ריחו"ל

חברים מאשרים: איבר המין של כוכב "סקס/לייף" אמיתי

רבות דובר על הופעת האורח שעשה איבר המין של השחקן האוסטרלי אדם דמוס בסצנת האמבטיה ועלתה השאלה האם הוא אמיתי או שמדובר באפקטים. כעת, "יודעות דבר" מאשרות: "הוא ילד גדול"

היי, שלום! אדם דמוס (צילום: מתוך נטפליקס)
היי, שלום! אדם דמוסצילום: מתוך נטפליקס

 

הסדרה "סקס/לייף" של נטפליקס ממשיכה לעורר שיח - פחות תרבותי ויותר מיני - סביב איבר מינו של הכוכב הראשי אדם דמוס. לטובת מי שטרם ראה (למה בדיוק אתם מחכים?), נזכיר כי בפרק השלישי - דקה 19:54 אם אתם מתעקשים - יש סצנת עירום מלא של דמוס במקלחת. לפי מה שרואים על המסך, השחקן התברך באיבר מין מכובד מאוד.

 

מיד לאחר עלייתה של הסדרה לאוויר החלו לצוץ שאלות לגבי הסצנה - האם מדובר בתותב או בעיבוד מחשב והשחקן סירב כמובן לענות על השאלה והתחמק בטענה כי "ג'נטלמן אמיתי אף פעם לא מספר", אבל אתם יודעים איך זה, לכל ג'נטלמן יש חברים שכן מספרים.

איך המים? (צילום: מתוך נטפליקס)
איך המים?צילום: מתוך נטפליקס

 

אם רוסיצ'אנו, שדרנית רדיו אוסטרלית, החליטה לשים סוף לשמועות סביב איבר מינו של דמוס ופרסמה כמה הודעות פרטיות שקיבלה באינסטגרם מנשים שגדלו באותה עיירה כמו אדם, שנראה שאישרו כי הגודל הוא אותנטי. "היי אם, גדלתי באותה עיירה של אדם דמוס, הוא למד שנה מתחתיי בבית הספר, ואני יכולה להבטיח לך שלא היו בסדרה שום אפקטים מיוחדים. הוא ילד גדול!"

 

ואותה אלמונית לא הייתה היחידה שהתעקשה על איבר מינו של דמוס: "המשפחה שלי גדלה יחד עם אדם. אחותי שאלה את החבר שלו אם זה באמת איבר המין שלו וזה כן".

 

יש אישור: "אני יכולה להבטיח שלא היו אפקטים מיוחדים" (צילום מסך)
יש אישור: "אני יכולה להבטיח שלא היו אפקטים מיוחדים"צילום מסך

גם החבר הטוב מאשר (צילום מסך)
גם החבר הטוב מאשרצילום מסך

 

"סצנת העירום המלאה של דמוס לא נועדה רק 'לרגש'", אמרה המפיקה סטייסי רוקסייר בריאיון ל-Collider, והוסיפה: "היא נועדה להמחיש עד כמה קופר (הבעל של בילי) אובססיבי וכעת הוא עוקב אחרי האקס של אשתו. אין דיאלוג ומייק עושה שם עבודה מדהימה".

 

כאמור, לשאלה האם מדובר באיבר מינו האמיתי דמוס סירב לענות אך בריאיון ל-Entertainment Weekly נשאל האם רצה שכפיל גוף ישחק בסצנת העירום במקומו וענה בשלילה. "הייתי בסדר עם זה כי קראתי את התסריט וידעתי למה אני נכנס מלכתחילה. אני לא חושב שחותמים על סדרה לפני שקוראים את התסריט, ואז אומרים 'לא' ברגע האחרון".

אחת עם בגדים כי לא נעים (צילום: אינסטגרם)
אחת עם בגדים כי לא נעיםצילום: אינסטגרם

וחזרנו לנטורל (צילום: מתוך נטפליקס)
וחזרנו לנטורלצילום: מתוך נטפליקס

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018