ריחו"ל

הטרנד החדש: כוכבי הוליווד נמנעים ממקלחות

דיון מוזר במיוחד מתנהל בימים אלו בקרב כוכבי הוליווד, שחולקים פרטים לגבי שגרת הרחצה שלהם ושל ילדיהם. אשטון קוצ'ר ומילה קוניס הודו שהם שוטפים מדי יום רק את איבריהם האינטימיים, קריסטן בל סיפרה שהיא לא רואה טעם במקלחת לפני שמתחילים להסריח, ומי דווקא כן מפרגן לעצמו עם מקלחת יומית?

יש כזה דבר יתר-היגיינה? דוויין ג'ונסון מתקלח שלוש פעמים ביום (צילום: GettyImages)
יש כזה דבר יתר-היגיינה? דוויין ג'ונסון מתקלח שלוש פעמים ביוםצילום: GettyImages

 

דוויין ג'ונסון הוא הכוכב האחרון שהצטרף לדיון המוזר שהולך ומתפתח בקרב כוכבי הוליווד, הנוגע לשגרת הרחצה שלהם. בהוליווד, מסתבר, מתחלקים לשני מחנות – אלו שמקפידים על מקלחות יומיומיות, ואלו שמעדיפים לחסוך במים ולהתקלח לעיתים רחוקות יותר.

 

אם תהיתם באיזה צד נמצא ג'ונסון, ובכן, הוא מאלו שמתקלחים – והרבה. "אני ההפך מהסלב 'שלא רוחץ את עצמו'", צייץ ג'ונסון בתגובה לגולש שכתב שהוא בטוח שהכוכב משתייך לצד ההיגייני יותר של הסקאלה. ג'ונסון אישר את ההשערה וגם פירט: "מקלחת (קרה) כשאני יוצא מהמיטה כדי להתחיל את היום, מקלחת (חמימה) אחרי האימון ולפני העבודה, מקלחת (חמה) אחרי שאני חוזר מהעבודה. שוטף פנים, את הגוף ושר (ומזייף) במקלחת".

 

כמות המים הרבה שג'ונסון מבזבז מדי יום מתקזזת כנראה עם החסכנות של זוג השחקנים הנשוי מילה קוניס ואשטון קוצ'ר, שהיו אלו שהתחילו את הדיון הלא שגרתי. השניים התארחו לפני כשבועיים בפודקאסט של השחקן דקס שפרד שייעץ לשותפתו להנחיה, מוניקה פדמן, שלא להשתמש כל יום בסבון, כדי "לא לאבד את השמן הטבעי של העור שלך". פדמן המבולבלת הופתעה אף יותר כשקוניס וקוצ'ר הסכימו עם דבריו וסיפרו שהם וילדיהם, וויאט (6) ודימיטרי (4), לא מתרחצים מדי יום ודוחים את המקלחת כמה שיותר. פדמן המזועזעת אמרה: "אני לא מאמינה שאני במיעוט, מי לימד אתכם לא להתקלח?".

אם לא חייבים - לא מתקלחים. אשטון קוצ'ר ומילה קוניס (צילום: GettyImages)
אם לא חייבים - לא מתקלחים. אשטון קוצ'ר ומילה קוניסצילום: GettyImages

 

קוניס הסבירה: "לא היו לי מים חמים בתור ילדה, כך שבכל מקרה לא התקלחתי הרבה", והוסיפה: "מעולם לא הייתי מההורים שרוחצים את התינוקות שלהם". גם קוצ'ר לא חש שרחצה יום-יומית היא עניין הכרחי, אלא משהו שעושים רק כשבאמת צריכים: "אם רואים לכלוך על הילדים, מנקים אותם. אחרת, אין טעם", אמר. עם זאת בני הזוג הודו שהם בכל זאת מקפידים על היגיינה חלקית של איבריהם האינטימיים: קוניס סיפרה שהיא שוטפת את "החריצים והציצים" שלה, בעוד שקוצ'ר הבהיר: "אני רוחץ כל יום את בית השחי ואת המפשעה, ולא יותר מכך". בנוסף סיפר הכוכב שמדי פעם הוא "שוטף את הפנים במים אחרי אימון, כדי להוציא את המלחים החוצה". קוניס לעומתו – מקפידה לשטוף את פניה פעמיים ביום.

