רכילות+

רוסלנה רודינה: "בחתונה אנשים היו בטוחים שעשיתי שתלים בישבן"

למרות שהיא הכוכבת בבית, כולם רצו לראות בחופה דווקא את בעלה, והיא ממש מבינה למה ("הוא חתיך!"). רוסלנה רודינה נמצאת בתעשייה כבר 10 שנים ורק עכשיו מרגישה שהיא יכולה לפתוח עסק משלה. אז מה יש לה להגיד לכל אותם מלעיזים שאמרו שהיא פה רק בגלל אייל גולן? צפו

 

 

עבר כמעט חודש מאז החתונה המתוקשרת של רוסלנה רודינה ובן זוגה, והיא עוד לא מעיזה להעלות את המילים "ירח דבש" על השפתיים. "לא לקחתי חופש לפני החתונה, ולא לקחתי אחרי", היא אומרת ומוסיפה שכל עוד הקורונה משתוללת בעולם, גם לא דחוף לה לטוס. אבל עם כל הכבוד ליעד האקזוטי שהם יבחרו (או לא) לירח דבש, מה שבאמת עניין אותנו (ואת כולם), זה בחיר ליבה, איתי פז, שלראשונה מאז שהתחילו לצאת, התמסר למצלמות - לא ללא התנגדות. "הוא כבר הכין את עצמו, היה לו נורא קשה עם זה אבל הוא שיחק אותה". כשרוסלנה מדברת על בעלה, חיוך גדול נפרש על פניה והיא זוהרת כמו כלה טרייה מאושרת במיוחד. "בהתחלה, כשרק התחלנו לצאת, זה היה משהו מאוד גדול עבורו, אבל ככל שהזמן עבר והוא ראה שהזוגיות היא רק שלנו, הוא אמר 'כל מה שאני יכול לעשות בשבילך, אם זה יעשה לך טוב, אז אוקיי. אני מוכן להקריב את עצמי'".

 

 (צילום: שי ארבל)
צילום: שי ארבל

 

זה קטע. כל המדינה חיכתה לדבר אחד - לראות אותו.

"איזה חתיך! אבל זה לא שעכשיו אתם תפגשו אותו באירועים והשקות. יצאנו לתקשורת לצילומי חתן-כלה והוא חזר פנימה. זה לא משהו שהולך להשתנות".

 

בואי נדבר באמת על החתונה, כך חלמת שהיא תהיה?

"היה לי מושלם, הייתי באופוריה ונהניתי מכל רגע, אבל אני לא דמיינתי מעולם את החתונה שלי, כי לא תכננתי להתחתן. אבל לא הייתי משנה כלום, היו אנרגיות מדהימות".

 

על הבעל, איתי פז: "היה מוכן להקריב את עצמו בשבילי"  (צילום: שי ארבל)
על הבעל, איתי פז: "היה מוכן להקריב את עצמו בשבילי" צילום: שי ארבל

 

החלטתם להפריד בין החופה למסיבה.

"בעיניי זה הדבר הכי נכון לעשות. כשאתה בא לחתונה אתה מגיע אחרי החופה, כי זה רלוונטי בעיקר למשפחה ופחות לחברים. גם הטקס בעיניי הוא מאוד אינטימי ואישי, אז החלטנו להפריד בינו לבין המסיבה, ולא רציתי שיעמדו עם טלפונים ויצלמו אותנו בחופה".

 

החופה הייתה אירוע מאוד מצומצם. אפשר לומר שאת למודת ניסיון מהברית של יאן?

"זה היה מוגזם, ברחתי מהאירוע ההוא. היה לי אובר, 1,700 אורחים. לחתונה הזו דאגתי להביא רק את האנשים שאני נמצאת איתם בקשר יומיומי. אני מכירה את כל התעשייה, ולא כולם הגיעו ולא כולם קיבלו הזמנה, בחרתי את האורחים שלי בפינצטה".

 

"בזמן שכולם דיברו, אני עשיתי את העבודה" (צילום: שי ארבל)
"בזמן שכולם דיברו, אני עשיתי את העבודה"צילום: שי ארבל

 

היו אנשים שנעלבו שלא הזמנת אותם?

