ריחו"ל

סקרלט ג'והנסון בהיריון שני

הכוכבת ובעלה, השחקן והקומיקאי קולין ג'וסט, מצפים לילדם המשותף הראשון. שמועות על כך שהכוכבת בהיריון צצו לאחרונה לאחר שהחמיצה מספר אירועים חשובים לקידום סרטה החדש "האלמנה השחורה", ואחד ממקורביה סיפר: "היא אמורה ללדת בקרוב". לג'והנסון יש בת נוספת מבעלה הקודם

החסידה בדרך. סקרלט ג'והנסון וקולין ג'וסט (AP)
החסידה בדרך. סקרלט ג'והנסון וקולין ג'וסטAP

 

האלמנה השחורה תהפוך בקרוב לאמא לשניים: אתרים מחו"ל מדווחים שסקרלט ג'והנסון (36) ובעלה, השחקן והקומיקאי קולין ג'וסט (39), מצפים לילדם המשותף הראשון, אח או אחות קטנים לבתה הבכורה של ג'והנסון מבעלה הקודם. עבור ג'וסט יהיה זה ילד ראשון.

 

לפי מקורב לבני הזוג, נראה שג'והנסון כבר בהיריון מתקדם, אותו הצליחה להסתיר היטב מכלי התקשורת: "היא אמורה ללדת בקרוב, היא וקולין מאוד מתרגשים", סיפר המקור הפטפטן. מקורב אחר הוסיף: "היא הצליחה לשמור על כך בסוד, היא שמרה על פרופיל נמוך". למרות הניסיונות לשמור על חשאיות, בהוליווד כידוע קשה לשמור סודות, במיוחד כשיש לך סרט חדש וגדול לקדם.

 

ג'והנסון החמיצה לאחרונה מספר אירועים שנערכו לרגל צאת סרטה החדש "האלמנה השחורה", מה שכמובן מיד העלה את ההשערה שהיא מסתירה משהו – ככל הנראה בטן היריונית. כעת נראה שהשמועות היו נכונות. "היא לא השתתפה בהרבה ריאיונות או אירועים על מנת לקדם את הסרט, וזה מפתיע מכיוון שמדובר בסרט גדול, שבו היא על תקן הכוכבת הראשית וגם המפיקה", אמר המקורב. חלק מהראיונות שכן נערכו עמה, נעשו בעזרת זום – ושם ג'והנסון נראתה רק מכתפיה ומעלה.

 

מהכתפיים ומעלה. סקרלט ג'והנסון מסתירה משהו אצל ג'ימי פאלון? (צילום מסך)
מהכתפיים ומעלה. סקרלט ג'והנסון מסתירה משהו אצל ג'ימי פאלון?צילום מסך

 

ג'והנסון וג'וסט הכירו ב-2006, כשהכוכבת הנחתה לראשונה את אחת התוכניות של "סאטרדיי נייט לייב", בה ג'וסט נמנה על צוות השחקנים והכותבים (מאז היא הנחתה את התוכנית 5 פעמים נוספות). למרות ההיכרות ארוכת השנים, הם החלו לצאת יחד רק כעבור יותר מעשור, ב-2017, והתארסו כשנתיים לאחר מכן. כשג'והנסון הנחתה את "סאטרדיי נייט לייב" ב-2019, היא אף קראה לג'וסט "אהבת חיי". הם נישאו בחודש אוקטובר האחרון בטקס קטן בביתה של הכוכבת בניו יורק.

 

ג'והנסון היא אשתו הראשונה של ג'וסט, אך עבור הכוכבת מדובר בסיבוב נישואים שלישי: בעלה הראשון היה השחקן ריאן ריינולדס, לו הייתה נשואה בין השנים 2008-2011. ב-2014 היא נישאה לבעלה השני, העיתונאי הצרפתי רומיין דוריאק, איתו כאמור יש לה גם בת אחת, רוז דורותי בת ה-6, אך השניים התגרשו לאחר שלוש שנות נישואים.


הוא יהיה אב טרי, היא כבר אמא ותיקה (צילום: AP)
הוא יהיה אב טרי, היא כבר אמא ותיקהצילום: AP


אוסקר (צילום: Gettyimages)
אוסקרצילום: Gettyimages

סאג סקרלט ג'והנסון (צילום: Gettyimages)
סאג סקרלט ג'והנסוןצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018