רכילות+

מצטערים ג'קו: זה בן הזוג שמחכה לטיטי מחוץ לבית

בזמן שבבית "האח הגדול" נראה שג'קו אייזנברג מפתח רגשות לטיטי איינאו, אנחנו פה כדי להזכיר שיש לה בן זוג שווה שמחכה לה בחוץ והוא ממש לא מודאג ממה שהוא רואה על המסך. "אני מאוד בטוח במקום שלי"

 

סורי ג'קו, לטיטי יש חבר. איינאו עם בן הזוג צחי פרנקל חמישה ימים לפני הכניסה לבית (צילום: רפי דלויה)
סורי ג'קו, לטיטי יש חבר. איינאו עם בן הזוג צחי פרנקל חמישה ימים לפני הכניסה לביתצילום: רפי דלויה

 

הצופים האדוקים של "האח הגדול" יכולים לספר לכם על הקירבה שנוצרה בין שני הדיירים בבית, הזמר ג'קו אייזנברג והדוגמנית טיטי איינאו, שמצאו אוזן קשבת אחד אצל השנייה בריאליטי. בפרק האחרון, טיטי חזרה הביתה אחרי שהייתה מאושפזת מספר ימים ואז ג'קו סיפר לה כמה היא הייתה חסרה לו ואפילו שר לה שיר שכתב. אלא שבזמן שנדמה שאייזנברג מפתח רגשות רומטיים לאיינאו, אנחנו רק רוצים להזכיר שלדוגמנית מחכה בן זוג מחוץ לבית.

 

 

 

חמישה ימים לפני שהעתיקה את כתובת מגוריה לנווה אילן, פגשנו את איינאו יחד עם בן הזוג בחודשיים האחרונים באירוע השקה מתוקשר. הבויפרנד, יזם הנדל"ן ובעל חברת Amit group צחי פרנקל בן ה-39, הכיר את הדוגמנית דרך חבר משותף והשניים השיקו את הזוגיות באופן רשמי ולעיני כולם ממש לאחרונה. פרנקל, שאמור גם להגיע למשדר ההדחה הערב (ה') כדי לתמוך בבת הזוג שלו, מספר לנו היום כי הוא לא חושש מהשתלשלות העניינים בין איינאו ובין אייזנברג בבית. "אני מאוד בטוח במקום שלי", הוא מבהיר בשיחת טלפון. "אני חושב שבסופו של דבר זה עסק מסחרי, ואני וטיטי דיברנו על האפשרות שינסו להדביק לה רומן. בכל זאת, זה סיר לחץ הבית הזה, אבל אין לי חשש שיתפתח בינה לבין ג'קו משהו, אני מאוד בטוח במקום שלי ובמידה וזה יהיה - אני לא אהיה שם".

 

מה דעתך על ההתנהלות שלה בתוכנית עד כה?

"אני חושב שהיא מתנהלת מאוד בחכמה. טיטי היא בחורה מאוד אינטלגנטית, היא סוג של חתולת רחוב - מאוד מזכירה לי אותי, אני לא נולדתי עם כפית זהב בפה ועבדתי מאוד קשה להגיע לאן שאני נמצא בחיים".

 

מחכה לה. איינאו ובן הזוג צחי פרנקל (צילום: רפי דלויה)
מחכה לה. איינאו ובן הזוג צחי פרנקלצילום: רפי דלויה

 

תומך בה מחוץ לבית. איינאו ופרנקל
תומך בה מחוץ לבית. איינאו ופרנקל

ג'קו, מי?
ג'קו, מי?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018