"אני לא נתקלתי, אבל מי שלא הוזמן הבין. מי שהיה צריך להיות היה".

 

בין אם העקיצה הייתה מכוונת למישהו ספציפי או לא, אנחנו יודעים בדיוק מה אתם חושבים ורוצים לדעת, ומוכנים לספק לכם את התשובה לשאלה - האם אייל גולן ודניאל גרינברג היו מוזמנים. ובכן, לא. ואל דאגה, הם גם לא הביאו צ'ק.

 

הם בירכו? איחלו מזל טוב?

"ברור, מה זאת אומרת? גם דניאל וגם אייל. בסופו של דבר אנחנו בקשר טוב, מברכים אחד את השנייה בחגים ובאירועים גדולים בחיים. אייל בירך את איתי ואותי. די, עברו כבר למעלה מארבע וחצי שנים, מספיק. סגרנו מעגל. אבל לאנשים קשה לעכל שזהו, שכל אחד מאיתנו בחיים משלו. אפילו אתה שואל אותי עליו! תשחררו אותנו, אנחנו בעולם אחר, אני אישה נשואה ודניאל תכף יולדת לו בן. איך אנשים עדיין שואלים אותי בתגובות אם יש סיכוי לקאמבק?"

 

"אם אני לא הייתי מאמינה בעצמי לא היו מאמינים בי" (צילום: שי ארבל)
"אם אני לא הייתי מאמינה בעצמי לא היו מאמינים בי"צילום: שי ארבל

"חשבו שנולדתי עם כפית זהב בפה, שהכל בא לי בקלות" (צילום: שי ארבל)
"חשבו שנולדתי עם כפית זהב בפה, שהכל בא לי בקלות"צילום: שי ארבל

 

נזכיר את ההיסטוריה: קריירת הדוגמנות של רודינה החלה בשלב מוקדם של חייה - כשהייתה בת 15 הגיעה למקום השלישי בתחרות היופי של העיר חדרה ובשנים שאחרי החלה לדגמן עבור מותגי אופנה קטנים. הפריצה הגדולה הגיעה בשנת 2012 כשהחלה לצאת עם הזמר אייל גולן. השניים הפכו לאחד מהזוגות המדוברים ביותר במדינה ורודינה הפכה לכוכבת מדורי הרכילות. בנובמבר 2014 ילדה הדוגמנית את בנם יאן וכשהיה בן שבעה חודשים טסה להונדורס, להשתתף בתוכנית הריאליטי "הישרדות", אותה סיימה במקום השלישי.

 

באפריל 2017 גולן ורודינה נפרדו, אך גם כיום, מעל לארבע שנים מאז הפרידה, כשבאמתחתה הקמפיינים הכי גדולים במדינה, תפקידי משחק ומקום בזכות עצמה בתעשייה, היא עדיין מרגישה שהיא צריכה להוכיח את עצמה בביצה. "חשבו שנולדתי עם כפית זהב בפה, שהכל בא לי בקלות. מי כמוך יודע כמה קשה אני עובדת בשביל השם שלי, גם כדי להישאר בתודעה ולעשות דברים שהם משמעותיים, גם אם מצריך ממני להיכנס באנשים. אני נלחמת", היא אומרת ומוסיפה: "אני חושבת שאם לא הייתי מאמינה בעצמי זה לא היה קורה. הרבה אנשים לא האמינו בי בדרך, ואם לא היה לי את כוח הרצון והאמונה הייתי נשארת מאחור".

 

"לא רציתי שיעמדו עם טלפונים ויצלמו אותנו בחופה" (צילום: שי ארבל)
"לא רציתי שיעמדו עם טלפונים ויצלמו אותנו בחופה"צילום: שי ארבל

 

מה זה אומר אנשים שלא האמינו?

"כל התעשייה. אמרו יאללה מה היא עכשיו... הנה, אני עושה ועובדת, מחזיקה מעמד, קמפיינים, עובדת על משחק. יש לי קריירה של שנים ואני יכולה לטפוח לעצמי על השכם, יש לי תעודות, אם אני לא הייתי מאמינה בעצמי לא היו מאמינים בי".

