רכילות+

אביבה תבורי: "שמחה ששימי עשה את זה, בן אל קיבל את השקט שלו"

אחרי שנים של נתק בין שימי ובן אל תבורי, השניים נפגשו בסוף השבוע. כעת, אביבה מספרת איך זה לראות את האיחוד המשפחתי מהצד שלה. "שניהם בשלים ויש פחות כעס. הזמן עשה את שלו"

שמחה בשבילו. אביבה ובן אל תבורי (צילום: אמיר מאירי)
שמחה בשבילו. אביבה ובן אל תבוריצילום: אמיר מאירי

 

בסוף השבוע האחרון, אחרי שנים ארוכות של נתק וסכסוך מתוקשר בין הזמר שימי תבורי ובנו בן אל, תבורי האב שם קץ לריב והגיע לביתו של בן אל בהפתעה. בתמונות שהעלה בן אל, רואים אותו יושב לראשונה עם אביו לשולחן, כשתו איתם. "חשבתי שאני חולם. לא ידעתי איך להגיב לסיטואציה, לא האמנתי שזה קורה", כתב בן אל והוסיף: "אפשר להגיד שזה הבוקר המאושר בחיי מאז הלידה של תו". הבוקר (א') שוחחנו עם אמו של בן אל, אביבה תבורי שסיפרה לנו על סוף הסכסוך בן השניים.

 

אביבי מה שלומך?

"אני בסדר גמור, הכל טוב ברוך השם, כיף, תקופה טובה. תקופת טובה מבחינת עשייה".

 

את עדיין בהיי אחרי אתמול?

"תשמע, רציתי נורא שזה יקרה, אבל רצינו נורא שזה יבוא מאחד מהם אז אני מדי פעם כאילו הייתי שואלת אבל לא רציתי אני לעשות ולדחוף. אני חושבת שכל בן אדם שרוצה לעשות משהו כזה, זה צריך לבוא מהרצון שלו וזה נורא כיף לי ששימי לקח את הרגליים ועשה את זה, היה לי כיף לראות את זה ונורא שמחתי בשביל בן. אני תמיד בשבת הולכת לבן לאכול ג'חנון, אז התקשרתי אליו בשבת בבוקר להגיד לו שאני בדרך אז הוא אמר לי 'אבא פה', אני אומרת לו 'אבא?', הוא אומר לי 'כן, הוא דפק בדלת, בואי'. ברור שאני אשמח, זה עושה טוב, כמה שיותר שקט ושלום. זה עושה כיף שעניינים נסגרים ודברים מגיעים לסיומם וזה משפחה וברור שזה אבא והכי כיף לראות אנשים שכיף להם וסוגרים מעגל ונהיה טוב. אני נהניתי לשמוע את זה. ישר לקחתי את האוטו ונסעתי".

 

היית גם במפגש?

"הגעתי רגע אחרי, שימי כבר לא היה. בן ותו היו בבית, נורא רגועים, בן סיפר לי איך היה ומה היה. חיבקתי אותו ונישקתי אותו, זה נותן שקט. כשבן אדם מקבל את השקט שלו והביטחון שלו, זה עושה לו שקט, אז אני בטוחה שזה עשה לבן הרבה שקט בראש מבחינת זה שהוא סגר משהו של הרבה שנים שהשפיע עליו לרעה".

 

לאורך השנים הוא שיתף אותך כמה זה חסר לו?

"כן כן, מלא פעמים, ברור. 'את יודעת, תמיד אהבתי אותו, זה חסר לי, אם הוא היה פה אולי הייתי עושה דברים יותר טוב', ברור".

אחרי הסולחה. שימי תבורי ובן אל (אינסטגרם)
אחרי הסולחה. שימי תבורי ובן אלאינסטגרם

 

ניסית פעם לדבר עם שימי או יהודית על כל מה שקורה?

"עם יהודית דווקא דיברתי הרבה, האמת שהיא כל הזמן אמרה לי שהיא מקווה שיהיה בסדר, עם שימי דיברתי אבל לא על הנושא הזה, אבל כשאתה מדבר עם יהודית זה כאילו אתה מדבר עם שימי. היא הראתה נכונות, תמיד ניסתה, אף פעם לא אמרה לי 'לא'".

 

למה לקח כל כך הרבה זמן להתניע את זה? זה היה המון שנים

"אני חושבת שזה המון משקעים ואגו, זה אומר ככה וההוא אומר ככה. אתה יודע, לפעמים אתה נורא אוהב בן אדם ואז מילה אחת שלו, מילה אחת שלך והאשמות, כל אחד רוצה שהשני יראה שהוא אוהב יותר. אתה יודע, אני אומרת לכל זמן ועת לכל חפץ. הנה הגיע מומנטום טוב, אני חושבת ששניהם בשלים ויש פחות כעס, הזמן עושה את שלו ושזה בא זה בא ממקום טוב, אז זה עוד יותר טוב. זה לקח זמן, אבל זה בא ממקום טוב, בא ממקום שאתה שלם עם מה שאתה עושה".

 

כאב לך לראות את הנתק הזה?

"ברור..איזה שאלה. עזוב בתור אמא, בתור בן אדם אתה רוצה שהכל יהיה מושלם, אתה רוצה שלילדים שלך יהיה שקט... ברור".