 

לאחר שדבריהם של קוניס וקוצ'ר עוררו לא מעט הדים, שפרד ואשתו, השחקנית קריסטן בל, מיהרו לבשר שגם הם שייכים לאסכולה דומה בכל הנוגע לבנותיהם, לינקולן (8) ודלתא (6): "אני מעריצה גדולה של המתנה לסירחון. ברגע שמתחילים להריח, זו דרכה של הביולוגיה להודיע לך שהגיע הזמן להתנקות", אמרה בל כשבני הזוג התארחו בתוכנית The View בשבוע שעבר. היא הוסיפה: "למען האמת, אלו רק בקטריות. ברגע שיש לך אותן, אתה חייב להיכנס למקלחת. אז אני לא מתנגדת למה שמילה ואשטון עושים, אני מחכה לסירחון".

 

שפרד תמך בדבריה של אשתו וסיפר: "היינו מקלחים את הבנות שלנו כל ערב כעניין שבשגרה, ואז הן החלו ללכת לישון עם שגרה משלהן. בשלב מסוים אמרנו אחד לשנייה: 'מתי הייתה הפעם האחרונה שרחצת אותן?'". שפרד הוסיף: "לפעמים חולפים 5 ואפילו 6 ימים בין המקלחות שלהן".


"אלו רק בקטריות". קריסטן בל ודקס שפרד (צילום: GettyImages)
"אלו רק בקטריות". קריסטן בל ודקס שפרדצילום: GettyImages

 

בסוף השבוע האחרון כוכב נוסף הצטרף לדיון: הפעם היה זה השחקן ג'ייק ג'ילנהול שחלק את משנתו בעניין וסיפר שהוא אמנם מקפיד על מקלחות, אבל לא רואה בהן משהו נחוץ מדי: "אני מבין יותר ויותר שלא תמיד נחוץ להתרחץ. אני כן מאמין, כפי שאמר אלביס קוסטלו הנהדר, שנימוסים טובים וריח רע לא יביאו אותך רחוק, ולכן אני עושה זאת. אבל אני גם חושב שמקלחות מעטות עוזרות לשימור העור, ושאנחנו מתנקים באופן טבעי".

 

אגב, למי מכם שתהה אם יש אמת בדבריהם של הסלבס שמעדיפים לתת לטבע לעשות את שלו – ובכן, בהחלט יש סברה כזו, והיא אפילו מדעית. רופא העור ג'ושוע זייכנר סיפר לאתר Popsugar: "בתנאים שגרתיים, אין צורך להתקלח כל יום". ד"ר קייסי קרלוס, העובדת במחלקת רפואת העור של בית הספר לרפואה באוניברסיטת קליפורניה, מסכימה איתו, וכך היא אמרה לאתר Today: "אנשים לא יודעים שהעור שלנו עושה בעצמו עבודה טובה בניקוי שלו".

 

אבל האם זה אומר שאפשר לוותר על המקלחת? בכל זאת עדיף שלא, קרלוס טוענת שלא מדובר בכמות המקלחות שאנחנו עושים, אלא בדרך שבה אנחנו עושים אותן. קרלוס ממליצה על מקלחות קצרות במים לא חמים מדי, ולשטוף מדי יום עם סבון רק את בתי השחי, את הרגליים ואת אזור המפשעה. "הסבון נועד להוציא שמנים מהעור, והוא מייבש אותו", היא מסבירה ומוסיפה: "אחרי המקלחת, מומלץ להשתמש מיד בקרם לחות". רשמנו לעצמנו.

מתקלח רק כי אלביס קוסטלו אמר. ג'ייק ג'ילנהול (צילום: GettyImages)
מתקלח רק כי אלביס קוסטלו אמר. ג'ייק ג'ילנהולצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018