ריחו"ל

הסקנדל המביך של כוכב הכדורגל הבריטי

וויין רוני עלה לכותרות השבוע בנסיבות מביכות – לאחר שחזר עם כמה נשים לחדר במלון, נרדם מיד על הכיסא וצולם על ידן. התמונות כמובן מצאו את דרכן לרשתות החברתיות, ורוני הנשוי נאלץ להתנצל אך גם תבע את הנשים על סחיטה. איך נפתר העניין וכיצד הגיבו כל המעורבים בפרשה?

ערב משעמם, לא פלא שנרדם. וויין רוני וידידותיו החדשות (צילום: אינסטגרם)
ערב משעמם, לא פלא שנרדם. וויין רוני וידידותיו החדשותצילום: אינסטגרם

 

וויין רוני (35), אחד מכוכבי הכדורגל הגדולים ביותר באנגליה בעבר, ומאמן קבוצת הכדורגל הבריטית דרבי קאונטי כיום, מוצא את עצמו בימים האחרונים בכותרות - אבל לצערו לא בזכות יכולותיו המקצועיות, אלא דווקא בגלל השערוריות בחייו האישיים.

 

רוני, נשוי ואב לארבעה, הבין שהסתבך בסוף השבוע האחרון, כשגילה לחרדתו שלילה שבילה בחדר במלון עם שלוש נשים צעירות שהכיר באותו הערב במועדון - תועד במצלמותיהן של ידידותיו החדשות שפרסמו את התמונות ברשתות החברתיות.

 

לאחר שגילה על התמונות, פנה רוני למשטרה והתלונן שהנשים ניסו לסחוט אותו. יחד עם זאת, בהמשך התברר שהתיעוד אינו מפליל במיוחד ובעיקר מביך, שכן רוני נראה בו ישן על כיסא כשהוא לבוש לגמרי, בזמן שהנשים - לפחות אחת מהן לבושה רק למחצה, לועגות לו. בסרטון נוסף, נראית החבורה עוזבת את המועדון לעבר בית המלון.


אולי זה לא רעיון טוב במיוחד (צילום: אינסטגרם)
אולי זה לא רעיון טוב במיוחדצילום: אינסטגרם

 

אמה של אחת מהן, אנג'י אנדרסון (43), סיפרה לאתר "דיילי מייל": "לא אכפת לי מהתלונה במשטרה. הבנות המסכנות האלו רק יצאו לחגוג יום הולדת". אנדרסון האשימה את רוני בכך שחיזר אחרי בתה וחברותיה, וטענה: "הן בנות 21 והוא כמעט בן 40, הוא היה זה ששלח אליהן מאבטחים כדי להזמין אותן לתא ה-VIP שלו. עכשיו הן נורא מוטרדות ובוכות. הבת שלי בחורה טובה ומגיעה ממשפחה הגונה". עם זאת אנדרסון הודתה שהנשים חצו את הגבול: "הן חשבו שהן משתעשעות, אבל אמרתי להן שזה היה מטופש לחלוטין. אני מרגישה רע עבורן אבל גם כועסת, כי הן התנהגו בטיפשות".

 

רוני מצידו, לא מצא תמיכה רבה בקרב מעריציו – לאחר שנודע שהתלונן במשטרה, אחד מהם כתב ברשתות: "איזה פשע נעשה כאן בדיוק? האם איימו עליו באקדח כדי שיבלה את הלילה במלון עם הנשים האלו?". אחר כתב: "אשמח להבין, רוני קרא למשטרה בגלל שהוא חזר לדירה עם כמה 'ידידות' ונרדם שם על הספה? וואו, אם זה פשע, אני רוצה גם".

 

מעריץ שנתקל בחבורה בזמן שצעדה ברחוב סיפר: "ניגשתי אליו ברגע שהבנתי שזה הוא, התרגשתי לראות את גיבור הכדורגל שלי. היה ברור שעבר עליו לילה קשה, הוא היה שפוך והתקשה לדבר כמו שצריך".