 

ומה יש לך להגיד לכל אותם אנשים בתעשייה שזלזלו בך?

"זה כבר לא מעניין אותי. זה לא עצר אותי, להיפך. זה עוד יותר דירבן אותי לפעול ולעשות ולהגיד לכולם שבזמן שהם דיברו, אני עושה את העבודה".

 

"לא דמיינתי מעולם את החתונה שלי, כי לא תכננתי להתחתן" (צילום: שי ארבל)
"לא דמיינתי מעולם את החתונה שלי, כי לא תכננתי להתחתן"צילום: שי ארבל

כעת היא מוסיפה טייטל חדש לרזומה, אשת עסקים, ומוציאה ליין בגדי ים, בושם ואביזרים נלווים. "אני עובדת על כמה דברים במקביל, על הבושם אני עובדת שנה וחצי. גם על בגדי הים שלי אני יושבת כבר למעלה משנה".

 

במה שונים בגדי הים של רוסלנה רודינה מאלו של נטע אלחמיסטר?

"לכל אחת יש את הסיי שלה. בסופו של דבר, אף אחת לא המציאה את הגלגל וכל אחת לוקחת השראה ממקום מסויים. אני בוחרת לפי הטעם שלי, מה שמחמיא לגוף. אני כל כך הרבה שנים מצטלמת בבגדי ים, ראיתי הכל מהכל ואני מכירה את כל הטרנדים שיש, ובסופו של דבר רציתי להוציא משהו שהוא שלי. לקח לי שנים להיות בעלת מותג. שואלים אותי למה אני מוציאה רק עכשיו את ליין בגדי הים, זה כבר סוף עונה... זה לא מעניין אותי. עד שזה לא היה מושלם מבחינתי לא הייתי יכולה להשיק את המותג שלי. אני לא מתפשרת".

 

"בחרתי את האורחים שלי בחתונה בפינצטה" (צילום: שי ארבל)
"בחרתי את האורחים שלי בחתונה בפינצטה"צילום: שי ארבל

"אייל בירך את איתי ואותי" (צילום: שי ארבל)
"אייל בירך את איתי ואותי"צילום: שי ארבל

 

יש מידות? מישהי במידה 44-46 תוכל לרכוש אצלך בגד ים?

"כן, בשביל זה יש את האקסטרה לארג'. היה לי חשוב לפנות לכמה שיותר קהלים. מהמידות הכי קטנות ועד המידות הגדולות ובהמשך נראה מה הביקוש".

 

אפרופו מידות, פרסמת לא מזמן פוסט על הישבן שלך...

"זה מצחיק, אחרי החתונה כולם היו בטוחים שעשיתי שתלים בישבן ולא הפסיקו לשלוח לי הודעות שאני אגלה מה עשיתי. אתם לא רואים שאני כבר שנתיים חיה בחדר כושר, עושה סקווטים ואוכלת חלבונים? איזה שתלים?! עזוב שכל הזמן שואלים אותי על הכל - אם עשיתי ניתוח אף, חזה, עכשיו גם ישבן, זו מחמאה האמת, כי לא רק נשים שאלו אותי, גם גברים ואפילו רופא - שאני לא אזכיר את שמו - שאל אותי אם השתלתי שתלים בישבן".

 

"אני יכולה לטפוח לעצמי על השכם" (צילום: שי ארבל)
"אני יכולה לטפוח לעצמי על השכם"צילום: שי ארבל

 

ייצוג רוסלנה רודינה: סוכנות Yuli Group

יחסי ציבור: נטע הר-לב

צילום: שי ארבל

סטיילינג: מזל חסון

איפור: מישל אדרי

שיער: ליאור גבריאלוב

ע.צלם: אלון חליבה

ע. סטיילינג: לי גורן, ליאור חבר

הפקה: ערן רחמני, גילי בן הרוש

 

תודה מיוחדת למרכז פרס לשלום ולחדשנות

קדם 132,יפו

 

 

לבוש:

מותג בגדי הים של רוסלנה רודינה

Zara

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018