסמה באינסטגרם שלה, לצידן כתבה (בתרגום חופשי): "כלבת ביקיני גדולה, החוטים הלכו לאיבוד, צריך להוציא אותם כמו חוט דנטלי". בנוסף היא גם פינקה את עוקביה בסרטון חביב, בו היא מנענעת את ישבנה בזמן שחברותיה מקפיצות עליו שוטים של אלכוהול.

 

 
בוטילישס (צילום: Backgrid)
בוטילישסצילום: Backgrid
 
אלו מביניכם שעוקבים אחרי הזמרת יודעים בוודאי שהיא נוהגת לפרסם תמונות חשופות של עצמה לעיתים קרובות, ומרבה לדבר על רצונה לגרום לציבור להבין שגם נשים במידות גדולות מאוד הן חלק מהנורמה.
 
הכוכבת אף סיפרה שהיא לא משתמשת במונח "תדמית גוף חיובית", אלא "תדמית גוף נורמלית": "אני רוצה שהגוף שלי ייחשב לרגיל", אמרה פעם ובריאיון אחר התלוננה על כך שלמרות שאת תנועת "תדמית הגוף החיובית" החלו נשים במידות גדולות, הוא הפך למונח כללי שמתייחס לכל סוגי הגוף, ובכך חוטא למטרתו המקורית: "תדמית הגוף החיובית אומצה על ידי אנשים עם כל סוגי הגוף ואנשים משבחים גם בנות עם גוף ממוצע או קטן, אבל אנשים שמנים עדיין לא מרוויחים מהתנועה הזו. עדיין יורדים עלינו, מרכלים עלינו, לועגים לנו ולאף אחד לא אכפת, כי עכשיו מדברים על 'תדמית גוף חיוביות לכולם'". היא הוסיפה: "השתמשו בתנועת הגוף החיובי כדי להעצים את עצמכם, אבל עלינו להגן ולרומם את מידות הגוף שעבורן ועל ידן היא נוצרה".

 

לא תדמית גוף חיובית, אלא תדמית גוף נורמלית (צילום: Backgrid)
לא תדמית גוף חיובית, אלא תדמית גוף נורמליתצילום: Backgrid

ליזו (צילום: Backgrid)
ליזוצילום: Backgrid

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018