ריחו"ל

היילי בולדווין יוצאת להגנתו של ג'סטין ביבר

לאחר שסרטון בו נראה הכוכב צועק על אשתו עורר סערה ברשת, היא יוצאת להגנתו: "ביליתי נהדר, מוקפת בכל כך הרבה אהבה. כל סיפור אחר שמסתובב לו הוא שקרי לחלוטין. אל תאמינו לשטויות השליליות"

 

השבוע קיבלנו הצצה לא נעימה אל חיי הנישואים של ג'סטין ביבר ואשתו, הדוגמנית היילי בולדווין, לאחר שפורסם ברשת סרטון בו הוא נראה צועק עליה. הקטע הפך כמובן לוויראלי ועורר סערה רבה בקרב הגולשים, חלקם זעמו על יחסו אליה בעוד שאחרים הגנו על הכוכב בחירוף נפש. כעת, שלא במפתיע, מצטרפת גם בולדווין אל שורות ההגנה.

 

אמש (ד') פרסמה הדוגמנית בסטורי שלה תמונה שבה היא וביבר מצולמים מתנשקים, וכתבה: "נזכרת בכמה מדהים היה סוף השבוע האחרון. ביליתי נהדר, מוקפת בכל כך הרבה אהבה. כל סיפור אחר שמסתובב לו הוא שקרי לחלוטין. אל תאמינו לשטויות השליליות חברים". כנראה כדי להדגיש את דבריה, היא גם פרסמה מספר תמונות נוספות שלה ושל ג'סטין.

 

"אל תאמינו לשטויות". היילי בולדווין מגנה על בעלה (צילום: אינסטגרם)
"אל תאמינו לשטויות". היילי בולדווין מגנה על בעלהצילום: אינסטגרם

 

כאמור, תגובתה של ביבר מגיעה בעקבות ההדים שעורר סרטון אשר צולם במהלך סוף השבוע האחרון בלאס ווגאס, לאחר סיום הופעה של הדי ג'יי דיפלו, בה ביבר הופיע בהפתעה. בווידאו המדובר נראים השניים הולכים כשהם מוקפים בפמליית אנשים, בעוד שהזמר צועק על אשתו תוך כדי שהוא מנופף בזעם את ידיו. היא מצידה, לא נראית מוטרדת מהמתרחש וממשיכה באדישות בדרכה.  

 

כועס או נרגש?  (צילום: טוויטר)
כועס או נרגש? צילום: טוויטר

 

הסרטון האמוציונלי עורר כמובן דיון נרחב ברשת, בין גולשים שביקרו את ביבר על התנהגותו האגרסיבית כלפי אשתו, ובין רבים אחרים שטענו שהווידאו הוצא מהקשרו. "הוא לא צעק על היילי, היינו שם כדי לראות מה קרה. הוא היה מלא באדרנלין", צייץ אחד הגולשים ואחד נוסף, שסיפר שהיה גם הוא עד ראייה, תמך בדבריו: "הוא לא כעס על היילי ולא צעק עליה", אמר והוסיף: "אני שונא את זה שהוא תמיד מצטייר כבחור הרע, כשהוא הכי רחוק מזה".

תמיד מצטייר בתור הבחור הרע, משום מה (צילום: Gettyimages)
תמיד מצטייר בתור הבחור הרע, משום מהצילום: Gettyimages

ברגעים שלווים יותר (צילום: Gettyimages)
ברגעים שלווים יותרצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018