רכילות+

דנה אינטרנשיונל: "לא אעשה ילדים למרות הלחץ החברתי"

הזמרת עלתה על הבמה באירוע פרטי ובין שיר לשיר, הבהירה כי אין לה צורך להיות אמא. "יש לי שלושה כלבים ואני אוהבת אותם כאילו הם הילדים שלי", אמרה מול אלף אורחים. "אני שפוטה שלהם והם מקרקסים אותי. כנראה שזו בעצם אמהות"

 

 

 

סרטונים ויראליים של דנה אינטרנשיונל תמיד הופכים לסחורה חמה ברשת, וגם האחרון, שהעלתה בסוף השבוע לחשבון האינסטגרם שלה - בו בישרה לאומה שלראשונה בקריירה שלה היא התבלבלה בתאריכים והקדימה ביום - הפך לשיחת היום. כמו בכל סוף טוב, אינטרנשיונל התייצבה ביום שלמחרת להופעה שנקבעה - חגיגות יום הולדת שנה באולם בנס ציונה, כשאם התינוק החליטה להגשים לעצמה חלום: הופעה פרטית לכבוד יום ההולדת של בנה בנוכחות 1000 אורחים.

 

על הבמה, הזמרת סיפקה לקהל כמה פנינים - רגע לפני ששרה את הגרסה שלה "לילדים זה שמחה". "להביא ילדים לעולם זו זכות שיש לכל אדם, משפחה אוהבת אפשר לבנות עם כל מי שבוחרים לאהוב ולהיות משפחה", אמרה אינטרנשיונל והוסיפה: "אבל אני חייבת להודות שלי אין את הצורך או הרצון להיות אמא וזה לא משהו שאעשה למרות הלחץ החברתי".

 

עוד הוסיפה הזמרת למי שתהה: "יש לי שלושה כלבים ואני אוהבת אותם כאילו הם הילדים שלי. הם הילדים הפרטיים שלי והם היחידים בעולם שגורמים לי להיות הכלבה שלהם. אני שפוטה שלהם והם מקרקסים אותי ומקבלים כל מה שהם רוצים. כנראה שזו בעצם אמהות".

 

"ילדים זו שמחה". גרסת דנה אינטרנשיונל
"ילדים זו שמחה". גרסת דנה אינטרנשיונל

 

 

 

 

הגיעה בסוף להופעה
הגיעה בסוף להופעה

הולכת בדרכה
הולכת בדרכה

נותנת שואו
נותנת שואו

לא נכנעת ללחצים חברתיים. דנה אינטרנשיונל
לא נכנעת ללחצים חברתיים. דנה אינטרנשיונל

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018