ריחו"ל

קלי קלרקסון תשלם דמי מזונות לבעלה: 200 אלף דולר מדי חודש

בית המשפט הורה לכוכבת לשלם לבעלה בנפרד 195 אלף דולר מדי חודש, בנוסף לדמי מזונות בסכום הקרוב ל-50 אלף דולר, עבור שני ילדיהם. השניים נמצאים בעיצומו של קרב גירושים סוער, אך קלרקסון ביקשה מהשופט לאשר בהקדם את הגירושים ולדחות את הדיונים הכלכליים למועד מאוחר יותר, על מנת שהשניים יוכלו "להתחיל חיים חדשים"

תיפרד מהרבה כסף כל חודש. קלי קלרקסון (צילום: אינסטגרם)
תיפרד מהרבה כסף כל חודש. קלי קלרקסוןצילום: אינסטגרם

 

גירושים עלולים להיות עסק יקר שפוגע קשות בחשבון הבנק, כך לומדת הזמרת קלי קלרקסון (39) על בשרה בימים אלו.

 

הכוכבת נמצאת בעיצומו של הליך גירושים מבעלה מזה שמונה שנים, ברנדון בלקסטוק (44), איתו יש לה 2 ילדים. מסמכי בית משפט שדלפו השבוע לרשת מספרים כי השופט הורה לקלרקסון לשלם לבלקסטוק דמי מזונות בסך 150 אלף דולר מדי חודש. בנוסף לכך, היא נדרשת לשלם לו סכום של 45,601 דולר כדמי מזונות עבור ילדיהם – מה שמביא את סכום ההוצאות החודשיות של הכוכבת ל-195,601 דולר, כלומר 2.4 מיליון דולר לשנה. בנוסף תאלץ קלרקסון לשלם את הוצאותיו המשפטיות של בעלה – בסך 1.25 מיליון דולר.

 

למרות הסכומים הגבוהים שהכוכבת תיאלץ להעביר לו, מדובר באכזבה עבור בלקסטוק, שביקש מהשופט להורות לקלרקסון לשלם לו כפול מהסכום אותו הוא יקבל בפועל.


דרש הרבה יותר. קלרקסון וברנדון בלקסטוק (צילום: GettyImages)
דרש הרבה יותר. קלרקסון וברנדון בלקסטוקצילום: GettyImages

 

המסמכים מציינים שלקלרקסון יש הכנסה חודשית של 1.9 מיליון דולר: מלבד קריירה מוזיקלית מצליחה, היא גם מכהנת כמנטורית בתכנית The Voice ומנחה תוכנית אירוח יומית פופולרית שנמצאת בראש טבלת הרייטינג ועקפה את זו של אלן דג'נרס ששלטה בז'אנר עד הגעתה.

 

בני הזוג הפרודים התחתנו ב-2013, ובמהלך נישואיהם הביאו לעולם 2 ילדים: ריבר (7) ורמינגטון (5). ביוני 2020 קלרקסון הגישה את בקשת הגירושים וציינה שהסיבה לכך היא חילוקי דעות שאינם ניתנים לגישור.

 

בנובמבר האחרון רשמה קלרקסון ניצחון, כשבית המשפט העניק לה משמורת עיקרית על ילדיהם. מקורביה של הזמרת מספרים שלנגד עיניה עומדת רק טובתם: "גירושים הם עניין קשה ומתוח, אבל קלי מתמקדת בדרך שבה תוכל להגן על הילדים. היא נאלצה להילחם עליהם מכיוון שברנדון ועורכי דינו דרשו דרישות מוגזמות". קלרקסון ביקשה לאחרונה מבית המשפט למהר ולאשר את הגירושים באופן סופי, למרות שהדיונים לגבי עניין המזונות עדיין נמשכים, מכיוון שגם היא וגם בלקסטוק "זכאים להזדמנות להתחיל חיים חדשים", לדבריה.


קלי קלרקסון וילדיה, ריבר ורמינגטון (צילום: אינסטגרם)
קלי קלרקסון וילדיה, ריבר ורמינגטוןצילום: אינסטגרם

 

עד לפרידתם בלקסטוק היה מנהלה האישי של אשתו, מה שהפך את עניין הגירושים לסבוך עוד יותר: חברת הניהול האישי בה בלקסטוק עובד ושייכת לאביו תבעה את קלרקסון בטענה שהיא חייבת להם עמלות בסך מיליון דולר. היא מצידה הגישה נגדם תביעה נגדית וטענה שהשניים רימו אותה וגזלו ממנה רווחים אשר היו שייכים לה.

טוענים שהאחר חייב להם כסף (צילום: GettyImages)
טוענים שהאחר חייב להם כסףצילום: GettyImages

קלי קלרקסון (צילום: GettyImages)
קלי קלרקסוןצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018