בלי חולצה

מי ידע? נשיא צרפת לוהט בבגד ים

נשיא צרפת ואשתו, בריז'יט מקרון, לקחו פסק זמן מהחיים העמוסים הכרוכים בניהול המדינה, ויצאו לנופש בחופי ארצם. מקרון הותיר מאחוריו, לפחות לזמן קצר, את ההתמודדות עם הקורונה, הממשלה והחליפות שהוא לובש בשוטף

נשיא או דוגמן בגדי ים? עמנואל מקרון (צילום: Mega)
נשיא או דוגמן בגדי ים? עמנואל מקרוןצילום: Mega

 

אנחנו רגילים אמנם לראות אותו בחליפות, משוחח עם מנהיגי עולם ומנהל את מדינתו ביד רמה, אבל גם לעמנואל מקרון (43), נשיא צרפת, מגיע מדי פעם לקחת פסק זמן מהחיים העמוסים ולצאת לחופשת קיץ משפחתית.

 

מקרון ואשתו בריז'יט (68) נצפו בשבוע שעבר כשהם נהנים בחוף הים הסמוך למבצר ברג'נקון שבצרפת. מקרון החליף את הלבוש הרשמי בבגד ים וחשף גוף לתפארת, ובמקום דיונים בנושא המלחמה בקורונה, נהנה לו מרכיבה על אופנוע ים, בזמן שאשתו בחרה להישאר על החוף ולהשתזף מעט.

מתחביביו: רכיבה על אופנוע ים (צילום: Mega)
מתחביביו: רכיבה על אופנוע יםצילום: Mega

נופשים ונהנים. עמנואל ובריז'יט מקרון (צילום: Mega)
נופשים ונהנים. עמנואל ובריז'יט מקרוןצילום: Mega

 

מאז בני הזוג הספיקו כבר לשוב לביתם ומקרון תפס שוב פיקוד על המדינה. לפני מספר ימים הוא הפציר בבני עמו ללכת להתחסן נגד הקורונה והבהיר: "המשבר הבריאותי עדיין לא מאחורינו. ניאלץ לחיות עם הווירוס למשך עוד כמה חודשים".

 

בני הזוג מקפידים לנצל מדי שנה את הקיץ על מנת לנפוש – גם בשנה שעברה הם יצאו לחופשה שכללה שיט ביאכטה ואופנועי ים – תחביב של מקרון מסתבר. כיאה לנשיא צרפת, מקרון מקפיד להפגין פטריוטיות, ויוצא לחופשות רק בארצו. כנראה שכשאתה מנהיג שמרבה להסתובב בעולם, להישאר קרוב לבית דווקא נחשב לחופש.

ובחזרה לחליפות (צילום: Gettyimages)
ובחזרה לחליפותצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018