 

שימי יכנס לתפקיד הסבא. את חושבת שיעשה את זה טוב?

"זה אני לא יודעת, אבל אני מאמינה שאולי כן. הוא יצטרך להוכיח, בתור סבא אני עוד לא מכירה אותו".


שוב יחד (אינסטגרם)
שוב יחדאינסטגרם

 

הוא בקשר עם בת אל והילדים?

"בקשר טוב. לבת אל יש ילדה בובה, מדהימה, אין דברים כאלה, הם בקשר מעולה. כולם בקשר נורא טוב. הזמן עובר".

  

את חושבת ששימי עושה את זה בשביל הפרסום?

"לא, אני חושבת שזה הוא, הוא אומר מה שהוא חושב. אני לא חושב שזה פרסום. הוא מספיק מפורסם והוא כבר עבר את זה, אני לא יודעת אם זה מה שהוא מחפש היום, אבל הוא אומר משהוא חושב, הוא תמיד אומר מה שהוא חושב, זה משפחתי אצלנו, זה הכי טוב להיות אמיתי. אני מאוד מעריכה אנשים כאלה שאומרים מה שהם מרגישים".

 

יש ביניכם קשר בשנים האחרונות?

"לא. רק שלום ואם יש משהו קריטי שצריך לדבר שקשור לילדים, מעבר לזה כבר לא, כל אחד בחיים שלו. עברו 30 שנה..."

 

בין הדברים עליהם סיפר בן אל אתמול בסטורי עם אביו שימי, כתב: "אני מעריך מאוד את האהבה שלכם אלי באמת מהלב. בחיים לא הרגשתי כל כך נאהב ושוב, אני מעריך את זה. אבל לפעמים יש גבולות שאנשים חוצים שהם לא לעניין. אבא שלי סיפר לי שהוא מקבל קללות ואיומים ומאוד קשה לו עם זה, אבא שלי בן אדם מבוגר והוא לא באמת יודע להתמודד עם דברים כאלה". תבורי פנה לעוקבים שלו וכתב: "אני יודע שאתם מנסים 'להגן' עלי, אני מעריך את זה, אבל שוב, לא על חשבון לפגוע בבן אדם אחר, במיוחד לא באדם שכל כך חשוב לי.

 

קראת מה בן אל כתב על כך שתקפו את שימי?

"אני מאמינה כי זה העם שלנו. אנשים מאוד אוהבים לקחת צד. אני דרך אגב מאוד לא אוהבת את זה ונורא לא מפרגנת לזה. אני לא אוהבת את הבריונות הזו, אני לא חושבת שאנשים יכולים להתערב למשפחה בחיים כי הם לא יודעים כלום. נכון שבן בכה והכל, אבל בין זה לבין לקלל את שימי ולכתוב מה שכתבו, אני חושבת שזה גועל נפש. אלה אנשים שמתחבאים מאחורי מקלדת וזה הדבר הכי נוראי שיש. תמיד צריך לשמוע את שני צדדים, להכיר את המקרה. אני יודעת שכאב לבן שלי, אבל לבוא ככה לאדם מבוגר שאף אחד לא יודע מה היה שם ולהתחיל לקלל וכאלה, זה בעיניי דבר רדוד מאוד. מי אתם שתתערבו? מי אתם שתקחו צד? אלה שמתערבים זה אלה עם הכי הרבה בעיות במשפחה, אבל כולם צדיקים".

 

את חושבת שהקשר בין שימי לבן אל יחזיק מעמד?

"אני חושבת שכן. אני לא יודעת עד כמה עכשיו הם יהיו כל היום יחד, בכל זאת לכל אחד יש את החיים שלו. אני חושבת שהם יהיו בקשר, לאט לאט, צריך לבנות את זה, זו מערכת יחסים לכל דבר".

 

ואם כבר סולחה, אז מה איתך ועם אורטל?

"אורטל לא הבת שלי. אני הסבתא של הבן שלה ואני האמא של הבן שלי. אני חושבת שאני הייתי הכי בסדר בעולם ולא עשיתי שום דבר רע לאף אחד ואם בן אדם בא ולקח צד והחליט שעשיתי לו רע על משהו שלא עשיתי... זה לא אותו מקרה בכלל. אני ניסיתי לעשות איתה שלום וקיבלתי טריקת דלת וזה לא יקרה עוד פעם. אני בן אדם של שלום. אתה יודע, אני אומרת שכל דבר צריך לתת צ'אנס, ואני לוקחת את הצד הבוגר יותר וגם אם אני טועה או לא טועה, עדיף שלום ועדיף לנסות להיות בסדר, אני באמת כזו, אני לא רוצה לריב. הייתה פעם אחת שניסיתי, לא לפני הרבה זמן, לא הייתה נכונות מי יודע מה, אז ביי. אני חיה בשלום עם עצמי והכל בסדר. אם אני עושה דברים כאלה זה רק בשביל הבן שלי והנכד".

 

"ניסיתי לעשות איתה שלום וקיבלתי טריקת דלת". עם אורטל עמר (צילום: אמיר מאירי)
"ניסיתי לעשות איתה שלום וקיבלתי טריקת דלת". עם אורטל עמרצילום: אמיר מאירי

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018