 

לא מצא סימפטיה בקרב הציבור (צילום: GettyImages)
לא מצא סימפטיה בקרב הציבורצילום: GettyImages


לבסוף רוני הבין כנראה שאף אחד לא יוצא מהסיפור הזה באור טוב, ואמש (ד') הביע התנצלות פומבית בפני משפחתו ובפני מעריצי הקבוצה אותה הוא מאמן: "אני רוצה לבקש סליחה ממשפחתי ומהמועדון על התמונות שפורסמו. העניין סגור ואני רוצה להמשיך הלאה". הוא הוסיף את תודתו לקבוצה על כך שהיא מאפשרת לו להמשיך לאמן אותה ולנסות להביא אותה לפסגה – זאת לאחר שנפוצו שמועות על כך שבעקבות השערורייה, הוא יאבד את עבודתו. מקורב לקבוצה סיפר שעתידו של רוני כמאמן עדיין לוט בערפל והביע דאגה: "איך הוא יוכל להוביל קבוצת גברים צעירים, כשנראה שהוא אינו מסוגל לשלוט בעצמו בציבור, כשהוא יוצא לבלות? ההתנהגות הזאת פוגעת במוניטין של הקבוצה".

 

בכל הנוגע לתמונות, רוני והנשים הגיעו לפשרה במסגרתה הוא רכש מהן את הזכויות עליהן - עבור ליש"ט אחת. לא ברור אם במסגרת ההסכם נעשו הסדרים נוספים בין שני הצדדים, אך מקורב לרוני סיפר: "הנשים שצילמו את התמונות יצרו קשר עם עורכי הדין שלו ומסרו להם אותן. הן גם העבירו לו התנצלות כתובה על מה שהתרחש באותו לילה ועל המבוכה שגרמו לו. הן בסך הכל נשים צעירות והגונות שיצאו לבלות. הן לא ציפו לפגוש אותו, ומתחרטות על מה שהיה. הן נסחפו ולאחר מכן הצטערו על מה שעשו".

 

הנשים מצידן גם לא יצאו ללא פגע, ולפחות מישהי מהן גילתה שלמעשיה יש השלכות: האתר The Sun דיווח שארוסה של אחת הנשים, אליס מלווין, הודיע לה כי החתונה מבוטלת.


רווקה טרייה. אליס מאלווין (צילום: אינסטגרם)
רווקה טרייה. אליס מאלוויןצילום: אינסטגרם

 

רוני ואשתו קולין החלו לצאת יחד כשהיו בני 16. הם נישאו ב-2008 והביאו לעולם 4 בנים. קולין לא הגיבה למתרחש, אך אחד ממקורביה סיפר שהיא כלל אינה כועסת על בעלה ומאמינה שהנשים הן האשמות בסיפור. היא צולמה השבוע על ידי הפפראצי בזמן נופש שערכה עם ילדיה והוריה, ובתמונות נראית מחויכת ושלווה, או לפחות מעמידה פנים כאלו.

 

זו לא הפעם הראשונה שבה רוני מפגין חוסר נאמנות כלפי אשתו - ב-2010 טענה הלן ווד, נערת ליווי וכוכבת ריאליטי, שהכדורגלן לשעבר שילם לה ולכוכבת ריאליטי נוספת 1,000 ליש"ט עבור מין בשלישייה, בזמן שאשתו הייתה בהיריון. ויש לו סקנדלים נוספים ברזומה - ב-2017 הוא נעצר לאחר שנהג בשכרות ונענש בקנס כספי ובשלילת רישיונו לשנתיים. שנה לאחר מכן נעצר שוב לאחר שהתפרע ברחוב בזמן שהיה שיכור.

וויין רוני, אשתו קולין וילדיהם (צילום: אינסטגרם)
וויין רוני, אשתו קולין וילדיהםצילום: אינסטגרם

וויין רוני (צילום: GettyImages)
וויין רוניצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018